Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
14. okt 2009

jojo máme kočičku miniaturní zatím 😀 cambi nee..pejska už nemáme dávno toho jsme museli vrátit..bylo to zlé ty dva dohromady...malý a pes.pes už přes 6kg a adrianovi nedal pokoj a naopak.moje nervy.s tou kočkou díkybohu je to lepší...ta ho neotravuje. 🙂

ješte jsem nečůůrala 😀 😉 😉

kessy11
14. okt 2009

andy nebooooooooj, ja mam kuchynu dole a obyvku a ostatné izby hore, takže ja sa stejne nachodím po tých schodoch, a ked idem z vonku tak má tiež schody ako na prvé poschodie, tak myslím, že táto metóda na mna nezaberie nakolko som zvyknutá behať po schodoch, proti schodom som očkovaná 😀 😀 😀 😀

a ten môj pôrodnik mi 8.10. povedal že tak za 10 dní môžme ísť na to, takže v nedelu by to bolo ok 😉ale myslím že Samko čaká na lepšie počasie, toto sa mu asi moc nepáči 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Terezka má zajtra meninky, tak keby som náhodou zabudla alebo že by som nedošla na kona, tak jej zaželaj za mna vela vela zdravíčka, vela krásnych chvil, aby mala stále úsmev na tvári a aby sa jej darilo, a daj jej malinký božtek na čelíčko 😉

mscat
14. okt 2009

cambi:tak to je super že ty ještě nic moc moc ti držím pěstičky..aj bych se šla snad opít slušně řečeno když bys byla těhu 😉 😉 😀 a jaký máš čípek nebo teplotu?zkoušela jsi?? 🙂

už jdu teda čůůrat 😀

andy2306
14. okt 2009

marti-ještě by nic neviděl-jsi tak v 5tt,že?tak 14 dnů počkej ještě,to už bys měla vidět i srdíčko bít....přeju ti,at je vše o.k.a co to je za bylinkářku?neni to nějaká šarlatánka,že? 😉 já jen abys byla opatrná
mscat-tak už testni.cambi-ty jsi dělala test?

andy2306
14. okt 2009

KESSY DÍKY- JSI ZLATÁ,ŽE SIS VZPOMĚLA NA JEJÍ SVÁTEK.musíme ji něco koupit,ale myslím že jí to je ještě jedno.no aspon ji berem na výlet k babičce-zítra jdeme k našim do neděle 😉 hanička má svátek taky 15.tého--ale srpna,tak to mají holky stejně... 😉

andy2306
14. okt 2009

tak to jo-to jsou schody ve tvém případě ztráta času 😀 tak jedině čekat,až si to maličký rozmyslí sám...se mu nedivím,že se mu nechce narodit do takého nečasu....ale obávám se,že pěkně bude tak na jaře..a do té doby on tam asi nevydrží,co, 😀

smoulinka.ciko
14. okt 2009

Ahoj holky. Kessy, žádné schody 😖 Ty jsou už jen tak jak píše andy na urychlení porodu. Jak se říká, netlač na pilu, Samko ví, kdy má vylézt 🙂

kessy11
14. okt 2009

mscat ty máš výdrž 😀 😀 😀 😀

martuška, veru tak nikomu nič, my určite nevadíme, hlavne bud v klude, nič nerob také namáhave, k dr. chod až ked budeš ale v 8-9 tt, určite by ti robil sono zo spodu a mna tiež pred tým varovali že to nie je moc dobre, ale ja som to potrebovala vedieť čo najskôr aby som mohla brať duphaston, kedže mi ho nenasadil pred tým ale až potom, ked pracuješ hod sa na maródku, pekne oddychuj, čítaj,

cambi ak tomu rozumiem, este nedošla tá tvoja nepodarená mrcha???? a už mešká???kolko DC, alebo DPO? 😉

cambina
14. okt 2009

msat... tak????
čípek zkrácený, pevný, teplota 37,4

mscat
14. okt 2009

kessy:no protože já vím že tam nic určitě nebude víím to ale už jsem čůrala 😀

cambina
14. okt 2009

kessynka...ví co má dělat 😉 jistě ře by nedělala nic nerozumného 😉
kessynko...jen dva dny...nevím kolik jsem DPO...neměřila jsem

kessy11
14. okt 2009

jo tak schody len v rámci potreby presunu 🙂
Andy do jari, sa blázniš, čo on ale čo ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nejak nestiham 🙂 takže ma testovať aj mscat aj cambi???? tak jak to vlastne je nejaká som zmätená 😅 😅 😅 😅

cambina
14. okt 2009

cambi dnes netestuje

kessy11
14. okt 2009

tak už ste mi to vysvetlili 😀 dakujem 😀

tak čakáme 😉

kessy11
14. okt 2009

a kedy????? 🙂

andy2306
14. okt 2009

kessy-to se ti hormadí těhu hormony poslední měsíc,víš?neboj-brzo bude už dobře beruš.. 😀

cambina
14. okt 2009

andy... 😀 ..ty jsi kecka 😀

cambina
14. okt 2009

mscat...jsou tam //, že?

kessy11
14. okt 2009

andy 😠 😠 😠 😠 😠 😠, ved to , ale ty najlepšie vieš ako to chodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mscat
14. okt 2009

kessy:brzy malého vyprdneš a bude sranda 😀 😀 😉
já nic 🙂 jsem to říkala...stín to ani nemá cenu zminovat že? 😀 ty já mám furt to není možné snad ani 😝 😝

andy2306
14. okt 2009

haha 😀 😀 😀 kessy--no právě,že vím... 😀 vím o čem mluvím.a někdy mám pocit,že to ještě nějaké pozůstatky ve mě má 😀

mscat
14. okt 2009

cambi...he 🙂 to těžko nejsou ani zdaleko.vám ho vyfotím jak je krásný 😝 😝 😅

marta222
14. okt 2009

Andy2306, nie, nie je to šarlatánka, je tu o nej celá téma "Bylinkárka Anna Kopáčová" - špecializuje sa práve na ženy, ktoré nemôžu otehotnieť a udržať plod, bola aj v telke v relácii Markízy. Kessy, a vieš, že mi odporúčala hodiť sa na PN-ku - napr. s chrípkou a ležať? Len to nie je také jednoduché z jedného dňa na druhý, ale uvidím, čo sa bude dať robiť 😉 . A k lekárovi sa chystám tak o tie cca 2 týždne, keď by už mohlo byť vidieť aj srdiečko, ak sa samozrejme dovtedy nič nestane ...

andy2306
14. okt 2009

jaký stín?bílý nebo narůžovělý?

kessy11
14. okt 2009

mscat to bude 🙂 hlavne aby to bolo také jednoduche, že ho vyprdnem 😀 😀 😀
.....no ten tienik, je to zvláštne, ked ich mávaš, asi nebudeš čakať že zosilnejú, ale možno práve tento áno 😉 😉 😉

cambi tak ty radšej este počkáš, kým bude ms meškať dlhšie, že,???

andy2306
14. okt 2009

marti,tak to je dobře....ale já jsem četla u mockrát,že sono nevadí ani na začátku,že jsou to pověry.ale tak to je spekulativní-taky bych asi měla strach.tak držím pěsti marti...

mscat
14. okt 2009

andy:ani žádný... 🙂 spíš bych řekla že bilý a nijaký 😀 😝

andy2306
14. okt 2009

to je škoda.. ☹

kessy11
14. okt 2009

andy sa tiež bojím, že mi niečo ostane, som náchylna na takéto veci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale si vieš predstaviť, že budem este vtipnejšia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martuška, sa na rovinu porad so svojim obvodným lekárom, že proste potrebuješ byť doma 2 tyž.myslím,ked mu vysvetlíš prečo a je normálny tak ti napíše nejakú diagnozu s ktorou budeš môcť byť doma v pohode,

mscat
14. okt 2009

kessy:uvidíš jak to půjde tak to půjde 😀 😉

no ten stín opravdu to je 😠 ..vždy když testuju tak ho tam mám..většinou teda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre