• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
Veď ja to už našťastie beriem z rezervou.Uvidíme.Možno nám minulý týždeň ten výlet a 4 bociany čo sme videli prinesú niečo pekné.A možno nejaký vírus-haha :grinning:
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak virus moze ale trochu iny :wink:
2. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som to priala,aj keď neviem ako.Poviem ti,čím viac čakáme na // tým viac mám z tých // strach.Ani neviem prečo.
2. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, ja som na tom podobne, akokeby som dopredu vedela ze bude len jedna a mrcha pride, takze to teraz beriem uplne v pohode ako kedy kolvek predtym, co sa cudujem, ale asi je to tak lepsie :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja nemám strach že bude / ale vôbec z ďalšieho dieťaťa.Tak som to myslela.
2. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, jaj prepac nejako som nepochopila :sweat_smile:
Kamoske sa narodila mala pred 2 tyzdnami a ked ju vidim vonku a ked hovori ake je to ine, tak aj ja mam strach ci by som zvladla 2 deturence, sice Sami ide od septembra do skolky, ale aj tak ....
2. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Simi chodí do školy a je dosť samostatná jednotka,ale niekedy ma tak vytočia obaja aj s mužom,že vtedy si hovorím,ako to zvládnem?Alebo keď príde tá smola všetko naraz a tak.Ale bude to aj radosť aj obava zároveň ak by sa podarilo.
2. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak len aby si vedela aká som pažravá.Zjedla som granatýr,potom pribináček,potom melón a croasant a rožok so syrom.A to teraz za poslednú pol hodinu.
2. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE
tak to já mám holky taky strach z druhého :slight_smile: jestli bych tak dvě malé děti zvládla...protože můj malý je děs a běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ale kokuá pořád na miminka a ted už mi i pořád dává pusinky tak si myslím,že by to aj bylo pěknunké :wink:
2. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , dnes mám 30dc a ešte stále nemám mrchu. Je možné, že aj ked test je negatívny je šanca byť tehu?
2. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat určite ale asi každá musí cítiť v tejto dobe aj obavy.Ale nakoniec to každá zvládne.Snáď aj my.Nie? :grinning:
2. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni šanca je vždy.Aj keď ja mávam VŽDY 28DC a jediný raz sa mi posunula ovu o 4 dni a tak aj MS.
2. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, ked chuti, tak chuti :sweat_smile: :grinning:

mozno je to aj tym ze vieme do coho chceme ist , neviem ......, ale ja podla maleho vidim ze uz je najvyssi cas na surodenca lebo .....

ahoj mscat :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, pokial mrcha nepride nadej je vzdy :slight_smile: :wink: a mozno sa ti naozaj posunula ovu a tym padom aj mrcha
2. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky miška :slight_smile:
soni...nevím jak to bylo u mě s ovu a tak to jsem tehdy nesledovala...ale mě test první čárečku ukázal a to hodně slabou až 50DC.. :grinning: TAKŽE DRŽÍM PĚSTIČKY! :wink:
2. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška ja som si poedala, že sa už nebudem kontrolovať a tak som si zapísala iba den mrchy .Ani keksíky som si nezapísala.dva mesiace do zadu som mala 27 dňoví cyklus .Inak mávam 28-29 dňový. Ale test by to už mal ukázať nie? :wink: :confounded:
2. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď práve že chutí.Ja večer nejedávam.To zas budú kilá. :angry:
2. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, ak bola posunuta ovu a v tom case bol aj keksik, tak ti este nemusi ukazat :wink: , ved este pockaj par dni a ked nepride skus znova testnut a uvidis :wink: .... drzim palceky :wink: :slight_smile:

inak ako pozeram, tak viacere sa uz prestali sledovat, ale je to tak lepsie :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib:tož já si myslím...ženy zvládnou vše! :grinning: :wink: ale určitě každá má obavy při prvním i při druhém a dalším :slight_smile: já mám teda větší obavy ze druhého dítěte.celkově ze všeho..porod...péče o dvě,jak se to bude stíhat když už ted je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: malý je dost mamináček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy se chce chovat stále jak miminko,tak tak usíná aj :slight_smile: a já si ho tak tulínkuju však když mám na něj čas a jen jeho :wink: ne že by byl moc rozmazlený to asi až tak ne :slight_smile: ale tu pozornost stále vyžaduje celé dny ani minutu si neodprdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :slight_smile: a to jsme furt sami...pfffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je nie som tak v strese.Aboli sme u jednej liečitelky a povedal mi, že kludne môžme mať deti, ale ja môžem otehotnieť každý druhý mesiac .
2. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mscat viem o čom hovoríš,že ste sami.My síce teraz niesme sami,ale keď mala Simi 2 roky tak som s ňou bola sama až kým som nespoznala terajšieho manžela.Bolo to dosť mrzuté.
2. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Soni možno teraz je ten druhý. :confused:
2. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem simib dufam ze juchuuu bude naozaj a potvrdi sa to :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly budem na teba myslieť.Nech to je krásne tehu a ty si ho môžeš užívať. :grinning:
2. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti moja veeelmi pekne :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za málo.Veď ja sa tak teším z každej novej tehulky a určite každej snažilke dávate nádej.No nech sa to rozrastá pekne ďalej.
2. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib možno hi hi afly gratulujem moc moc
2. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni presne tak,treba to všetko brať s úsmevom,lebo aj bábatko by chcelo usmiatu maminu.
2. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatunká a máš pravdu , idem už do búvan som ko a zajtra stávam o 5:00
dobrú noc všetkým :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú Soni. :grinning:
A ostatné ste zmizli? :cry:
2. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok