Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

anieanne
14. nov 2009

mona:
Jasný, koukni, jinak je toho plný net, třeba najdeš srozumitelnější stránky =) Jinak vítej do klubu těch, co jsou určitě těhu, ale trucuje jim test 😀

michalag
14. nov 2009

mscat, pozerala som tvoj graf a myslim si ze ovu si mohla mat bud na 65DC alebo 67DC a ak ste sa vtedy snazili, tak mas velku sancu, lebo od vtedy si len 10-12DPO 😉

monaberuska1
14. nov 2009

xena1 :testnu urcite uz mam nachystanej test 😀 ale jeste cekam a urco si ho chci udelat rano 😀 to rikaji ze to HCG je nejvyssi🙂

anieanne : už to projizdim :_)jojo trucuje, porad asi nejaky spatny zbozi 😀

anieanne
14. nov 2009

Jo, říkají, že ráno je nejvyšší, ale najdeš spoustu ženských, kterým ráno neukázalo nic nebo ducha, a odpoledne čárku ( a minulý den čárku měly ).

Já testnu zítra nebo v pondělí, uvidíme, jakou budu mít výdrž =)

monaberuska1
14. nov 2009

anieanne: no prave ja moc tu vydrz nemam 😀 mam ho tady a nevim kdy ho mam pouzit zitra bych mela dostat MS tak mozna pockam do pondelka nebo uterka

xena1
14. nov 2009

anie..... 😀
mona drzim palce a nezabudni nam dat vediet,to tu tak chodi... 😀
miska teba pobolievalo podbrusko pred ms ktora uz neprisla???

anieanne
14. nov 2009

xen, co jsi furt vyřehtaná 😀

xena1
14. nov 2009

mna sa pytaj..... 😀

xena1
14. nov 2009

babulky idem buvat,,,,,mozno s auz rano orebudim do cerveneho mora.... 😀
krasne sny a rano uspesne testovanie....drzim palce...

anieanne
14. nov 2009

Dooobrouuu noooc 😀

monaberuska1
14. nov 2009

xena1: jjooj urcite dam hend vedet🙂ja jsme na modrym konikovi tady klabosila kdyz jsme byla tehotna s malou ty uz budou 2 roky, ale pak sem semka nejak nechodila a uplne jsme zapomela jak to tu funguje 😲 urco dam vedet.a jak dlouho se snazite vy??

anieanne
14. nov 2009

Mě tak napadá - jak dlouho vlastně trvá ovulka ? Je to jednorázová akce, nebo víc dní ?

michalag
14. nov 2009

xeni, mna brusko aspon ak si dobre pamatam velmi nebolelo, skor som chodila kazdu chvilku cikat a to mi bolo divne
Bruuuuu nocku xeni 🙂

michalag
14. nov 2009

anie, ovulka trva len niekolko hodin teda ak si dobre pamatam

monaberuska1
14. nov 2009

anieanne:
myslim ze to neni jednorazova akce je to vlastne 14dni po menstruaci a trva myslim zhruba ty 4 dny ne???a jesi ne tak jsme uplne mimo misu, nejak takhle jsme to slysela 🙂

anieanne
14. nov 2009

Achá, ttj, kukujuu =)

anieanne
14. nov 2009

Tož já taky mizím, dobrou noc 🙂

monaberuska1
14. nov 2009

ja tedy taky tak dobrou noc 🙂 🙂

mscat
14. nov 2009

anieanne:jojo kukám jak machruješ 😀 😀

asi už všechny chrupkáte že?no já mám doma divocha...jeho dostat do pelechu je nad moje síly 😝 😅

mona:my se snažíme nesnažíme 7 měsíců 🙂 ale ovulace jsem se po půl roce dočkala až ted v listopadu 🙂
tak to se snažít chvílečku...
a máš ještě malého prcoška doma 🙂 obdivuji že chceš druhé tak brzy...já i ted mám i nemám odvahu 😅

miška:děkuji za názor na graf 🙂 hodně holek říkalo 67 dc v grafech..ale tehdy už jsem ěmla čípek dole tak doufám že tam ovu nebyla 🙂
my keksíkovali den nebo necelé dva dny před tím 65 dc.takže nevím no.. 😝 🙂

anieanne:tak ovulka tuším jeden den ne?ale plodné dny jsou 4...plus minus.dva dny před ovuden před,v den ovu a den po ovu 😉

monaberuska1
15. nov 2009

mscat:
tak brzy??chtela bych navazat na materskou, jojo chvilecka, teprve v rijnu jsme vysadila prasky.

anieanne
15. nov 2009

Dobré ráno 🙂

33 DC, bt 37,1 C, bříško auau, tak jsem zkusila test, a nič 🤐 Tak na to kašlu, zkouším až v pátek 😉

m.o.n.i.k.a
15. nov 2009

mscat, nějaké novinky??? 🙂

xena1
15. nov 2009

Dobre rano 😉
26 DC, 15DPO,BT 37,4,brusko neeee,tak cakam dalej.....

mscat
15. nov 2009

ahojte

teda xena::nevím proč už netestneš?taká teplotka?? 🙂 😵

mona: 🙂 tak já to beru hlavně podle mého malého..že čím později druhé tím radši líp 😀 🙂
jj já chci taky navázat na mateřskou..já jsem na 4 😅

anieanne:taky pěkné teda.možná je na testík zatím ještě čas.

moni:noo novinky ani ne..tedajo.asi se blíží ms...
nebo nevím..dnes teplotka trošku klesla na 36,8.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

xena1
15. nov 2009

ahoj mscat...neeee ece.....ved pochop mam doma len jeden test a ked bude negat cim testnem ked mi bude meskat..... 😀

m.o.n.i.k.a
15. nov 2009

mscat a když klesá, tak je to špatně? Nerozumím tomu 😅 Nikdy jsem si teplotu neměřila ani nedělala ty grafy, tak jsem z toho blb 😉

anieanne
15. nov 2009

xen:
Tak si koupíš další, ne 😀

mscat
15. nov 2009

moni:jj když klesá blíží se ms a nebo prostě není těhu.ale zatím mě to jako nekleslo až tak hříšně...uvidíme jak bude další dny 🙂 ale tak v pohodě..i kdyby klesla...a dorazila ms,jak už jsem psala včera.i to by byl zázrak druhý už v tomto měsíci 😀
akorát na mě leze asik rýma 😝 a to se převážně radši zdržujem doma... 😝 🙄

xena:jaj...ty tak odoláváš že mě trefí 😀 😀 tě fakt obdivuju já už bych letěla..však máš doma citlivost 10 né?? 🙂 já vím že nechceš zklamání.....ono je asi opravdu lepší počkat na ms...ale stejnak..máš výdrž fakt

m.o.n.i.k.a
15. nov 2009

mscat , aha. No tak snad to nebude klesat 🙂 Uvidíš, držím palce

xena1
15. nov 2009

babulky mozno aj preto ze skor ratam s mrchou aj ked podvedome si myslim co ak....uz velakrat som si myslela ze som,mala som priznaky a ona nakoniec dorazila...tak som si povedala ze ja tak jednoducho ako predosle tehotenstva neotehotniem...asi som sa stym vyrovnala...tak odtial ta pevna vola....ano mam doma ten rapiclear co sa testuje na 5 den po oplodneni....ale....este premyslam ze ked som predtym mavala ovulku na 11-12DC ako teraz tak mi mrcha prisla na 26DC...tak mozno dnes lebo LF podla ovulky je dnes 15

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre