Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
23. nov 2009

tak začíná má zpověd 😀 dle mého výpočtu na 13 otázek 😀

jo dopadlo to na jedničku,jsem ráda za to..že jsem mamku ukecala i když jak říkám.není z toho odvařená,já taky ne bude to určitě náročné 😅 ale co se dá dělat..jsem její dcera..měla by to se mnou zvládnout a vydržet 😀
jsem moc ráda že nemusím k babičce..nebyla jsem nadšená z toho..to jsem byla hrdinka..ale když jsem nad tím víc přemýšlela tak už se mi to docela příčilo tam jít.tak jsem právě zkusila mamku.a její výmluvy nepomohly já mám na všechno odpověd a řešení 😀 😀
my s mamkou se sneseme skvěle..ale taky máme dost podobné povahy-já jsem horší 😅 ale já budu ráda za to,že zas můžu být se svou maminkou..přece jen,mi stále chybí 🙂 a ráda si s ní povídám.
toho se nebojím že bych s ní nevycházela...spíš jí i mě jde o to,že děcka spolu se blbě snesou.přece jen malý je můj syn..Sabča zase její dcera,takže pouze moje sestra.
ona chodí ted do školy...mají svůj režím,musí se učit,malý ji nedá pokoj když tam jsem to je pořád Sabinka Sabinka..že si chce hrát a Sabina je protiva...ta nepude a nepude.že se ji prostě nechce a tak podobně.potom malý začne brečet přijde mu to líto a ona je ještě hnusnější.do toho mě to nasere že se chová hnusně k němu že on ji má rád,mamka na to že sabina je prostě prootivná a že už je prostě větší a nebaví ju si s ním hrát tak at ju nechám a tak 😝
takže jde hlavně o děcka že se s polu neumí chovat normálně.je to právě děs 😝 ale tak budu tam já od toho abych malého zabavila když se bude učit a podobně.
nemám z toho strach.a potom náš Filip..brácha.on je postižený..s ním je to velmi složité.někdy má takové seky-nervičky mu pracují...a z ničeho nic třeba.ale já se naučím prostě držet pusu.musím..protože když jsme tam bydleli ještě vlastně před rokem..tak to bylo dooost na nože.hlavně já a filip.tak ono když do vás furt někdo ryje nesmysli a zbytečně se stará..tak to se zrovna nedá vydržet 😀 😝

jj lukáš tam bude s náma když dojede..my ji samozřejmě něco dáme na živobytí.vadit..možná ji to vadit bude ale asi bude taky držet pusu.my se budem snažit být normální aby jsem ji to naše pobytí u ní nezpříjemnili 🙂
Internet je u mamky..ale asi nebude tak často.má to přes televizi totiž.nevím jestli si tam zapnu pc..uvidíme či ji to nebude vadit.víc krámů 😅
na vánoce tam se těším..minulý rok to pro mě bylo těžké nebýt s nima.moc se těším.
babička už to ví že k nim nejdem..ale popřípadě kdyby nás mamka vykopla at se na to připraví 😅

a můj jede dnes v 19hod už. 😝 přesně tak..uteklo to zase..je to na prd už mě to tak nebaví.ted na ty tři týdny...není to dobré být spolu takto málo ☹

mscat
23. nov 2009

neznepříjemnili 😀
jo a jinak tam budem asi spát v mém bývalém pokoji..takže ted už v sabinčiném..ona stejně spí s mamkou.
nebude to zrovna luxus místo...ale já věřím v to že to zvládnem.
budu mamce určitě aspon uklízet...
to bude sranda...ona mi vždy pouklízela a pokafrala tady když sem přijela.že tu mám bordel 😀 ale když mi uklidila..pro mě to byl ještě větší bordel což sem nemohla potom nic najít.
a:ted budu já kafrat že má bordel..a vrhnu se ji na uklid 😀 😀 protože když tam dojdu já..tak zase říkám že by mohla tu vanu vydrhnout,a taky ta podlaha v koupelně by potřebovala 😀 a podobně 🙂

mscat
23. nov 2009

bambulka:tak tomu věř 😉 😉 ono je těžké tomu uvěřit..to chápu.taky dokud mi nerostlo břicho tak jsem nevěřila že tam vážně něco roste 😀

dej testíky do albumu a my ti hned tady potvrdíme či tomu můžeš věřit 😉 😉

andy2306
23. nov 2009

mscat-tak už jsem ti chtěla vyhubovat,že stále nikdy odpovědi na mé dotazy-a ono slohovka tady na mě vykoukla 😀 😉
děkuji-už mám ve všem jasno 😉 a ted moje reakce:
určitě to chvíli vydržíte.já s haničkou bydlela u mamky 15 měsíců jejího života,než jsme se nastěhovali do svého bytu,bydlíme teprve dva roky a hanička má tři a půl roku.máme spolu taky dobrý vztah,ale komflikty skrz malou taky byli...to je jasné.jde jen o to to tu chvíli vydržet,barsco překousnout.
obě máte pravdu-sabča je starší.náladová.malý se chce zase v tomto věku pořád hrát-a tak to nejde dohromady.budeš ho muset někam uklidit,když ona bude se muset učit-nebo se učit s ní a mamka zabaví malého-jak se domluvíte,ale určitě to vydržíte.pomůžeš ji uklidit a napect třeba na svátky,určitě to ocení,když bude v práci-že dojde a bude uklizeno.
musíte si říkat,že to neni na pořád-že to brzy skončí-a tak to jistě i lépe zvládnete.a to budete mit lepší jak loni-že budete o svátcích spolu.bude ti lip-a uvidíš,že jak budete pak ve vlastním bytě-a třeba se i zadaří to miminko,tak pak budeš se svojí rodinkou příští rok na vánoce i ráda sama 😉
se ti takhle bude všechno lip zařizovat z místa bydliště.tak fajn,že jste se domluvili..

s tou deinou jsem to myslela fakt dobře-jen aby ji prostě nevyhodilo.min.rok jsme si tu psali s fajn holkou-a najednou tu nebyla-vykšrtli ji právě ksrz toho a nemohla na koníka vůbec chodit...tak proto jsem napsala co jsem napsala.
jinak jak jsi psala mscat-hlavně byt štastná s tím,co člověk má.....já bych na sobě taky změnila kde co-ale mě to nějak netrápí....ale když někdo fakt to nemůže překosnout,že má nějakou vadu na kráse,tak proč ne-každého věc.

andy2306
23. nov 2009

bambulka:gratuluju k těhu!!a to co prožíváš je normální-žádná tomu zázraku nemže uvěřit.užívej si to-je to jen párkrát za život.

andy2306
23. nov 2009

ja dělám same chyby-tak se omlouvámv šem,co to po mě musí číst.ale já píšu hrozně rychle (mám státnice)a navíc jak spěchám k děckám,tak nasekám chyb že se divím,že kolikrát chápete,o čem píšu 😀 😀

sonidlov
23. nov 2009

BAMBULKA gratulujem 🙂

mscat
23. nov 2009

tak jsem si zase pobrečela... budu silná a od zítřka balím už věci 😝 😔 a budu se těšit až ho zase budu mít doma.
ale holky řeknu vám..že jsem tak ráda že vás mám 😉 🙂 protože opravdu..člověk si tu pokecá,zasměje se ,poradí...je to prostě super věc a už jsem závislák na vás tady! 😉 😉 😵

andy:mě a vyhubovat?? 😕 😝 😀
musela jsem se pečlivě připravit na odpovědi 😀

já právě bydlela u mamky do roku a půl věku malého. 🙂 a zvládli jsme to..ale to už jsme si opravdu lezli na nervy..ted to bude jen tři měsíce asi tak to přežijem. 🙂
já se těším na to až ji pomůžu.. 🙂 jenže ona je hrozná ona si pomoct nenechá 😝 ale bude muset. 🙂
mamka nechodí do práce 🙂 má v péči právě toho bráchu...už dlouhých 27 let 😕
a ted ještě létačku vlastně kolem Sabči.oba jsou ted nemocní..pro změnu měl něco se žaludkem náš Filip zase hned po Sabči...tak má mamka pořád veselo.
😝
no já doufám v to...že tam přebudem chvíli..zajistíme si hypotéku,koupíme zařídíme a ..miminko 😉
a taky když to všechno takhle vyjde budeme mít výdaje ještě dokonce o 4 tisíce menší než máme ted!! 😝
což už by jsme se měli akorát tak dobře..nic extra nic hruza 😀
tak si to tak moc přeji!!

a jinak mě taky trápí mé tělo ted...mám 20 kilo navíc..nemůžu se na sebe v zrcadle ani podívat..i když to zřejmě není až tak hrozné..ale pro mě je to určitě horší než nějakých 57 kilo že? 😝
ale můj mi stále dokola říká at už to přestanu řešit že ho to nebaví poslouchat že at se nepokouším shodit ten můj úžasný baculatý zadek 😀 😝
vím že se určitě rád podívá na vyžličku..který chlap ne že? 😝
ale tímto mi dodává sebevědomí malinké aspon 😅 a když přijede jde vidět..že po mě touží že se mu tak moc líbím..i to říká. 😅 tak se snažím bý sexy i přesto že se tak necítím a asi se mu to líbí. 😉 tak postupně už jsem víc v pohodě právě díky tomu,že mi dává najevo to,že s tím nemá problém.což je určitě dobře že to není chlap,který by říkal zhubni si vyžraná.to potom nemůže mít toho člověka rád.
že?však my je taky berem takový jací jsou.. 🙂

andy2306
23. nov 2009

mscat...však my jsme taky rády,že tě tady máme.....a že jsi na nás závislá!!! 😉 🙂
to věřím,že sis pobečela-ale ted budešmit tolik práce a starostí,že ti to do jeho návratu rychle uteče.a pak už zůstane doma?nebo ještě před vánoci odjede na chvíli?o to víc se o svátcích užijete.a tvůj taky bečí když odjíždí? 😉
to je fajn,že ušetříte nějakou korunu-to se vždycky hodí.tak to jsi bydlela u mamky skoro stejně dlouho jak já-o chvilku dýl.taky jsme si pak už pili krev-ale dalo se to-pořád je to mamka,která se snaží barsco pochopit,vyjít vstříc-a já ji taky,takže to bylo docela v pohodě na to,že jsme tam bydleli tak dlouho.
já mám taky doma takového chlapa,kterému nevadí,že mám kilo navíc-pořád mě ohmatává,popleskává po zadku-závidí terezce když kojím.... 😀 vždycky říká já chci takýýýýýýý 😀 😀 😀 (ale má smůlu).mojemu se ani ty vychrtlinky nelíbí.
já ted vážím mín kilo,než před oběma děckama...takže jsem na tom dobře.ale samozřejmě že tak deset kilo dole bych klidně brala-i chudá holka řekne že potřebuje shodit nějaké kilo-každá to říká.prostě my nejsme nikdy spokojené-ale hlavně že ti chlapi s námi jsou 😉

mscat
23. nov 2009

😀
jj uteče..ale bude smutno ☹ 😝 pak by měl už zustat doma..nějak od 15tého asi až do ledna.nevím přesně do kdy.můj skoro bečí 🙂 ☹ ..
jj my tu bydlíme od října lonského roku..do té doby jsem bydlela u mamky..pak i s Lukym teda 🙂

no u nás to bylo tak..že já jsem se snažila vyjít vstříc...ale spíš muj brácha nedokázal pochopit že malý prostě třeba spí-jelikož je poostižený tak je to s ním nekdy totálně na ho..no. 😝 😅 a schválně dělal hluk a podobně..tak jako na zabití to bylo.a pak i mamka že nebudou věčně držet hu..bu že malý spí že sabinu nebude pořád omezovat a podobně.to mě dost štvalo protože je to přece její vnuk a dělalo ji to problém! 😝
tak ted i když mi ho vzbudí budu radši držet pusu.

jo přesně tak.. 😀 taky pořád popleskává po zadku,když říkám že mám ještě mléko tak taky by to hned rád vycucl 😀 mě říká že se mu taky vychrtlinky nelíbí..ale já chlapům v tomto nevěřím.i tak se beztak rádi podívaj.. 😝 😅 ale prý jinak radši aby měli za co chytit 😀
ale já mám v tomto na chlapy svůj názor.. 😀 jsou to jenom chlapi a rozum maj uplně někde jinde a za tím si stojím! 😅 😝

andy2306
23. nov 2009

mscat--- 😀 😀 😀 já se taky ráda podívám na hezkého chlapa-a podívání jetěnikoho nezbailo-tohle mi fakt nevadí,at se dívám-hlavně že s nimi nespí 😀 😀 😀 😀 a jestli,nechci to vědět 😀 😀 😀 to jen tak trochu humoru na sklonku večera.
jdu se divat na superstar
jo-a s tou tvou mamkou to bude o.k.-nebojs e....věřím že ano.už víš,co ji vadí-ona vi,co vadí tobě-bude to lepšín a hlavně na chvíli...že?

mscat
23. nov 2009

andy:jasné já taky 😀 😉 😵
ale my přece jen máme rozum i v hlavě 😀

mě se líbilo moc včera to superstar...krásně zpívali..dnes by měl prostě vypadnout denis lacho...ten je už o ničem. 😝

jj..děkuji...věřím že to bude dobré!! 😉 hlavně s ostatníma členama rodiny 😅 😝
taky jdu kukat zatím papa

andy2306
23. nov 2009

mscat-to víš že jo-my jen v hlavě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mě se to taky líbilo včera-protože já miluju karla gotta-a to fakt beze srandy.už moc moc roků-snad od třinácti.mám jeho originální cd-můj mi je sám kupuje na vánoce.no ted už nemusí,comáme net-stahnu si co chci....ale fakt ho můžu...hrozně moc.já vůbec mám ráda českou hudbnu hlavně.jasně-i moderní,až taká putinka nejsem.ale kája to je prostě můj miláček.
to víš že to bude dobré-jsou mnohem horší věci,než chvili bydlet u mamky-a pak jit do svého,ne?vše bude o.k.

mscat
23. nov 2009

teda spíš mozek jsem myslela 😀 😀 jasně my jen v hlavě 😀 😉

tak podlě mě je samozřejmě karel gott skvělý zpěvák ale jinak mi nic moc neříká 🙂
já spíš cizí hudbu..česká moc nee 😉 ale včera to bylo fakt hezký.

andy2306
23. nov 2009

mscat-tak tvůj tip vyšel-konečně ten kudrlinkáč vypadnul

andy2306
23. nov 2009

mscat-je mi to jasné-káju malokdo nee...s naší věkové kategorie....jsem zvyklá...já jsem rarita... 😀

mscat
23. nov 2009

andy:jj...byl tam už rozhodně nejslabší..i když mu ten duet pěkně vyšel.ale jinak už na prd.
tak jseš aspon rarita 😀 😉

korenka
autor
23. nov 2009

ahojte,moje snaženie sa odkladá až na marec!!! 😢 😢 😢
dnes mi oznámili výsledky,máme obaja chlamýdie,takže ideme brať antibiotiká a 3 mes.len chránený sex,potom kontrola a až tak bude IUI,takže tak............majte sa,pááááááááááá ☹
ale čítam vás pravidelne!!! 🙂

andy2306
24. nov 2009

korenka-- ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tohle slova nepotřebuje.a posílám ti 😉

michalag
24. nov 2009

Ahoooojteeeee 🙂 🙂 🙂

ospravedlnujem sa ale nemam sancu vas docitat

korenka, to ma mrzi 😒 ☹ ☹ ☹ , dufam ze potom vam to uz vyjde 😉 🙂

andy2306
24. nov 2009

michalag-ahojík,jak se máš?
krásné jména jste vybrali....zvlášt ty holčičí 😀 😀 😀 😀

michalag
24. nov 2009

andy ahoj
my s amame fajn, malicke kopka, ja si tiez uzivam, len skoda ze ma zacina opat palit zaha ako pri Samkovi a to mi preslo az po porode 😅 ... a dakujeme, este stale nevieme ake dame, takze bude asi dlhe rozhodovanie 😝

michalag
24. nov 2009

a vy s amate ako? pozeram ze Terezka je uz poriadna slecna 🙂

andy2306
24. nov 2009

micha-já to myslela tak jako že já jsem andrea-a vy to máte ve svém výběru-takže jsem se jako zaradovala sobecky 😀 😉 my jsme taky chtěli dát jméno po mě u haničky-ale nakonec jsem nechtěla.
jsem ráda,že jsi v pořádku,i miminko-a že si ten stav užíváš,i když je to někdy asi hodně těžké,že?
my se máme dobře,terezka je zatim miminko,na které nemůžu říct nic špatného.stále čekám na den,kdy se to otočí,ale zatim je fakt zaltá-v noci spí,přes den i čtyři hodiny,v kočárku nebo doma-je ji to jedno.s jídlem taky žádné problémy nemáme,papa hezky-je zdravá,pohodová a usměvavá.co je na světě,je ten život mnohem veselejší a pestřejší aneměnila bych ani na den.já přemýšlím ještě že bysme za pár let pořídili třetí,no můj se zatím brání....ale já ho zlomím. 😀 😀 😀
hanička ji má moc ráda-jsou to zatim fajn sestry,stará se o ni-utírá pusu,dává čaj-nosí plenky,večer ji uspává se mnou..vykládá ji pohádky-a ona ji nadšeně poslouchá a usne....takže takový pomocník se hodí.
dneska má hanička ve školce kouzelníka a vycvičené zvířátka nebo co.chodí do tanečně-hudebního kroužku,moc ji to baví.příští středu je tu na kulturáku mikulášská besídka a diskotéka zaroven pro malé děti-dostanou balíček od mikuláše,když řeknou básničku,tak jednu pilujeme 😀 😀 aby něco dostala.ale myslím,že jak tam uvidí čerta,tak se zas...ere strachy 😀 😀 😀
a co tvůj malý,jak se těší na sourozence?chtěl by radši bratříčka nebo sestřičku?a jemu se jaké jména líbí,neříkal? 😉 a co pohlaví,necháte se říct?doufám,že prozradíš,až budeš vědět 😉 přeju ti moc moc pohodové a bezproblémové těhotenství-a zdraví pro všechny členy tvé rodiny 😉

michalag
24. nov 2009

tak to je super, ze mas doma taku pomocnicku 🙂 , uz su vacsi a trosku rozumnejsi ... a Terezka je urcite dobrucke babatko, ved taketo deticky nema hockto (myslim ze su dobre, niektore su dost uplakane) ... tak sa jej v skolke urcite paci 🙂 , inak nebyva ti castejsie chora ked teraz chodi do skolky:

Sami sa celkom tesi, hladka mi brusko, dava babatku pusinky, takze zatial to vyzera celkom super, len este nevie do coho pride ked sa drobciatko narodi, ale snad uz ako 4-rocny bude rozumny zase o nieco viac ... Samkovi sa paci meno Matej a Lucia ... jasne ze ked budeme vediet co to bude dam vediet, na sono pojdem zhruba o 2tt, kedze do poradne idem buducu stredu (2.12.) ... a dakujem aj vam aby ste boli hlavne vsetci zdravi 🙂

andy2306
24. nov 2009

micha... 😉 😉 tak to je fajn,že se malý tak těší,určitě bude mit sourozence rád.naprostá většina dětí má rádo své sourozence...a on už bude mit čtyři,když se miminko narodí.hanička měla tři-a vzala to v pohodě.se těším,až nám dáš vědět.....budu na tebe myslet.a toho 2.12 jdme do poradny aj my.....s terezkou 😉 na poslední dávku prevenaru a na kontrolu v 6měsících. některé miminka jsou uplakané,to je pravda-ale s tím nic nenaděláš.my jsme měli štěstí-hanička byla sice větší divočák,pořád chtěla změnu,ale nebyla uplakaná.ale terezka je ještě hodnější..... 😉 já myslím,že se to dědí-já i můj jsme prý byli hodné děcka...tak to asi bude po nás 😉 tak pak dej vědět,kolik mimi váží,měří...a hlavně to pohlaví... 🙂
ne-hanička nebyla ještě nemocná,co je ve školce-jen rýmu.a tu jsme mívali aj když do školky nechodila,takže zatim v pohodě-jsem ráda,a snad to tak vydrží.ona ještě nebyla nemocná co je na světě-jen 1x ji pichali ucho,jinak nikdy nic,ani teploty,kašel-bolest v krku-to nikdy neměla.

michalag
24. nov 2009

tak to ma super imunitu 🙂 ... a aj Sami bol skvele babo, ja som ani nevedela ze ho mame ... aj ja budem na vas mysliet v stredu 😉

andy2306
24. nov 2009

micha...tak jo 😉 😉 no vidíš.tak nejsou všechny uplakané....tak to i to druhé bude tak zlaté,uvidíš...říká se,že druhé děti bývají ještě hodnější..... 😉

mscat
24. nov 2009

noo..tak můj malý do roka byl strašně zlatý..jako mimino mi taky vubec nezaplakal!a jako jediný ani v porodnici neplakal..jaj jak sem si to nemohla vynachválit... 😵 😵 to mi dr říkala že ho mám nechat plakat aby si posílil plíce nebo co..ale když mě neplakal tak bohužel..ale plíce ted má dobré 😀 😝

a ted...si představte co mi vyvedl zase 😅 🙄
tak já jsem byla v kuchyni a on byl u sebe v pokojíku že si teda hraje...hmm tak jsem se šla na něj podívat a málem mě trefil šlak...celá skřín s jeho věcama vyházená fakt do mrte celá skřín krom ponožek které má uplně nahoře 😅 😝
tak dobré..jsem nezačla křičet jen se chytla za hlavu a v klidu to odešla rozdýchat do obýváku,vrátila se a začla skládat .mezitím teda ještě na něj hukla že asi není normální že ví,že se to přece nedělá..a on ješte vzal své

nové tričko..a s úsměvem prohlásil divej mami jaké auto tam je"hahahha 😀 😀 🙄 🙄 🙄

tak dobré skládala jsem a on mezitím "opět"!naházel asi dnes už po čtvrté poskládané duchny na zem!začal se po tom válet..hmm fajn..tak to už jsem vyletěla že kolikrát mu to mám říkat.. 😝

ok no tak jsem šla pokračovat jak tydýt ve skládání..a slyším že mi "opět"!! 😝 😅 rozladuje tak pracně naladěnou televizi!
jaj boha..holky musíte uznat že to už jsem ho fakt spleskala..to je jak u blbečků už tady 🙂 😒

tak aspon se nenudím že..bordel opět jak v tanku ale už neuklízím.prostě neuklízím..on to tu zvládne totiž převrátit hore nohama ani za pet minut.odpoledne přehrabu hračky rozbité vyhodím.plyšáky schovám..nedá se tam ani chodit kolik tam má píp...čovin! 😀 😝

tak sranda ted ho lupnu spát a jdu taky.se na to můžu vykašlat 🙂
a ještě někdo poví ten název..že mateřská "dovolená"..tak ho uškrtím. 🙄 🙄
s dítětem ano skvělé že se mu můžu věnovat ale to by nesměl být hotový ďábel! 😀 😀 😕

flyangel
24. nov 2009

ahoojteee....ako sa mate?ja sa tu v poslednom case ukazujem menej...lebo ideme do väcsieho bytu a vsetko komplet prerabame..taktiez praca,skola skratka same stresy....ale teraz som 2dni na dovolenke tak sa tesim lebo som to uz potrebovala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre