• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
anieanne • Dnes ve 20:05

Ahoj, chtěla bych slyšet váš názor. S přítelem se snažíme o mimi, první den poslední MS jsem měla 14.10. Posledních pár dní jsem hodně unavená, trochu náladová, mám hustý bílý výtok ( bez zápachu, dřív nebyl ). V úterý večer mě začalo bolet břicho jako před MS, od středy od rána mě v něm jakoby píchá, bolest jen nepatrná. Co ale, tak mě vůbec nebolí prsa, ani na dotyk. MS by měla přijít v pondělí 9.11. Je tu možnost, že jsem těhu ? Vím, že bych si neměla dělat plané naděje, ale nějak si nemůžu pomoct..
5. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmk:
možnost určitě je :wink:
kámoška čeká mimi a taky má takový výtok :slight_smile: a jinou kámošku zase prsa začala bolet až později..
5. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee, tak to jsi mě potěšila =) Myslíš, že kdybych si zítra udělala test, mohl by to už ukázat ( kdybych teda byla ) ? Byli by to tři dny před MS..
5. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,nezlobte se že sem lezu,ale nedá mi nereagovat na mmmk :slight_smile: já jsem měla to samé když jsem čekala martina :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem docela dost výtok a jednu noc mě píchalo v podbřišku :wink: říkala jsem si,že to určitě ráno dostanu no a píchání ustalo,výtok zůstal a třetí den jsem našla// :wink: :wink: :wink:
5. nov 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne:pokud máš ms dostat ted 9 tak by testík už mohl něco ukázat záleží na tom kdy proběhla ovu :wink:
martinka:tak to mooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :dizzy_face: supeeer!
5. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvka:
Já právě už nějaké jako příznaky měla v létě, tak jsem se hrozně natěšila a pak z toho bylo jen velké zklamání, když MS přišla. Tak se teď bojím, abych to zase neměla jen vsugerované..
5. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak ti budud držet palce :slight_smile: no jak píšu,jednu noc mě to hrozně píchalo až křeče a ten výtok jsem měla opravdu od začátku až doknce,prý je to časté.těhu test mi // ukázal v den očekávané MS(mamatest)
5. nov 2009 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju. Dám vědět, jak to dopadlo =)
5. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne:
držíme pěsti :wink: :dizzy_face:
5. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nemáte někdo zkušenost se zvýšenou tělesnou teplotou v začátku těhotenství?jestli to teda může být?
kolem 37?celý den...
5. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat:
kámoška to na začátku těhu měla a gynekoložka jí právě říkala, že to může k těhotenství být..
5. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coccinella:aha děkuji :slight_smile:
5. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat:
nz :wink: máš teplotku? :wink:
5. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coccinella... :slight_smile: noo...celý den 37. :wink: ale nedělám si naděje...
5. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-já mám zkušenost se zvýšenou teplotou na začátku těhu,i u haničky :wink: jak to u tebe vypadá?nečtu pozadu.měli jsme ted dva dny pokažený počítač,tak jsem nečetla co tu nového.

kessy-kde tě mám?a fotečky? :wink:
6. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
taky čekám napjtaě na Samkove fotečky...
KESSY! nežužlinkaj ho pořád...a šup sem na chvíli s fotečkama :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

andy:jo?a kolik si měla zvýšenou? :slight_smile:
tak u mě to vypadá tak že....:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70756/nummer=5

u toho prvího kuk na konec :wink:
a přes den zvýšená tělesná 37 jen ale.
6. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-měla jsem 37.2...stále :wink:
6. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-grafy nejsou pro mě-spíš mi řekni který den cyklu js :grinning: ,jak dlouho ti mešká-jakou máš bazální teplotu....a příznaky :wink:
6. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý má jinou tělesnou teplotu-takže i každý má jinou zvýšenou-to neni málo 37...
6. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...noo tak dobře no :grinning: nevím jestli z toho budeš chytrá :grinning: jsem 69 DC!! :grinning: mešká mi asi přes dva měsíce :grinning: a ukázalo mi to ovu na 62DC..teplota mi stoupla na 37..a byly 3 sexíky. :slight_smile:
a příznaky...zvýšená teplota,bolest podbřišku..častější čůrání...ale to může být cokoliv nic si nenamlouvám :slight_smile:
jo a čípek hrozně dole a děsně tvrdý..jaký ještě nebyl.ale to taky nemusí nic znamenat.
6. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-ty jsi ještě nedělala test? blázen... :grinning: :grinning: tomu říkám nervy a výdrž.já to vidím nadějně.....a moc ti držím palečky
6. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:však ale teprve bych byla 7 dpo....tak je brzy :wink: :wink:
6. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo aha-tak toj e brzy.ale všechy příznaky,co jsi napsala,tak ty jsemt aky měla....no moc ti držím palečky... :wink:
6. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem si dělala mamatest včera-měli jsme podezření.antikoncepci jsem musela přestat brat pro kojici,nedělala mi dobře,takže máme přerušovaný-a člověk nikdy neví.zvlášt když jsem ted špinila a bylo mi týden docela zle od žaludku,tak jsme si nebyli jistí-naštěstí negativní.ted by to byl s prominutím průser po dvou císařech :slight_smile:ale jde vidět,že můj stíhá :grinning:
6. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: tak aspon že tak.. i tak riskujete.opravdu po těch dvou císařech by to nebylo ted dobré

a děkuji... :wink: ale radši ničemu nevěřím :slight_smile:
6. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme po první porodu měli dva a půl roku přerušovaný,a nikdy se nestala nehoda.až jsme chtěli,tak byla terezka-takže snad se nepodaří ani ted a bude stíhat :grinning: ale klidná nejsem,to máš pravdu.ale okamžitě jak přestanu kojit,tak jdu pro antikoncepci!tu pro kojící matky mit nemůže-mi neseděla,pořád jsem po ni krvácela.no a ještě je i pánská antikoncepce :wink:
6. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně,-radši tomu nevěřit a pak byt mile překvapená.držím pěsti
6. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mscat držím moc palce aby se zadařilo :dizzy_face:
6. nov 2009 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:ahoj :slight_smile: děkuji moc :wink: :wink:

andy:tak když zvládáte přerušovaný tak super :wink: :wink:
6. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat my měli přerušovaný celou dobu co jsme spolu :grinning: 5 let, jen půl roku co jsem kojila nebo 7 měsíců jsem brala cerazzete, pak jsem se na to vy to :grinning:
6. nov 2009 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok