• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

22. januára 2017 
mona:
Jasný, koukni, jinak je toho plný net, třeba najdeš srozumitelnější stránky =) Jinak vítej do klubu těch, co jsou určitě těhu, ale trucuje jim test :grinning:
14. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, pozerala som tvoj graf a myslim si ze ovu si mohla mat bud na 65DC alebo 67DC a ak ste sa vtedy snazili, tak mas velku sancu, lebo od vtedy si len 10-12DPO :wink:
14. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 :testnu urcite uz mam nachystanej test :grinning: ale jeste cekam a urco si ho chci udelat rano :grinning: to rikaji ze to HCG je nejvyssi:slight_smile:

anieanne : už to projizdim :_)jojo trucuje, porad asi nejaky spatny zbozi :grinning:
14. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, říkají, že ráno je nejvyšší, ale najdeš spoustu ženských, kterým ráno neukázalo nic nebo ducha, a odpoledne čárku ( a minulý den čárku měly ).

Já testnu zítra nebo v pondělí, uvidíme, jakou budu mít výdrž =)
14. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne: no prave ja moc tu vydrz nemam :grinning: mam ho tady a nevim kdy ho mam pouzit zitra bych mela dostat MS tak mozna pockam do pondelka nebo uterka
14. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anie..... :grinning:
mona drzim palce a nezabudni nam dat vediet,to tu tak chodi... :grinning:
miska teba pobolievalo podbrusko pred ms ktora uz neprisla???
14. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xen, co jsi furt vyřehtaná :grinning:
14. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna sa pytaj..... :grinning:
14. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem buvat,,,,,mozno s auz rano orebudim do cerveneho mora.... :grinning:
krasne sny a rano uspesne testovanie....drzim palce...
14. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dooobrouuu noooc :grinning:
14. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1: jjooj urcite dam hend vedet:slight_smile:ja jsme na modrym konikovi tady klabosila kdyz jsme byla tehotna s malou ty uz budou 2 roky, ale pak sem semka nejak nechodila a uplne jsme zapomela jak to tu funguje :astonished: urco dam vedet.a jak dlouho se snazite vy??
14. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě tak napadá - jak dlouho vlastně trvá ovulka ? Je to jednorázová akce, nebo víc dní ?
14. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, mna brusko aspon ak si dobre pamatam velmi nebolelo, skor som chodila kazdu chvilku cikat a to mi bolo divne
Bruuuuu nocku xeni :slight_smile:
14. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anie, ovulka trva len niekolko hodin teda ak si dobre pamatam
14. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne:
myslim ze to neni jednorazova akce je to vlastne 14dni po menstruaci a trva myslim zhruba ty 4 dny ne???a jesi ne tak jsme uplne mimo misu, nejak takhle jsme to slysela :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achá, ttj, kukujuu =)
14. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tož já taky mizím, dobrou noc :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tedy taky tak dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anieanne:jojo kukám jak machruješ :grinning: :grinning:

asi už všechny chrupkáte že?no já mám doma divocha...jeho dostat do pelechu je nad moje síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

mona:my se snažíme nesnažíme 7 měsíců :slight_smile: ale ovulace jsem se po půl roce dočkala až ted v listopadu :slight_smile:
tak to se snažít chvílečku...
a máš ještě malého prcoška doma :slight_smile: obdivuji že chceš druhé tak brzy...já i ted mám i nemám odvahu :sweat_smile:

miška:děkuji za názor na graf :slight_smile: hodně holek říkalo 67 dc v grafech..ale tehdy už jsem ěmla čípek dole tak doufám že tam ovu nebyla :slight_smile:
my keksíkovali den nebo necelé dva dny před tím 65 dc.takže nevím no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

anieanne:tak ovulka tuším jeden den ne?ale plodné dny jsou 4...plus minus.dva dny před ovuden před,v den ovu a den po ovu :wink:
14. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat:
tak brzy??chtela bych navazat na materskou, jojo chvilecka, teprve v rijnu jsme vysadila prasky.
15. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile:

33 DC, bt 37,1 C, bříško auau, tak jsem zkusila test, a nič :zipper_mouth: Tak na to kašlu, zkouším až v pátek :wink:
15. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, nějaké novinky??? :slight_smile:
15. nov 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :wink:
26 DC, 15DPO,BT 37,4,brusko neeee,tak cakam dalej.....
15. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

teda xena::nevím proč už netestneš?taká teplotka?? :slight_smile: :dizzy_face:

mona: :slight_smile: tak já to beru hlavně podle mého malého..že čím později druhé tím radši líp :grinning: :slight_smile:
jj já chci taky navázat na mateřskou..já jsem na 4 :sweat_smile:

anieanne:taky pěkné teda.možná je na testík zatím ještě čas.

moni:noo novinky ani ne..tedajo.asi se blíží ms...
nebo nevím..dnes teplotka trošku klesla na 36,8.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70756/nummer=6
15. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mscat...neeee ece.....ved pochop mam doma len jeden test a ked bude negat cim testnem ked mi bude meskat..... :grinning:
15. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat a když klesá, tak je to špatně? Nerozumím tomu :sweat_smile: Nikdy jsem si teplotu neměřila ani nedělala ty grafy, tak jsem z toho blb :wink:
15. nov 2009 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xen:
Tak si koupíš další, ne :grinning:
15. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:jj když klesá blíží se ms a nebo prostě není těhu.ale zatím mě to jako nekleslo až tak hříšně...uvidíme jak bude další dny :slight_smile: ale tak v pohodě..i kdyby klesla...a dorazila ms,jak už jsem psala včera.i to by byl zázrak druhý už v tomto měsíci :grinning:
akorát na mě leze asik rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se převážně radši zdržujem doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

xena:jaj...ty tak odoláváš že mě trefí :grinning: :grinning: tě fakt obdivuju já už bych letěla..však máš doma citlivost 10 né?? :slight_smile: já vím že nechceš zklamání.....ono je asi opravdu lepší počkat na ms...ale stejnak..máš výdrž fakt
15. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat , aha. No tak snad to nebude klesat :slight_smile: Uvidíš, držím palce
15. nov 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mozno aj preto ze skor ratam s mrchou aj ked podvedome si myslim co ak....uz velakrat som si myslela ze som,mala som priznaky a ona nakoniec dorazila...tak som si povedala ze ja tak jednoducho ako predosle tehotenstva neotehotniem...asi som sa stym vyrovnala...tak odtial ta pevna vola....ano mam doma ten rapiclear co sa testuje na 5 den po oplodneni....ale....este premyslam ze ked som predtym mavala ovulku na 11-12DC ako teraz tak mi mrcha prisla na 26DC...tak mozno dnes lebo LF podla ovulky je dnes 15
15. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok