• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
autor
ahojte babuľky :slight_smile:
tak,ako tak čítam,je tu napinák s xenou a soni....tak,nech už je medzi nami nejaká čerstvá tehulka!!! :dizzy_face:
ja som dnes 29 dc a zajtra určite dostanem ms,cítim to už
mňa ešte čaká kopu vyšetrení a čakaní na výsledky,ale do konca roka by som to chcela mať za sebou
a dnes som sa bola korčulovať na ľade!!! a chodím už zas cvičiť na aerobick,takže sa viac hýbem konečne :sunglasses:
14. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat....viem ako si to myslela...tvoje reakcie uz poznam a su od srdiecka....dakujem ze mi drzis palce a ja testnem ked to tak budem citit a hned vam napisem.....
tak som rada ze to bola iba ziletka....odlahlo mi za teba...
cambinka sa nam odmlcala???
anieanne a co ty ako si na tom???
14. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1:
32 DC, třetí den teplota 37 C, bolení bříška jako před MS od minulýho úterý, ale hlavně poslední čtyři dny neuvěřitelná bolest při sexu, jako kdyby se do mě přítel nemohl dostat ( i on tvrdí, že jsem tam sevřenější )..
Ale nechci z toho dělat nějaké závěry, test jsem si dělala v.. Ha, a teď nevím, jestli včera nebo předevčírem. Myslím, že předevčírem, a nic, ani náznak.. Takže kdo ví..
14. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne mozno si mala ovulku neskor a testik este nezachytil HCG....ale to co opisujes vyzera slubne....a take veci sa nedaju nevsimnut....skus testnut o dva dni...
baby myslite ze ma popri bolesti mozu aj svrbiet prsia??
korenka a bola si uz na IUI????drzim palceky...
14. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korenka...tak plus minus napínavé ještě aj se mnou :grinning: třeba nedorazí ms! :wink:

xena: :wink: jasné..to já ráda přeji druhým! :dizzy_face: každý nemůže myslet jen na sebe. :wink: a doufám,že ti vyjdou krásné //.
i vedle v grafech je lauritka a salute..salute se snaží 10 let,lauritka už myslím taky několikátý rok...jak já bych jim to přála...jsou tak statečné že chodí dál do té diskuze kde se to pomalu hemží těhulkama jenom.to bych nezvládla.

tak hned pak napiš!! :slight_smile:
a děkuji...asi opravdu jen ta žiletka...ale v první chvíli jsem čučela fakt jak péro :grinning:
ale i kdyby..no tak i bych byla plus minus ráda..no ne?od srpna ms a i ovu...zázrak hotovej ne? :grinning:

takže když dostanu konečně ms..holky žádné mrzí mě to,je mi to líto...vůbec v pohodě. :wink: ok?dyt já musím být ráda i za ms se kterou mám též problémy :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anieanne:třeba nedávno proběhla ovu :wink:
14. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena:ano možu ta svrbět i prsa :wink: :wink: mě v nich mravenčí :sweat_smile:
14. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta salute to je ta vestkyna????tak ju pozdrav a opytaj sa aj na mna.....
mscat....to by bol naozaj zazrak aj ked ja ti prajem ten maly vonavucky zazrak...
a nebudu ziadne lutosti budem ti gratulovat :grinning:
14. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena:ano ano...ona :slight_smile: ted jsem si s ní ale moc nepsala ale vyřídím..tuším se tam na tebe aj ptali myslím :slight_smile:
předpověděla mi holčičku na příští rok :wink:

děkuji...oboje bude zázrak..tak aj tak :wink: :wink:
jasné a pořádně mi pogratulovat k ms :grinning:
14. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sa na mna pytal???no teda...som popularna....alebo ma niekto ohovaral :grinning: xixi...ja si prosim holcicku mozno aj dve..(kedze foliky boli dva).na buduci rok porodit....xixi....
drzme si palce a ked sa dockame mrchy,ideme spolu dalej....
14. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena:nee...tuším tam někdo psal..xenka už tu dlho nebola :wink: :wink: myslím tak nějak.
tak si populární :grinning:
přeji ti tu holčičku,třeba i dvě!! :wink: mě stačí jedno a klidně i klučina..nevadí.. :wink:

mě nějak začíná bolet báchor zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já doufám že se mrchy nedočkáš! :wink:
14. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovor o bruchu,mam chvilu klud.... :grinning: teraz mozes spominat prsia bolia a svrbia o dusu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak som ta Xenka ja tak je to mile....sa tesim...a kam to mam ist??? :sunglasses:
ja dufam ze sa mrchy nedockame obe a ked tak naraz...xixi
14. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena:jojo tuším xenka.. :wink: v grafech myslím holky.jestli si tam někdy chodila.

jj prsa mě bolí...spíš bradavky a prsa natlakované.ále..ten podbřišek začíná...a čípek se myslím ztrácí...no uvidíme.
a ted nevím..jestli náhodou ten test není best 2 co mi ukázal slabou druhou.jak psala cambi.hmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

tak si budem držet pěstičky...ále ty bys už mohla testnout :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
14. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedava co budeme oslavovat :grinning: mna tak akurat naduva z prejedenia sa....a piva
14. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvedavka....este nie je ten spravny cas....
14. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš se přejídat :grinning: a fuj pivo teda..co to chlemtáš :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

měla bys vidět mě..jak mě během tohoto týdne co jsem měla pořád žravou narostlo břicho...hlavně pod pupkem...jak v pátém měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: muj bude hledět co to má doma za buchtičku baculatou :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj jsem zvědavá...protože napínáš mě jak kšandy!!! :cry: :cry: :cry: :grinning: a kdy bude ten správný čas...až bude týden do termínu porodu :grinning:
14. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojkaj to pivo je nealko....
uz som blazniva z toho krcka,ako si am k tomu naviedla ho kontrolujem...az sa mi zazdalo ze este klesol...ale to moze byt aj zdanie u mna amatera...
len pekne papkaj lebo dve deti daju zabrat,potom uz nebudes :grinning:
ja viem ze napinam,ale neboj este sa ma nautesujes dost ke dpride mrcha.... :grinning:
a tyzden pred porodom by aj tak bol test negat...lebo HCG klesa a funkciu prebera placenta....xixi...
jaka som mudra ale krcok neovladam.... :grinning:
14. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vy tu este strasite :grinning: ???
14. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nemozeme spavat....pre neistotu ktoru uz mas za sebou.... :grinning:
14. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chapem ....
soni, pozerala som si tvoj album a aj mne sa zda ze tam je tienik, ale nechcem ta utesovat, ak je sedy, tak ... :frowning2: a ak ruzovy tak sa moze tesit a to ti aj prajem :wink: ako vsetkym babenkym v tejto teme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!
14. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme....
14. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poisielaaaaaaaam vaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tehu baciliiiiky T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chytaaaaaaaaaaaaaam ...........
mscat kde mi trcis????
14. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by aj mna zaujimalo, pridem sem po XX rokoch a ona sa akurat vtedy vytrati :frowning2:
14. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu este chvilu vydrzkaj ona urco pride...ked som zacala pisat do tejto temy vy ste tu boli take zakladne :grinning:
14. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su tu
14. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej no ahoj :slight_smile:
xeni :grinning:
14. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najednou po mě zhánka :grinning: :grinning: mě ještě totiž dítě nespí víte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

miška:sonidlov nemá testík v albumu :confused:

xena:že tě to začlo bavit s tím krčkem :grinning: ale zase si tam moc neštourej :grinning:
14. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj miška...neboj sa...já to tu mám pořád zaplé a pravidelně kukám a odepisuju :grinning: :wink: :wink:
jak se daří..co miminko..jak ty se cítíš?

juj a chytám těhu bacilky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok