Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
13. nov 2009

soničko-moc moc ti to přeju.

sonidlov
13. nov 2009

Andy si facebooku?

xena1
13. nov 2009

soni kludne to mohlo byt uhniezdovanie...a to cikanie,mam pocit ze ti to vyslo....ja som mala tiez taky ruzovkavy hlien pred par dnami...tak uvidime...ja sa testov bojim aj ked ma lakaju ale aj sa mi to zda skoro....zatial mam podbrusko kludne...
tak budes testovat skoro somnou....a ine priznaky mas???kolky DC si???

lenkaaninka
13. nov 2009

xena 14dni po možnom opl. a 15 dpo a ten silný jeden je dnes 31 DC 16 dpo a 15 od oplod.

andy2306
13. nov 2009

soni-já ho nepoužívám,chodim se tam jen dívat na moji sestřenku,co žije na kanárských ostrovech a má o osm dní mladší holčičku Kristýnku..jinak tam nechodím,připadá mi že je to propojené s celým světem a každý se tam na tebe může dívat,i cizí..a to mě děsí.takže tam nic nepíšu..nemám fotky..nic..pročpak?

sonidlov
13. nov 2009

andy - len tak ja ta chodím.
xeni no len aby som nebola zase chorá , práve som varila a spotila som sa jak myš a zase mám teplotu 37,3. No des. teraz rozmýšlam či si môžem dať paralen.No ale to podbruško ma bolí už 5 den.špinenie som mala cca 10dc a teraz už 2 dni mám priesvitný hlien.No aj ja sa bojím testov,ale ked testnem tak na neho pozerám ako keby som ho hypnotizovala a čakám,že sa tam objaví- no dege....tak ja testujem.A ty máš nejaké píznaky?

mscat
13. nov 2009

soni:já mám 37,1...a paralen jsem už měla během týdne aspon 3x preventivně...zas mi hoří celý obličej... 😝 🙄

mscat
13. nov 2009

xena:ty nezkusíš testík?? 😉
soni:držím mooc pěstičky!

sonidlov
13. nov 2009

no a nebojíš sa ,že ti to uškodí ? ja som celý týžden mala 36,8-36,9 a dnes večer mi vyskočila na 37,3. a to som bola poctivo od štvrtka doma ,ale nelležala som moc. No neviemči to nie je chrípka a nie tehu. Dnes ceez deň len tak som si zmerala teplotu eole a bolo tam 37,2.hmm ale asi to nemá výzam tak cez den:(

andy2306
13. nov 2009

paralen se může v těhotenství,i panadol-to mám potvrzené od doktora-a ne jednoho.nesmí se ibubrofen!paralen se může-i panadol i u kojení-takže miminku neškodí v bříšku,ani mimo něj!samozřejmě všeho z mírou..

andy2306
13. nov 2009

chřipka-rovná se horečka!těhotenství-rovná se zvýšená teplota!v těhu je i tělesná teplota zvýšená-měla jsem to tak dvakrát holky.. 😉 no a mám dvě děti..

andy2306
13. nov 2009

chřipku od běžné virozi poznáte velice snadno-bude vás tak všechno bolet,a bude vám tak zle,že sotva vylezete s posele-bolest kloubů,svalů,většinou vysoká horečka-i kašel a rýma a dýchavičnost.já jen abyste si to nepletli s nachlazením... 😉

mscat
13. nov 2009

jaj andy:nesmí se brufen...ehm...já ho měla taky dostkrát tento týden. 😝 ale tak říkám si že kdyby náhodou tak se teprve uhnízdilo..tak to ještě není takový problém snad 😝 😅

soni...ani se nebojím..já nevěřím totiž že bych byla těhu tak se tím klidně cpu 😅
a jinak to si jak já..já akorát teda 37,1...opět celé slabé tělo a to už jsem byla ráda jak mi je konečně dobře a jsem plná energie..a zas nic 😝 ☹

ale holky...já pokud nebudu těhu tak už jsi myslím že jsem fakt mimo.chápete že jsem se ted při pohledu na malého jak dělá blbiny rozbrečela...nechápete?já taky ne...protože mám o něj takový strach a mě to přišlo líto a já se rozbulela a on an mě hleděl jako jestli mi něšibe. 😢 ☹ ☹ a bulím normálně bulím
ježiši kriste... 😖 to sem ale pobůchaná vážně 😠

hmm..mamatest mi nic moc nepotrvdil...jak se to tam rýsovalo tak ted nic zase nevidím.bohužel holky ani vyfotit to nejde

sonidlov
13. nov 2009

andy , mscat ďakujem za radu. Andy a čo si myslíš o tých mojích teplotách?37,3 to nie je veľa na chrípku nie?🙂
jáj idem snívať , keby to vyšlo to by bol darček pre muža hm....

mscat
13. nov 2009

andy: 🙂 tak to ne naštestí..chřipka neeeee!!! 🙂 🤐 😕
jen 37,1 a opět slabost po celém těle..jo holky a připojili se mi prsa...ciltivější bradavky a přijodu mi nafouklé
ale je možné že už opravdu to mám všechno vsugerované...
ale věřím tomu že kdybych chodila do práce neměla bych čas na to myslet ani se sledovat.takhle trčím doma s malým a pořád něco zkoumám 😖 😖

mscat
13. nov 2009

soni:teplotka je ok... 🙂 😉 já ted tady plašila že malý má 37,2....tak už jsem mu chtěla cpát něco na horečku a mamka že at neplaším zbytečně! ☹ 😒 ale já sem fakt teda jakási citlivější a mám strach..ale to bude i z těch zpráv pořád kolem a kolem.bojím se už vyjít aj ven..minulý rok byl moc nemocný a ted trnu hruzou at se o nezopakuje..ani návštěvy nepřijímám..jako třeba známou s dítetem..nikoho. 😅

andy2306
13. nov 2009

mscaT-Já jsem taky měla i ibubrofen v těhu,když bylo nejhůř-v prvním trimestru a děti jsou zdravé,neboj.21 dnů stejně plod žije nezávisle na těle matky,až pak je zásobován od ní...takže v klidku....mscat....trpělivě testuj dál,každý den.pokud těhu jsi,tak ta druhá čárka tam opravdu bude,to se neboj.
mě se taky chce chvílema bečet-to jsou ty mateřské hormony.....když se na ně podívám,jak se na sebe smějí,jak se tulí...jak jsou prostě MOJE,TAK MĚ TO taky dojímá.v těhu jsem si pobečela,v šestinedělí ani nemluvím-to je teprv masakr na slzy...a vlastně pořád řvu... 😀 ale nesmí mě nikdo vidět.
hanička se mě taky posledně ptalo,co že se mi stalo-a málem bečela taky chudina.že jestli mě bolí ten vyvrtaný zub... 😀 byli jsme u zubaře,a mě po týdnu začalov něm jaksi škubat,jak kdyby mi padala blomba nebo nevim.tak jsem k němu včera šla znovu-no a jak to nebude do 14 dnů dobré,tak mi bude trhat nerv..ach jo,si tam asicvrknu.ale tak proti porodům nic ne? 😀 😀

sonidlov
13. nov 2009

xeni kde si sa nám stratila?

andy2306
13. nov 2009

Mscat-neboj,říkej si,že nemusíte mit všechno!že jsou i horší nemoci než prasečí chřipka- ato jistě jsou-a nemusíte je mít,ne?ale kdo se nebojí,kdo má děti-i já mám strach,to je jasné,ale věřím,že budeme v pohodě.
si piš,že bys na to myslela i v práci-já u haničky chodila do práce.a myslela jsem na to kudy jsem chodila..i při dělání faktur...furt prostě... 😀 vsugerace to neni určitě-jen máš strach si to připustit,což je jasné....to každá.myslím na tebe.

xena1
13. nov 2009

uz som tu...instalovala som drahemu net a ukladali sme deti...uz som vasa 😀

andy2306
13. nov 2009

xena,ty máš děti?a proč to nemáš v profilu-jak my tam máme bud snž nebo 1d, 2d snž..atd.

xena1
13. nov 2009

ja sa bojim testovat....este sa mi to zda kratko.....

sonidlov
13. nov 2009

xeni ty máš deti?

xena1
13. nov 2009

ja mam dvoch chalanov 8 a 9r...
andy ja som rada ze tu viem nieco napisat....

andy2306
13. nov 2009

xena-chápu.... 😉 😀

xena1
13. nov 2009

dakujem....aspon niekto....
ja mam dve deti z predosleho vztahu a teraz mame aj priatelovho syna chodi k nam na vikendy....
mscat,co je s testikom???odfotkuj ho...som zvedavka....
soni tak moc ti drzim palce,hadam viac ako sebe...
neviete co je s korenkou a cambi?

makina111
13. nov 2009

Dobrý večer nebo ahoj nevím jak vás oslovit. Mam takový problem mam za sebou 2 pokus IVF a 2 KET a čekam ms zítra , holky dneska mě začalo bolet na pravo vpodbříšku taková pichlavá bolest a na hrudníku se mi oběvila divná vyrážka ,testovat ještě nechci nevíte jestli to může být příznak těhotenství díky moc moc moc moc za odpovědˇ

andy2306
13. nov 2009

makina-vyrážka z těhotenstvím asi souviset nebude....pichlavá bolest bud značí menstruaci,nebo těhotenství--to si vyber...co je ti milejší....tipuju to druhé...a přeju. 😉

xena1
13. nov 2009

andy napisala si to tak milo....
makina chvilku vydrzkaj a potom testni...

sonidlov
13. nov 2009

makina andy ti to napísala úplne super , lepšie ani sa nedalo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre