Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
9. jan 2010

xenka:byla jsem v obchodě..tahla jsem se s těžkýma taškama s nákupem 😖 ..došla jsem dom a zase se mi spustilo to špinění..ale vypadá to že to snad nebude nic vážného. 😝
to víš..tady nemůžu nikoho požádat o pomoc s kabelama...protože tady o tom nesmím mluvit.

xenka:a jak jsi na tom ty? 😉 s krčkem dobré 🙂 ale já můžu teda říct...že jsem čípek dole moc teda neměla.spíš něco mezi ani ne uplně nahoře ani ne dole. 🙂 držím ti moc pěsti.kolik jsi dpo?? 🙂

jinak návštěva fajn 😅akorát malou jen chovala pořád plakala že zrovna měla jakýsi blbý den.můj malý toho jejich zas jen mlátil což jsem byla teda i já překvapená protože už to dávno nedělá.prý je bakaný Josífek řekl.no tak jako nic moc.nebyla to poklidná návštěva spíš naopak 😅 jsem došla dom uplně ko. 😝 a zklamaná že jsem poznala,že malý chytá pěkné manývry po Sabině a myslí si zřejmě,že je to tak normální chování 😒

dala bych holky testíky ale nemůžu to tady zmenšit 🙄

mscat
9. jan 2010

monaberuska:děkuji no co se dá dělat ☹
hlavně že mám vás tady 😉
jak se daří tobě?

xena1
9. jan 2010

mscat,preboha davaj na seba pozor,keby som boal blizsie tak ti ich odnesiem... ☹
aj ja som mala vcera spinenie jednorazove,a mam pocit ze to bolo po tom co som sa rozculila na mm a dorevala..
krcok podla mna je tak normalne da sa hmatat ale neni uplne napchaty dole...mm ma dlhsie prsty 😀
tak neviem co bude...mam zmiesane pocity...a som strasne na vsetko podrazdena...ako pred mrchou...som 27DC a 12DPO

mscat
9. jan 2010

Moni ahojky.

špinění pokračuje jak jsem přišla z obchodu.je to takový hnědý vodovější výtok.to je asi teda ted místo té menstruace...doufám teda.čárka vypadá o trošku zase silnější teplota ok.tak snad se nic neděje.!
a děkuji Moni...asi mě to o to víc štve a mrzí že jsme zrovna tady a já to zjistila tady no.že nemůžu ani o tom mluvit jen se o tom bavím tady s váma.a navíc...miminko asi vědělo kdy má přijít jak už to tak bývá...splodili jsme ho tady přece 😅 což je vážně sranda. 😀 a přesně tady v tomto pokoji jsem dělala první testy při malém 🙂 ale to bylo jiné..tam jsem tu čárku naháněla s mamkou a ta hned začla o mě převelice pečovat a nahánět k dr.
jinak si myslím,že mamka ale tajně koukala na testy..mám je u okna tady v pokoji 😅 postupně seřazené a včera byli rozházené...nebyli postupně 😀
a dělala včera dobrý vývar a dnes dělá zdravý špenát 🙂 a tak nenápadně že si mám s děckama taky dát jabko místo brambůrek 😅 a schválně se před ní cpu samýma ptákovinama 😀

akorát teda dnes už jsem najela na zdravější výživu 😅 místo kofoly dobrou vodu citronovou 🙂
a activiu jogurty-já toiž jinak ale jogurty nejím no ale co bych do sebe nenaházela že díky miminku 😀
a zeleninku...a bár co 🙂 🙂
joo a taky jsem si koupila betynku,maminku,miminko, a pak už jen drby spy a in touch 😀

tak malý ted usnul napapkám se a budu číst-je tam těhotenský kalendář a vše zase o těhotesntví..paní tam na mě koukala co že si to kupuji když už mám tak velkého kluka 😀

mscat
9. jan 2010

xenka:v pohodě neboj 🙂 si hodná akorát býváš dooooost dalekooo 😝 😅

noo 😉 to špinění je zajímavé taky u tebe 😉 asi nezkusíš testík co?mě už na 12DPO ukázal slabou 😉
xenka:já přesně v neděli 3.1 jsem jen tak brečela a brečela...a byla smutná.můj se na mě nesměl ani podívat hned mi bylo všechno líto 😅 na druhý den jsem ho zase mínila zavraždit pomalu jak mě všechno štvalo podrážděná sem byla.malý mě deptal 😅 😝
tak jsem si říkala s jistotou...krámy na mě jdou..blbá nálada před krámama jak jinak.plus rozežranost 😅 a olezl mi obličej jako vždy před mrchou..naprosto jsem s ní počítala. 😅

xenka tak bůh ví..no kéž by si byla taky to by bylo supeeee 😅 r 🙂 moc moc ti to přeji!!
a pročpak ses tak na mm rozčílila? 😅 😒

xena1
9. jan 2010

mscat...dakujem...si mooc mila,skoda ze byvas tak daleko 😀
tiez som naladova no ako pred mrchou...a to som dnes sama s troma detmi,a idu mi tak na nervy..nechapem...
mm ma nastval,lebo sme sa dohodli ze nebude chodit podavat stavky,a isla som prat a nasla som stavk.listok,nakoniec som zistila ze nie je jeho,ale kolegu,kt.sa teraz bol liecit na zavislosti na stavkovani,a nechcel ist sam stavit tak poslal jeho....teda to mu pomohol..a mna nasral....a samozrejme hrdina,ze to predsa nebolo jeho,tak co sa rozculujem...uz bol aj pobaleny...ale dne srano sme sa dobre porozpravali,vysvetlila som mu ze su nejake pravidla vo vztahu na kt.sme sa dohodli a suhlasili obaja,tak sa ospravedlnil a slubil ze sa to uz nestane...tak somzvedava...

monaberuska1
9. jan 2010

mscat. teda ted koukam procitam ty mas asi bejbatko v brisko ze??a byla jsi uz na gynde????a nebo dneska test uz sisi delal??

monaberuska1
9. jan 2010

mscat me se dari celekm fajn, .-)jde to az teda pred vanocema sama katastrofa uz sme ymslela ze se zotho zbalznim ☹tak snad letosni rok bude lepsi 🙂ja to envydrzela a ted sem si delala dalsi test ted odpoledne a jsou tam// ale ta druha hodne slabounka asi jako mas ty 🙂

xena1
9. jan 2010

monaberuska...tak potichy gratulujem...kolky DC a DPO si?asi ma este narok byt slaba

michalag
9. jan 2010

Ahojte, babenky ako sa to krasne rozbehlo 🙂
mona, drzim ti palce aby silnela

mirka a dnes si testovala, ked mas + v grafe????

xena1
9. jan 2010

ahojky miska...

michalag
9. jan 2010

xeni ahoj 🙂 🙂 🙂

xena1
9. jan 2010

ako sa mate???

michalag
9. jan 2010

my celkom fajn, v pondelok ideme na 3D 🙂 🙂 🙂 , tak sa uz tesime 🙂

xena1
9. jan 2010

tak uz sa asi dozviete co to bude a vraj tam vidno aj na koho sa babo podoba,ake bude...

michalag
9. jan 2010

ak sa spravne natoci a nebude si davat rucicky na tvaricku tak snad uvidime, teraz by sa uz dalo povedat na koho sa podoba

monaberuska1
9. jan 2010

xena1 no moc se v tehlech zkratkach nevznam ale presnemenstruace mi skoncila 2.12 a mela jsme to zhruba dostat na konci prosince a nic dneska je 8.1 a porad nic a na testech se mi objevili ty carecky sice teda porad slabounke

xena1
9. jan 2010

monaberuska...chapem...tak sa mozes tesit....a my s tebou...

m.o.n.i.k.a
9. jan 2010

micha neboj, fotečky budete mít určitě krásné 🙂 A jak dlouho budete mít záznam? My měli půl hodiny a 2 fota-mám je v albu 🙂 Jinak je to krásný zážitek a tam jsme se dozvěděli i pohlaví jinak na klasickém utz se nechce ukázat ještě doted 😀 Tak ještě, že jsme šli a snad ml dr. pravdu a bude to holčička, kupuju jen v holčičím 😀

monaberuska1
9. jan 2010

xena 🙂to je dobre ja se porad do tech zkratek nesžila 😀 😀 😀 myslíš že ano??zítra ještě ráno testuju a pak popřípadě volám dr. 🙂 ty máš dve detičky koukám 🙂a snažíte se o třetí? 🙂

mscat
9. jan 2010

xenka:aha to bych se vytočila i já 😅
no bůh ví pročpak si nervní 😀

mona:tak super držím pěstičky! 😉 dej do albumu ne? 🙂

miška :testovala...ale nejde mi to sem dát ☹ se snažím už jakou dobu.
potřebovala bych to od někoho zmenšit a poslat ale přes icq jedině. 😅

mscat
9. jan 2010

mona:jdu v pondělí ráno na gyndu, 🙂

monaberuska1
9. jan 2010

mscat 🙂chystam se je dat do labumu jeste ze zitrejsim testem 🙂prave 🙂zitra jde?,a jak ty vis ze ses v 5tt?????jak to muzeete vedet???ja chci jit taky k dr az tak v 6tt nebo tak nejak jak ale muzu vedet v kolikatym jsem??

mscat
9. jan 2010

mona:nevím jestli jsem v 5tt.myslím že jsem mín.nevím kolik.nevím nic jen vím že jsem 15 dnů po oplodnění 🙂
to jsem nějak natukala na koníkovi.už jsem psala několikrát že já nevím jak mi to bude počítat 😅

já půjdu k dr proto,že jsem měla velmi nízkou sliznici a chci aby se podíval či sliznice odpovídá těhu..že už není tak nízká aby se mimi udrželo. 😅

mscat
9. jan 2010

testy v albumu 🙂

xena1
9. jan 2010

mscat,no neviem preco som taka nervozna,potom sa zas vytesujem....schizofrenicka.. 😀
ciarocka ti krasne silnie...
mona beruska....myslim ze si jasna...skus este rano testik...ja mam dve deti z prveho vztahu...

michalag
9. jan 2010

mscat 😵 😵 😵

monika, ja sa velmi tesim a aj z videa sa daju spravit pekne foto (akurat som to skusala) ale v tej tej rychlosti som sa zabudla spytat kolko bude vsetko to trvat 😅 ... tak snad nie 10 minut

michalag
9. jan 2010

monika a Lukasko sa tesi na sestricku? ... inak krasne rastiete a Nelinka je nadherna 🙂 😵 🙂 , ty si bola v ktorom tt na 3D?

monaberuska1
9. jan 2010

mscat aha tak to jo 🙂drzim pesticky at vse dopadne dobre 🙂 🙂

xena je tak to jo tak rikas do tretice... to je pekne, drzim pesticky aby se zadarilo 🙂 a bylo vse vporadku 🙂ja nevim kdy mam jit na gyndu asi pockam az budu mit silnou carku

andy2306
9. jan 2010

ahoj mscat-
tak co,je ti dneska líp?nemusíš dětkovat,že jsme si psali na icq-to je samozřejmost.od čeho by ten koník potom tady byl.čárečka sílí,to je dobré znamení.kdyby to špinění znamenalo něco blbého,tak by čárka slábla.neboj se....já taky špinila u haničky hnědým výtokem-měla jsem strach.to se jenhormony uklidnují a zvyká sit ělo na novou situaci.protože jsi ty cykly měla bůhvíjaké,tím spíš to máš pohraprované,ale mímísek je jistě v pořádku.
v pondělí na tebe budu myslet.
cambi-klidně ti icq dám...není problém 🙂 😉
nemám moc čas dneska,mám tady rodiče-tak je veselo.přeji všem hezký víkend a xenka:držím palce i tobě-moc.zasloužíš si to.
micha-3D trvá tak 10 nminut-až 20minut-uvidíš.budeš mit krásný zážitek-taky na tebe myslím,ozvi se nám.pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre