• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
monaberuska podla mna toto duch nie je :wink: s akym odstupom casu si ich robila?

mscat, vies co, ja neviem ale ked mi nevedel povedat v 20tt co to bude tak teraz to uz nejako neriesim, hlavne nech je zdravucke :slight_smile: ale urcite by to potesilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat...krásná čárečka...ted už si dovolím ti gratulovat...at ti to raději napíše, zvlášt, když jsi špinila...
to jsi ani nečekala, vid..upravil se jakžtakž cyklus a šup druhý měsíc a jsi těhu...to je moc dobře (a já to tušila :dizzy_face: ,musím přiznat)
miško...asi 3 měsíce zpět jsem měla testy, jak mscat 12,13,14DPO (i tento cyklus jsem měla jeden test stejný) akorát u mě to neznamená těhu
11. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag :slight_smile:ahojky myslis ze neni to duch :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja si delala prvni v patek rano a pak v sobotu odpoledne a dneska si bduu delat odpoledne jeden a zitra rano chci :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi, ved velakrat zena ani nevie ze je tehu, proste sa to neudrzi :frowning2: , ale velmi to tebe, korenke, soni a xenke prajem :wink: :slight_smile:

mirka, ono to prislo akurat vtedy ked si to najmenej cakala ze :slight_smile: ?
11. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mala si si robit hned z raneho mocu :wink: ... a neda sa ti to lepsie priblizit? myslim orezat aspon foto? ja tam nieco vidim ale tazko povedat ... a ak je ta ciarocka do ruzova tak to je tehu ale ak je doseda tak .... :zipper_mouth:
11. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona...to není až takový duch zrovna na tom testě (myslím tím značku testu)... jó, třeba na bestu nebo unimarku apod. háže falešné duchy (mě i na mamatestu,ale já jsem jiný případ :sweat_smile: )
to není duch,to je těhu
11. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten druhy testik s ami zda ze je tmavsi a ze silnie, ved uvidis dneska ... :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag a cambi, no nejak mi to nejde vyfotit oni ty priuzky josu vic videt ve skutecnosti a jsou ruzove :grinning: :grinning: :grinning: dneska odpoledne uvidim :slight_smile:a dam vedet :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi:moc děkuji :slight_smile:
ne věříš že jsem to vážně vůbec nečekala...ještě jsem drahému říkala že s takovýma cyklama splodníme leda tak prd. :sweat_smile: že navíc když on odjede v lednu zase do práce a bude doma minimáilně..jak se jako trefíme do ovulky když bývá jak se ji zachce :sweat_smile:
no a bum :sweat_smile: vážně šok..ten první test jsem málem nerozdýchala.no ale pak nastal strach po druhém testu...či to zvládnu..jelikož můj malý je strašný můj cecek a je to pěkný svinucha to můžu s jistotou přiznat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem to chtěla a ted mám strach,..ale to je asi u mě normal.já vždycky mám strach když něco chci a pak to mám :sweat_smile:

mona:když si nejsi jistá že to není duch proč už máš v profilu dané týdny? :slight_smile: já to tam dala až čárka byla jasnější :wink:

myslím ale že to duc h není.zkus další testík.já už mám v albumu :wink: jinak se cítím ok :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona myslím že to bude těhu..jde vidět že ta čárka sílí :wink:

miška:ano přesně tak...když jsem to vůbec nečekala :sweat_smile: ..a kdy se to nejmín hodí jak jinak :sweat_smile: ..to už tak bývá fakt ... :slight_smile: to asi aby nám to to miminko neulehčilo ty starosti co ted máme :sweat_smile: my se přestěhujem k mamce a bum..zjistím že jsem těhotná..no a navíc..jsme to splodili tady :grinning: :sweat_smile:
11. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, no ty duchové tam josu :grinning: :grinning: jka říkám ale me to proste nejde nafotit :grinning: :grinning: udelam odpoledni testik a podle toho uvidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tam mam snazilka :grinning: :grinning: :grinning: pro klid tedy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
11. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona nemusela sis to měnit :slight_smile: ..já jsem to nemyslela špatně...to záleží samozřejmě na tobě.
a pročpak sis nedělala test dnes ráno?nemáš doma ted?
11. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave ze nemam doma :cry: jinak to je ajsne ze bych delal odpoleden si udelam jeden a rano dalsi at to srovna pak uvidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale MS porad nenen prijit uz je to docela dlouho a oba dva testy s duchem myslim ze sem :grinning: :grinning: :grinning: ale uvidim napisu si stav az pojedu k dr :wink: :wink: :wink: a ty jdes k dr. zitra tedy????dneksa jsi psala ze ti to nevyjde vid??uz jsi ji voalla??teda???objednala te na zitra? :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak drzim palce aby dnesny testik bol opat silnejsi :wink:

mirka, ved to ja som ten prvy test len tak polozila na stol, kedze som necakala ze sa nieco ukaze, aj ked mi bolo dost divne preco stale chodim cikat a ani tolko nepijem (fakt som na dovolenke stravila viac casu na wc ako s rodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) a isla umyt riad a ked som sa potom pozrela a zbadala tie slabe // tak som skoro zabudla od stastia aj dychat :grinning: , ale presne ako vravis potom prisiel strach ale ci ciarka bude silniet a ci drobcek vydrzi
11. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
machalg- děkuji :wink:
11. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miško...já už mám ty testy tak otestované a falešnost mi hází pravidelně.
jo mona..udělej test hned...uvidíš, jak čárečka bude silnější
11. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona:jasné raději si to napiš později až to bude jisté :wink: :wink:
a jak dlouho ti mešká ms??
ano já jdu zítra k dr.ve 13.20 :slight_smile:

miška:přesně tak jsem to měla i já :grinning: počůrala položila na stůl a šla uspávat malého :slight_smile: a ani se nedívala..teda ze začátku ano.nic se tam neobjevovalo..říkám si no však taky co by se tam ukázalo že?když včera rapiclear nic neukázal a je citlivější :slight_smile: ..za pět minutek jsem nakukla a něco se tam rýsovalo. :sweat_smile: no a za těch deset ani ne tak za 8 už tam byly slabé // :slight_smile: ,,já jsem se celá rozklepala že jestli mi šibe no a fakt ne čárka byla fialová tak mi to bylo hned jasné :slight_smile: ale můj mi ještě nevěřil že nic nevidí že takových duchů už jsem viděla. :sweat_smile: ale já už jsem si byla jistá..no a u mě nastal strach i o to jestli to bude s mimi v pořádku to když jsem začla špinit..no a taky ten strach že jak to malý přijme! :sweat_smile:
11. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mona...aha ty nemáš...pozdě jsem reagovala...dnešní čárka bude už krásně viditelná...
11. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat a ako zareagoval ked si mu povedala ze budete styria?

cambi, mne ukazoval ducha aj mamatest a to patri medzi najlepsie testy ... ale ked som uvidela slabucku ruzovu ciarocku, tak vtedy som vedela ze to duch nie je
11. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambina.joj nema prave priveze mi az manzel jak pojede z prace :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak uvidim .-)

mscat meska mi 2 týdny proste uvidim :slight_smile: :grinning: :grinning: jojo napisu az to bude potvrzene popřípadě:slight_smile:na zítřet ti teda držím moc moc pěstičky :slight_smile: :slight_smile: ale to bude oukej hlavně dej hned vědět jo??????
11. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
mscat-krásná čárečka,to už tvůj nepřehlédne.takže jdeš až zítra?neva-počkáme si...jistě bude vše o.k.
micha-dnes na tebe myslím -a pak čekám ze zprávou a fotečkou s 3D.
jane-nevadí kola-pokud ji nebudeš pit na lity.neboj se.
micha-to jsi rarita že jsi neměla nevolnosti.no teda...já už bych se hlavně kvůli nim bála byt potřetí těhotná,protože to bylo hrozné prostě.tak se jane drž....bude líp :wink:
11. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy- ty jsi mela jako velek nevolnosti???
11. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miško...jojo mě taky i mamatest, dokonce se mi ihned ukázala krásná druhá (o hodinu později nic), takže falešné
11. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambina to se vam stalo jo??ja teda u maly jsme si delal aspon 20 ztestu :grinning: mamatest vzdy a dobry ale teda nikdy sem nemela carku silnou anii uprostred tehu mela jsme porad slabou, nevim proc :astonished: jsme divna :grinning: :grinning: zas vyjimka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tyto co mam duchove tak ty tam mam a drzi teda :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monaberuška-no měla jsem příšerné nevolnosti.myslím,že tak nějak se musí lidi cítit snad po chemoterapicích.jsem si aj přáala,aby mě zavřeli do nemocncie a nechali mě tam a pomohli mi.fakt nepřeháním.měla jsem deprese-a proklínala,že jsem těhotná.přitom jsem těhotná byt chtěla samozřejmě a byla štastná jak blecha že jsem.ale z nevolnostma odešly i deprese a byla jsem štastná a těhu si užívala a těšila jsem se na toho malého broučka,co mi ted sedí na klíně.ale první trimestr bych fakt radši přeskočila...a začla až tím druhým... :slight_smile: :slight_smile: ale to je ještě nic oproti tomu,co zažila moje sestřenka.ta měla 9měsíců nevolnosti,ležela v nemocnici nakapačkách.hrůza....tak přeju všem novým těhulkám,at se jim to vyhne a je jim fajn..
11. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi-to se divím-mamatest je fakt spolehlivý.já si spíš myslím,že jsi těhula byla,ale mimisek se neudržela přišla normální menstruace....taky by sis už zasloužila najít druhou čárku. :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy- teda tak to siis musela prožít :cry: :cry: to je mi líto.-)to muselo bý hrozné :confused: :confused: :confused: :pensive: takže by jsi už 3 těhu se bála že??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: teda ale hlavně že josu zdraví že?,a vše je za tebou ated uz jen velke radosti a male strarosti :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: mscat, tak gratulujíííííííííííííí, nádherný dáreček k Vánocům, to ten Nový rok, krásně začíná :dizzy_face: Gratuluji i ostatním těhulím-nestačím dočítat :slight_smile:
11. jan 2010 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...tak to jsme měly stejné.... :confounded: ..je mi zle, jen jak si na to vzpomenu...jen mě to přešlo až v 6 měsíci, takže to byl jedinný měsíc, kdy jsem si jakžtakž užila těhu, pak přišly jiné potíže....blééééé
11. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, ms nikde, test pozitivní
11. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok