Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
14. nov 2009

ahojte babuľky 🙂
tak,ako tak čítam,je tu napinák s xenou a soni....tak,nech už je medzi nami nejaká čerstvá tehulka!!! 😵
ja som dnes 29 dc a zajtra určite dostanem ms,cítim to už
mňa ešte čaká kopu vyšetrení a čakaní na výsledky,ale do konca roka by som to chcela mať za sebou
a dnes som sa bola korčulovať na ľade!!! a chodím už zas cvičiť na aerobick,takže sa viac hýbem konečne 😎

xena1
14. nov 2009

mscat....viem ako si to myslela...tvoje reakcie uz poznam a su od srdiecka....dakujem ze mi drzis palce a ja testnem ked to tak budem citit a hned vam napisem.....
tak som rada ze to bola iba ziletka....odlahlo mi za teba...
cambinka sa nam odmlcala???
anieanne a co ty ako si na tom???

anieanne
14. nov 2009

xena1:
32 DC, třetí den teplota 37 C, bolení bříška jako před MS od minulýho úterý, ale hlavně poslední čtyři dny neuvěřitelná bolest při sexu, jako kdyby se do mě přítel nemohl dostat ( i on tvrdí, že jsem tam sevřenější )..
Ale nechci z toho dělat nějaké závěry, test jsem si dělala v.. Ha, a teď nevím, jestli včera nebo předevčírem. Myslím, že předevčírem, a nic, ani náznak.. Takže kdo ví..

xena1
14. nov 2009

anieanne mozno si mala ovulku neskor a testik este nezachytil HCG....ale to co opisujes vyzera slubne....a take veci sa nedaju nevsimnut....skus testnut o dva dni...
baby myslite ze ma popri bolesti mozu aj svrbiet prsia??
korenka a bola si uz na IUI????drzim palceky...

mscat
14. nov 2009

korenka...tak plus minus napínavé ještě aj se mnou 😀 třeba nedorazí ms! 😉

xena: 😉 jasné..to já ráda přeji druhým! 😵 každý nemůže myslet jen na sebe. 😉 a doufám,že ti vyjdou krásné //.
i vedle v grafech je lauritka a salute..salute se snaží 10 let,lauritka už myslím taky několikátý rok...jak já bych jim to přála...jsou tak statečné že chodí dál do té diskuze kde se to pomalu hemží těhulkama jenom.to bych nezvládla.

tak hned pak napiš!! 🙂
a děkuji...asi opravdu jen ta žiletka...ale v první chvíli jsem čučela fakt jak péro 😀
ale i kdyby..no tak i bych byla plus minus ráda..no ne?od srpna ms a i ovu...zázrak hotovej ne? 😀

takže když dostanu konečně ms..holky žádné mrzí mě to,je mi to líto...vůbec v pohodě. 😉 ok?dyt já musím být ráda i za ms se kterou mám též problémy 🙂 😝

anieanne:třeba nedávno proběhla ovu 😉

mscat
14. nov 2009

xena:ano možu ta svrbět i prsa 😉 😉 mě v nich mravenčí 😅

xena1
14. nov 2009

ta salute to je ta vestkyna????tak ju pozdrav a opytaj sa aj na mna.....
mscat....to by bol naozaj zazrak aj ked ja ti prajem ten maly vonavucky zazrak...
a nebudu ziadne lutosti budem ti gratulovat 😀

mscat
14. nov 2009

xena:ano ano...ona 🙂 ted jsem si s ní ale moc nepsala ale vyřídím..tuším se tam na tebe aj ptali myslím 🙂
předpověděla mi holčičku na příští rok 😉

děkuji...oboje bude zázrak..tak aj tak 😉 😉
jasné a pořádně mi pogratulovat k ms 😀

xena1
14. nov 2009

kto sa na mna pytal???no teda...som popularna....alebo ma niekto ohovaral 😀 xixi...ja si prosim holcicku mozno aj dve..(kedze foliky boli dva).na buduci rok porodit....xixi....
drzme si palce a ked sa dockame mrchy,ideme spolu dalej....

mscat
14. nov 2009

xena:nee...tuším tam někdo psal..xenka už tu dlho nebola 😉 😉 myslím tak nějak.
tak si populární 😀
přeji ti tu holčičku,třeba i dvě!! 😉 mě stačí jedno a klidně i klučina..nevadí.. 😉

mě nějak začíná bolet báchor zase 😝 😝
já doufám že se mrchy nedočkáš! 😉

xena1
14. nov 2009

nehovor o bruchu,mam chvilu klud.... 😀 teraz mozes spominat prsia bolia a svrbia o dusu... 😝
ak som ta Xenka ja tak je to mile....sa tesim...a kam to mam ist??? 😎
ja dufam ze sa mrchy nedockame obe a ked tak naraz...xixi

mscat
14. nov 2009

xena:jojo tuším xenka.. 😉 v grafech myslím holky.jestli si tam někdy chodila.

jj prsa mě bolí...spíš bradavky a prsa natlakované.ále..ten podbřišek začíná...a čípek se myslím ztrácí...no uvidíme.
a ted nevím..jestli náhodou ten test není best 2 co mi ukázal slabou druhou.jak psala cambi.hmm 😝 😒

tak si budem držet pěstičky...ále ty bys už mohla testnout 😅 😀 😀 😉

xena1
14. nov 2009

tak to som zvedava co budeme oslavovat 😀 mna tak akurat naduva z prejedenia sa....a piva

xena1
14. nov 2009

zvedavka....este nie je ten spravny cas....

mscat
14. nov 2009

nemáš se přejídat 😀 a fuj pivo teda..co to chlemtáš 😀 😀 😝

měla bys vidět mě..jak mě během tohoto týdne co jsem měla pořád žravou narostlo břicho...hlavně pod pupkem...jak v pátém měsíci 😝 😝 😅 muj bude hledět co to má doma za buchtičku baculatou 😅 😀 😝

jj jsem zvědavá...protože napínáš mě jak kšandy!!! 😢 😢 😢 😀 a kdy bude ten správný čas...až bude týden do termínu porodu 😀

xena1
14. nov 2009

nebojkaj to pivo je nealko....
uz som blazniva z toho krcka,ako si am k tomu naviedla ho kontrolujem...az sa mi zazdalo ze este klesol...ale to moze byt aj zdanie u mna amatera...
len pekne papkaj lebo dve deti daju zabrat,potom uz nebudes 😀
ja viem ze napinam,ale neboj este sa ma nautesujes dost ke dpride mrcha.... 😀
a tyzden pred porodom by aj tak bol test negat...lebo HCG klesa a funkciu prebera placenta....xixi...
jaka som mudra ale krcok neovladam.... 😀

michalag
14. nov 2009

Ahojte, vy tu este strasite 😀 ???

xena1
14. nov 2009

ahoj nemozeme spavat....pre neistotu ktoru uz mas za sebou.... 😀

michalag
14. nov 2009

to chapem ....
soni, pozerala som si tvoj album a aj mne sa zda ze tam je tienik, ale nechcem ta utesovat, ak je sedy, tak ... ☹ a ak ruzovy tak sa moze tesit a to ti aj prajem 😉 ako vsetkym babenkym v tejto teme 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!

xena1
14. nov 2009

dakujeme....

michalag
14. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

xena1
14. nov 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

michalag
14. nov 2009

a poisielaaaaaaaam vaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tehu baciliiiiky T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T 😵 😵 😵

xena1
14. nov 2009

ja chytaaaaaaaaaaaaaam ...........
mscat kde mi trcis????

michalag
14. nov 2009

to by aj mna zaujimalo, pridem sem po XX rokoch a ona sa akurat vtedy vytrati ☹

xena1
14. nov 2009

tak tu este chvilu vydrzkaj ona urco pride...ked som zacala pisat do tejto temy vy ste tu boli take zakladne 😀

mscat
14. nov 2009

su tu

michalag
14. nov 2009

jeeej no ahoj 🙂
xeni 😀

mscat
14. nov 2009

najednou po mě zhánka 😀 😀 mě ještě totiž dítě nespí víte 😝 😝 😝 🙂

miška:sonidlov nemá testík v albumu 😕

xena:že tě to začlo bavit s tím krčkem 😀 ale zase si tam moc neštourej 😀

mscat
14. nov 2009

no ahoj miška...neboj sa...já to tu mám pořád zaplé a pravidelně kukám a odepisuju 😀 😉 😉
jak se daří..co miminko..jak ty se cítíš?

juj a chytám těhu bacilky!!!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre