• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
xena:jej tak to je super..dva fotbalisty :wink: :wink:

holky nesnáším ty pobůchané testy!!mám tam druhou čárku...! :angry: :angry: ale nevěřím ji..vůbec!
tak asi ještě počůrám mamatest...ale už mě to nebaví!! :unamused: uplně mě to deptá a rozčiluje..

však víte kolikrát já už tady psala že mám dvě a nic z toho nebylo!asi mi tam nechali adriankovu třetí nohu nebo co?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat vyfot test a pozrieme sa na to viacere...
ja mam horsi stres z testovania ako z mrchy...
13. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...a je mi jakési horko tak jsem si změřila těl.teplotu...a 37,1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: snad na mě zase nic neleze :zipper_mouth:

xena:vyfotím...ale nejde až tak vidět..ale až později ju...ted tu mám mamčineho přítele dovezl mi nákup a je to tajné :wink: :wink: tak až odjede :slight_smile: kurna ty testy nesnáším stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si nato pockam..idem sa dotlacit jaternickou...mm robil veceru...
13. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena::ok :slight_smile: tak běž papkat :wink: když manžel uvařil :wink:
13. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on vari vzdy...a dobre ja som drevo v kuchyni...
13. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat no nevím, nevím :grinning: Tak bud se ukáže nebo bude překvápko až u porodu :confounded: :grinning:
Mscat, fakt? Druhá čárka? Tak zkus ještě mamatest, ten je asi nej , né? Držím palce aby tam byla :dizzy_face:
13. nov 2009 o 17:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat čo to čítam ???? :slight_smile: :wink:
ked budeš mať čas tak foť foť foť
13. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééé ja som si až teraz všimla že Katika porodila, tak gratulujeme a želáme veľa zdravíčka a Julliet tiež, chodi aj do novembroviek tak aj tam jej asi napíšem:slight_smile:))
No andy ten moj klb sa trošku polepšil, asi kvoli tým injekciám, každý den mi prídu pichnúť magneziovku.
Ale stále mám zvýšenú teplotu a neviem z čoho, antibiotika som dobrala, hrdlo ma neboli (ani nebolelo len dr sa zdalo že tam niečo mám), išla som mať aj problemy s moč.cestami ale to som uhrala s urologickým čajom, nemám pocit, že by som mala nejaký zápal (myslím z tých popôrodnych veci) tak ja neviem, z čoho mám tu teplotu stále zvýšenu, ale nebude to nič dobre.
Dneska sme sa kočíkovali 3 hod, uplne super, a teraz mi spinká od 14,00 tak myslím že noc je naša :wink: on je potom hore neplače, len čumákuje a vyzaduje si rozprávanie :wink: :wink: :wink: :wink:
13. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau,vy sa poznate aj osobne? ci len tu? :dizzy_face:
13. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuu...
13. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena ty ako??
13. nov 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toja...jenom a pouze tady..ale je to super :wink:
a beztak se poznáme někdy aj osobně...no ne holky!!aj naše dětičky..to bude veeeelký sraz ale ne snažilek..ale už maminek!! :grinning: :grinning: :wink: :wink: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-co to čtu,ty máš pozitivní test?no hárá...přeju ti to.tak jen ted aby čárka sílila a bylo vše v pořádku.

ahoj kessy-zkusím to poslat na ten další mejl.jsem ráda,že je ti líp-tak to jste se dnes krásně vyvenčili.neboj-čím líp ti bude malý spat přes den,tim líp v noci-to tak prý je u dětí.mě tak malá terezka v prvním měsíci taky toho naspala přes den hodně-a vnoci přitom spinkala krásně až do osmi do rána- a tak to máme doted.dopoledne spí tak dvě hodky,dnes v kočárku odpoledne taky dvě hodky.a vnoci přitom krásně spinká.
jsem ráda,že se máte dobře.

micha-jsem ráda,že je všechno v pořádku..... :wink:
13. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:ne tak uplně poztiivní..jen že tam vidím čárku :slight_smile: ale já si myslím že je to zase stíneček...neberu to jako pozitivní :slight_smile: ale děkuju...jen si myslím že je to zase blud bludnatý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenkaaninka:jasné odfotím později ale nejde to vidět moc a pochybuju že fotákem pujde.. :slight_smile:

holky jen mi zkuste vysvětlit princip těhotenských testů
následovně?:namočím položím a nechám....hned se to začíná objevovat ta čárka,prostě hned ji vidím...ale jak když spovzdálí ne výrazně...trošku to oschne a zmizí...no a pak až uschne tak to jde jakžtakž vidět.je to normal bo sem vadná už uplně! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to mala tak ocikam položím čakám čakám niečo sa objavuje a potom sa dlho nepozerám a potom sa pozriem a je tam :wink:
13. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 24DC...a citim sa v poho,podbrusko ma uz neboli,len prsia na dotyk a nejako sa prezieram...ale mam este 4dni cas...
13. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka:aj já...pak se jdu podívat a zatím jako nějak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: prdííím na to...nedočkavec su..ale kdybych tam na tom neviděla čárku tak ani nečůrám mamatest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: uvidíme uvidíme co další dny...

xena:kolik že jsi po ovulaci?
no já mám taky citlivější prsa...a opět mi slábne tělo..nějak sem ty příznaky asi zakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám vsobě paralen preventivně!!bojím se chřipek hnusných :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor ako som bola u obvodáčky známy sa so mnou rozprava rozpráva ja tam s detmi a on že ja nič ja mám chripku no skoro ma vykotilo...ako ozaj...
ja mám iba brucho nafukle a bolia ma prsia na dotyk a kyselé strašne
kyselu rajčinovu polievku som urobila už dva taniere som zjedla :sweat_smile:
13. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat ja som 13-14dpo
13. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už si skúšala test?
13. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat-jo,to je v poho.už ejsem to tu psala,že když test uschne,tak to pak jde lip vidět.já věřím,že jsi těhotná-tvé příznaky,pociity-trefili jste se do ovulky,která kupodivu u tebe proběhla...držím pěsti moc moc moc.
holky-nestrašte s chřipkou.ta prasečí má navíc v drtivé většině lehké příznkay,ještě menší jak klasická chřipka-jen u nemocných pacientů vyvolá horší kompliakce-budme v klidu,nepřipouštějte si to radši :wink:
13. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat hod testík do albumu:slight_smile:..... žeby úspešný mesiac :slight_smile:
Xeni kedy budeš testovať?
13. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja mam jeden test doma asi 3mesiace a cakam cakam ze ked vynecha ms a ona vzdy pride...mam fobiu z bieleho testu...hoci ma dnes kocka z jednej temy navnadila ked si nasla ciarku na 11DPO a 26DC,ale este sa bojim......
13. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni a ty ako moja?????
lenka ty si testla???
13. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna-sotva jsem to tu napsala,tak bylo na nově,že 35letá žena těhotná je díky prasečí chřipce v kritickém stavu a museli ji udělat císaře.....no radši nezapínat tv..to je uplně nejepší.ta mi to vždy připomene :frowning2:
13. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena kuk album
13. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej nadhera a ja cem...ale bojim bojim...na kolky DC si testla???
13. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni - no mna bolí podbruško, ale neviem špinenie prestalo. pred týždňom som dobrala antibiotika a dnes mám zase 37,2. No des. Teraz , ale neviem z čoho to je . Ja simyslím, že to vyšlo, len nechcem byť zase potom sklamaná. Neviem nejak to cítim. Bolí ma hlava a stále chodím cikať. To špinenie mi stále leží v hlave , lebo ako som už písala toto som mala ked som bola tehu pred rokom aj niečo.No uvidíme.Tak skôr ako za týžden sa mi neoplatí testovať.A ty kedy budeš testovať?
13. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna vec stále by som len spala to trvá tak 3 dni.....no nie je to na príznaky trošku skoro?
13. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok