• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
anieanne: :slight_smile: víš co..radši na to zkus kašlat.. :slight_smile: pokud jsi měla v pondělí 36,7..tak je možné že už i tam bylo po ovu a postupně ti teplota šla nahoru...
myslím že velmi důležité je...a i podle teplot,že tu ovulku máš což je super...někdo s tím má-jako např já :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: delší dobu problémy že má blokovanou ovu ještě..tak se milujte a pak se i rozmnožíte :grinning: :wink:

a zatím to vypadá nadějně že si třeba i otěhotněla.zkus testík až někdy příští týden.zksu si 2x denně třeba sledovat ten čípek.to je docela dobrá věc :slight_smile: pokud na něj narazíš hned... :slight_smile: tak je to ok :wink:
13. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okok, nechám to být =)
13. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky-byt vama,kašlu na čípek.já vím-jistě si myjete ruce,když zkoumáte.ale je to riziko-to už jsme si tady psali s holkama loni,že je lepší to nechat.abyste si spíš neublížili /infekce,podráždění atd/.....nejlepší je čekat,jestli dorazí nebo ne a testnout.
anieanne:to si říkám taky,že chlapi to mají ve všem lehčí.ale i tak bych s nima neměnila-my ten život máme pestřejší,víc vydržíme,a to je plus,ne? :wink:
13. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:jojo...pořádně vydrhnu než zkusím :slight_smile: ale já se ho jen lehunce dotknu ,zjsitím že je dole a konec.nehty nemám a dávám pozor. :slight_smile:

ehm...ale jinak když se to tak vezme...tak chlap tam strká něco mnohem tlustšího a většího...hmm a třeba i své prsty a myslím že v zápalu vášně se nedá říct o jemnosti..aspon ne u nás :grinning: :grinning: takže myslím že to jak si tam šahám opatrně já..tak to si neublížím :grinning: :grinning: no ne? :dizzy_face:
13. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tím jsem chtěla říct...že přece i ten chlap tam musí někde na ten čípek narazit ne? :grinning:
13. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat- :grinning: na tohle téma se mnou nepokecáš-stydím,stydím :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
13. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne
:slight_smile:
bola som u obvodáčky tak ma nechala ešte týžden PN a potom hajde do práce dúfam že sa mi neobjavia žiadne nevolnosti...uvidíme
a mimochodom aj BT som si merala a mám 36.8 tak ja neviem asi to neviem robiť stále si tam pchať :slight_smile:
ale hlavne aby to vyšlo
mscat držím palčeky aj na nohách :wink:
anieanne aj tebe nech máš II
13. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka-BT má smysl měřit každý den ráno ve stejnou hodinu-ihned po probuzení.ani se zbytečně nehýbat.
pokud jsi ji změřila kdykoliv potom,co už jsi vylezla z postele,je to naprosto zbytečné měření.
13. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja v tu istu hodinu akurát som sa vždy hýbala tak asi to bude tým :slight_smile:
hádam to nebudem už potrebovať :wink:
13. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat:
Jsem někde četla, že testy s citlivostí 10 nic moc, často jsou prý pozitivní, aniž by to byla pravda..
13. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne:noo...to nevím..ale ukáží když je žena těhu správný výsledek :slight_smile: ale u mě je to jedno..mě ukazují všechny testy slabou druhou..už asi přes rok a kde mám to dítě teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ted tak koukám a studuji testy při malém :slight_smile: a mě rozhodně se ukázala čárečka až později..asi až tak tipuji 18 dnů po oplodnění.takže pozdě celkem.a mám tam mezi nima i test s 10citlivostí a je tam pěkná čárka a malý na světě :slight_smile: měla jsem spoždění týden a dělala si první test a test s citlivostí 25 mi neukázal až do večera nic..pak jsem v šoku tam objevila uplně malilinkatou slabou / :grinning:

takže ted testuji asi brzy.. :slight_smile:

lenkaaninka:děkuji moc :slight_smile:
a tu bt:však ju máš fajn :wink: :wink:
13. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stres mam, kafe aj cigaro...a predsa brucho velke jak tehotna...ale iba JAK... :sunglasses:
13. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika gratulujem.....
lenkaaninka krásna // gratulujem
13. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte soni,mscat a ostatne krasky....
13. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky xena...

tak ako? :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial v pohodke,uz ma aj podbrusko prestalo,len ma nafukuje jak zabu...
13. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě přestalo všechno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

žádný příznak ničeho nic už :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná akorát častější čůrání ale to můžu být i malinko prochlazená třeba takže tak :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat dojedla ryby a zatym este banan...sa necudujem ze ma naduva....
a skusala si este testik???
13. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni kde si zmizla???ako si na tom???
13. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
mscat, moc moc drzim palceky :dizzy_face:
13. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska...teba som tu 100rokov necitala,ako sa mate 2v1????sa mi nechce verit ze uz je to 17tt
13. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xini, my sa mame celkom fajn, az nato ze ma dnes boli strasne hlava, ale ako mam doma drobca zo skolky tak to nejako prechadza :slight_smile: Dnes ma asi prvy krat 3x za sebou koplo drobciatko, len neviem ci naozaj to bolo to, lebo to bolo v tvare trojuholka, ale v podbrusku :slight_smile:

a ty sa mas ako???
13. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mscat, tak pohlaví se ještě neví :grinning: Prý máme asi stydlivou holčičku :grinning: Říkala, že má nožičky miminko tak, že tam prd vidí. Říkala akorát, že kdyby tam byl pindík by šel možná vidět, ale že to neříká s jistotou, takže nás teda pěkně napíná , musíme si ještě počkat. Jinak jako vždy nestihám , ale četla jsem, že příznaky zmizeli :confused: ?
13. nov 2009 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kopanie citila ako take bubliny...a ked bolo vacsie tak to boli dobre kopance pod rebro,ale teraz uz tomu rozumiem-ma to 9rokov a hrava futbal za RK
13. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste z Ruzomberka??? ... tak to musel byt riadny futbalista uz od narodenia :grinning:
13. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som z RK...ja mam doma dvoch futbalistov
13. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak to mas doma veselo :slight_smile: ... a byvas na sidlisku ci v meste? Ja tam mam tetu a dost casto som tam chodila, takze ako tak to tam poznam :slight_smile:
13. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:to je teda něco!!!potvůrka malinká :grinning: tak že by holčička?? :dizzy_face: :dizzy_face:
jj příznaky ani nic... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miška děkuji :slight_smile: a gratuluji k prvnímu cítění pohybů :dizzy_face: :dizzy_face:
xena:noo..zkoušela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,byvam v casti Polik,je to skoro v centre a ty kde mas tetu???doma mam veselo...to ano...
mscat...a jak dopadli?????nenapinaj ma???
13. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok