Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
30. jún 2009

Kessy mas pravdu 😉 bude vsetko ok...andy ako sa mas?Terezka je krasnucka...som sa prave rozplyvala nad jej foteckami... 🙂 🙂 😵

kessy11
30. jún 2009

ahooooooooooooooooj andy, si tu este???? 😀
no co ako Terezka, Hanička, ako to zvládate???? poslúchajú baby????

michalag
30. jún 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
soni, ja som pozerala a poviem ti nemam slov .... Alanko bol krasny chlapcek a mal pravo ZIT!!! a uplne suhlasim s tvojim bratom a to co uz hovorila aj mscat, ze tam odviezol manzelku aby sa o nu a maleho postarali a uplne to pos..li 😠 😠 😠 , dufam ze dohlad im da za pravdu co aj verim

kessy, tak potom daj fotocky kocika 😉 .... a super ze ste v poriadku 🙂 😵

fly, ako sa mas???

michalag
30. jún 2009

andy ako sa mate???

flyangel
30. jún 2009

ahoj Miška...noo mam sa celkom fajn 😉 az nato ze mykoza zas utoci 😒 😒 a ty ako?

kessy11
30. jún 2009

....normálne nemôžem čitať niektoré názory v téme Antolska porodnica...jak tam tie baby o dušu obhajujú tú nemocnicu je mi z toho blbo....ja viem že sa nemôžu všetci hádzať do jedného vreca, ale toto bola jednoznačne chyba lekárov tak prečo by to nemalo byť zverejnené a prečo by sa nemalo hovoriť o tom...
...nechápem ich... ale sme všelijakí...

ahoj miška, čo Samko, čo máte nové?????

andy2306
30. jún 2009

holky..díky za optání.jsme u rodičů na týden,tak se máme dobře..rodina chodí obdivovat miminko,kamarádky co tu mám..tak se nenudíme.obíhám si obchody s hadrama,at mám co na sebe.Terinka má od pátku rýmečku,ale na to všechno je hodná a i s rýmou krásně spí....jen se v noci napapá a hned si sama v postýlce usne...jako sama v pokoji neni,postýlku mám téměř u hlavy..jen v té postýlce je sama 🙂 🙂 pořád je moc hodná a spokojená,je to naše sluníčko.dnes má 4 týdny..to to letí.
hanička je přijala moc hezky,má mi ráda....bojí se,že nám ji návštěvy odnesou...a je na ni něžná,když je u ní.takže v tomto směru to dopadlo fakt dobře,měli jsme z toho strach.
myslím,že to zvládám dobře...je hodně práce,člověk se nezastaví celý den..ale hanička je hodná a zbytečně mi život nekomplikuje,jsem s ní neměla nikdy problémy,ani ted nemám,takž emůžu řict,že pohodička na to,že jsme skoro pořád sami,protože manžel je i do večera v práci.ale lepší,než kdyby žádnou neměl....přes den únavu necítím,nemám čas to řešit..a myslím,že aj náladu mám dobrou.ale v noci,jak lehnu,tak je hned po mě..dnes jsem dokonce usnula u kojení...kojím v noci v leže..takže jsem vytuhla..a probudila se za dvě hodiny s miminkem u prsa..naštěstí se pustila...a krásně spala 😀 😀 😀 jsem to ale matka,co?usnu... 😉
kessy..a kolikátý už jsi týden?kdy máš přesně termín porodu?naše dušička už má termín za tři týdny....tak ji držte pěsti,at to má rychle za sebou a vše vpořádku.

michalag
30. jún 2009

my sa mame dobre, ale mame blbe obdobie, teda Sami, ale snad ho to prejde .... ja uz nemyslim ani na snazilkovanie a uz sem preto chodim aj pomenej, povedala som si ked to vyjde tak to vyjde a basta

kessy, pokial nezaziju na vlastnej kozi, tak... aj ked taketo neprajem nikomu, ale dufam ze viete ako som to myslela

fly, na teba sa vsetko nejako zacalo lepit, ked nie jedno tak druhe, tak snad uz bude lepsie

kessy11
30. jún 2009

Ty brdo, Dušička rodí za tri týždne???to letí strašne 🙂
no ja som 23 tt a TP ostal 1.11.ale moj doki hovorí že nech rátam v polke októbra 🙂

..andy mám kamarátku, kt. tiež v noci kojila ale ona vstala vzala malého na ruky sadla si na postel akože ide kojiť, malého len tak popestovala (lebo bola v polospánku) a potom ho uložila spať že hotovo akože napapaný, vôbec si neuvedomila že ho nenakojila a čudovala sa že maličky chcel za pol hodinku znova papať 😀 😀 😀

to je super že hanička nežiarli, náš malý teda sestrin žiarli už teraz a to je Samko este len v brušku ale už teraz mu nič nepožičia ani sa s nim nebude hrať, tak verím, že ho to prejde 😀

kessy11
30. jún 2009

andy a prečo nemáš fotečku????

flyangel
30. jún 2009

Miška no ano vsetko sa lepí...ale uz snad toto blbe obdobie prejde...ja uz tiez dajak nemyslim na snazenie,len mi je tu dobre tak sem chodim 😀

flyangel
30. jún 2009

halo halo..je tu niekto?

andy2306
30. jún 2009

kessy..však můj ksicht už všichni znáte,ne? 😀 😀 😀 😀 😀

sonidlov
30. jún 2009

mscat dakujem za podporu aj všetkým dúfam ,že sa dožijú spravedlovosti a ,že Stencl bude v base to si zaslúži 😠

mscat
30. jún 2009

Soni..za málo...cítím s váma..je to velká bolest!a doufejme,že skončí tam kde má!

sonidlov
30. jún 2009

no to si prajeme najviac

flyangel
30. jún 2009

Juj mna dnes taaaak bolia prsia 😖 neviem preco 😕 Soni verim ze vinnici budu potrestany a tvojej rodinke sa zas postasti a budu u vas same krasne a zdrave deti

simib
30. jún 2009

Soni ja som to včera nestihla pozerať,ale kukla som to teraz cez PC.Je to svinstvo.A ver že to bude raz potrestané,lebo je už toho viac.Ja som na Antolskú chodila,ale nie k Štenclovi a keď mi doktor v 8 mesiaci povedal,že keď mu nedám peniaze tak u neho nemôžem ostať,tak som išla na Kramáre a na tie nemôžem dopustiť.A na Kramároch si lekár nechal moju tehu knižku ako raritu,lebo také sa dávali za komunistov.Ale našťastie Simi je na svete,ale o prvé som došla v 8 mesiaci.Viem že je iné porodiť dieťa a potom o neho dojsť ako porodiť už mrtvé ale asi viem ako sa u vás všetci cítia.Myslím na vás a držte sa a chodte za spravodlivosťou.

cambina
30. jún 2009

ahoj 🙂

michalag
30. jún 2009

Ahoj cambi 🙂 🙂 🙂

m.o.n.i.k.a
30. jún 2009

ahoj holky, ahoj cam 🙂

simib
30. jún 2009

Jáj a inak ahojte všetky. 😀

cambina
30. jún 2009

tak jak se máte? já hlásím, že mám po periodě a připravujeme se na snažení
měsíc se tady neukážu, budu bez pc, notas dávám na reklamaci

mscat
30. jún 2009

AHOJTE HOLKY...tak já zase hlásím že v pátek jdu k dr. a taky mám po MS 🙂 ale snaženíčko nemám tušení kdy bude 🙂 😒
kde jste byli všechny? ☹ 😠 😝 🙂
holky můžu vás poprosit o hlasy 😉 :http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=10191
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=7213
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=7255

děkuji 😉

flyangel
30. jún 2009

ahoj cambi 😉 jééj to je tvoj syncek 😀 😀

m.o.n.i.k.a
30. jún 2009

Tak to já mám před, čekala jsem jí dneska, ale nic a ani mě nebolí břicho, což se divím 😕 Ale jen prsa.
Cam, ty jsi jak já, už jsem měla notase 3x na reklamaci, zatím klape 😀

mscat
30. jún 2009

fly to bylo na mě?

cambina
30. jún 2009

moni...měsíc bez notase..nevím, jak to vydržím...nebudu vědět, co se děje tady 😠 😝 ☹

m.o.n.i.k.a
30. jún 2009

🙂 To jo no. Tě můžu informovat 😀
Ale za chvíli si zvykneš, že jsi bez něj. Ale na druhou stranu se na něj budeš taky moc těšit :D

flyangel
30. jún 2009

ano mscat na teba 🙂 to je ake hlasovanie?mozes aj vyhrat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre