Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lichtakova
15. jún 2010

mrav, ale i když se s ním poradíš po telefonu, tak si tě pozve na krev, to ti nabere sestřička, na to podle mě nebudeš potřebovat termín

lichtakova
15. jún 2010

@mravvcek klidně můžeš být těhotná, mně bylo taky jako před ms, čekala jsem, že to musím do hodiny dostat a nic, ale test teda byl pozitivní, i když to teďka nevyšlo.... ☹

mravvcek
15. jún 2010

to mi je luto,my sme prisli o jedno mimco asi pred dvoma rokmi a odvtedy som nenabrala odvahu na dalsie,a snazime sa pol roka 🙂 ,tak preto stresujem,ze co je so mnou.zajtra rano mu zavolam,aj kvoli vytoku,mozno tam bude nejaky zapal a toto mi vobec nechyba 😠 ale snad sa mylim a budu //

lichtakova
15. jún 2010

@mravvcek no tohle byl missed v sedmém týdnu ☹ , tak snad příště...
ten výtok nemusí nic znamenat, já jsem ho měla zpočátku taky, některý ženský to mají celé těhotenství

mravvcek
15. jún 2010

ja som mala missed v 12 tt ☹ ale verim,ze uz pride stasticko a budeme mat drobcekov 🙂

zuztek
15. jún 2010

mravvcek - husty biely vytok je znak tehu, a pocity na MS kludne mozes mat, ale myslim ze mrcha nedorazi 😉 odporucam testovat mamatestom...

mravvcek
15. jún 2010

zuztek :ň no potesila by si ma,keby si mala pravdu 🙂,testovala som rapiclirom,myslis ze mamatest bude lepsi?ved predsa by mi uz mal nejaky test ukazat daco,joj budem nervozna ako pes ☹ a bolia ma prsia

miyya
15. jún 2010

mamatesst je lepší ako rapit. mne rapit neukazal a mamatest hned

zuztek
15. jún 2010

urcite je mamatest najlepsi, tu na MK je vela bab co to potvrdilo, tak si ho chod pekne kupit 🙂 mohla si mat neskor ovulku tak mozno preto ti to este rapiclear nezachytil, ale husty biely vytok je predzvestou tehu, takze ked mrcha nedorazi bude to veeelmi nadejne 😉

inak ja som mala tiez MA takmer v 12tt 😔

mravvcek
15. jún 2010

zuztek zajtra si ho kupim a hned otestujem,myslis ze mozem aj poobede alebo radsej pockat do rana?je mi luto ze aj ty si prisla o miminko,ale raz to vyjde urcite.No normalne mam tremu ako pred skuskou 🙂 napisem ako som dopadla

zuztek
15. jún 2010

ja by som pockala do rana, je to najistejsie... drzim palce 😉

miyya
15. jún 2010

no ja by som kupila pre istotu testy dva.jeden by somurobila poobede,lebo som stráááášne zvedavá a druhý potom ráno 😀 😀 😀

mravvcek
16. jún 2010

miyya presne tak som spravila kupila som jednu krabicku a v nom boli dva testy,hned teraz som si to urobila a zial negativne :( nieco nie je v poriadku,uz dnes mi to meska 8dni a MS nikde a test negativny ☹ neviem preco...uz som aj objednana ku lekarovi ale az 6.7 😀

zuztek
16. jún 2010

mravvcek, mozno mas anovulacny cyklus, alebo si mala neskor ovulku, skus pockat 2 dni a testovat z prveho ranneho moca, mamatestom...

veronkaj
17. jún 2010

ahojte
myslíte že by som mohla byť predsa len tehu,
lebo som bohužial po 7 dňovej pauze nezobrala prvú tabletku a druhú až z oneskoním o 12 hodín mám iba jeden vaječník kvôli mimom. tehot. a teraz mám pocit, že som tehotná.
Bolievajú ma občas prsia, zväčšili sa mi bradavky, aj stmavli, a popicháva ma v podbrušku, beriem síce tabletky ďalej lebo veď istá som si istá a nervozna som ako pes.

myslíte že by mohlo byť?? posleddný ms som mala od 30.5.-3.6.10

hamiks
17. jún 2010

Ahojky holky,
jsem tu nová, tak nevím, jak to tu chodí. V listopadu jsem vysadila antiko Mercilon a snažíme se o mimčo. Zatím vše bereme v klidu, takže BT neměřím. Cyklus mi po vysazení naskočil suprově, žádné problémy jsem neměla, kromě špinění před menstruací (asi týden), to jsem vyřešila pitím kontryhelu. Měla bych však na Vás zkušené snažilky dotaz. Tento cyklus jsem od 14. DC (pátek 11.6.) začala špinit, trvalo to asi do úterý (18. DC) a včera už jen minimálně. Ovulace dle hlenu mohla být cca od 11. DC. Nikdy před tím se mi to nestalo, nemáte některá s tím zkušenosti?
Mohlo to být špinění v době ovulace? Předem moc děkuji za Vaše reakce. 🙂
Soňa

misa84
17. jún 2010

ahoj všem zkušeným snažilkám, i já poprosím o radu 🙂
kolikátý den po oplodnění ukáže test, jestli jsem těhotná? po zkušenostech z prvního těhu, kdy jsem si měřila BT vím, že ovulku mám spíš až ke konci cyklu, teď mám 31. dc, i příznaky mám jako jsem měla u Honzíka. Ráda bych věděla, kdy nejdřív test ukáže pravdu. Dík 😉

miyya
17. jún 2010

@hamiks no to špinenie mohlo byť zahniezdenie vajička.teda podla mna,ale zdá as mi to neako skoro pri ovu.ale ja som mala po oplodnení vajíčka bolesti, pichačky.tak ktovie ako reaguje na to tvoje telo. no sama uvidíš 🙂

@misa84 aha a ako dlhé máš cykly?? tak podla toho uvidíš. mne test ukázal aj jpo 7 dnoch.ale lekár ma upozornoval,že nemám tak skoro testovat,lebo to vajíčko sa nemusí uchytiť a môže sa prirodzene odplaviť a tak kvôli takýmto prípadom mi to radšej neodporúča.

michalag
18. jún 2010

Ahojte 🙂
baby neviete co je so sonidlov??? v passe nema ani udaje 😕 , dufam ze su v poriadku 😕 😕 😕

na nas sa toho nejako kopi, ja mam od stredy horucky 38,5 a fungujem len na paralene a Sami mi prisiel v stredu zo skolky tiez s horuckou 38,6 a vcera ho zacalo prehanat tak isiel tatino s nim na pohotovost a ma "len" nejaku virozu, takze je na diete ale ako to vidim budem dietovat s nim kedze to dnes chytilo uz aj mna 😒 ☹ a uz mam pocit ze mam aj menej mliecka ako mam tieto horucky snazim sa pit vela ale asi viac vypotim ako vypijem a presne toto som mala pri Samkovi ked mal 2,5 mesiaca a uz sme sa nevratili do normalu a skoncili sme na UM aj ked dalsi mesiac sme sa este trapili s MM, tak snad teraz to bude inak ..... a k tomuto vsetkemu sa zajtra konecne stahujeme 🙂 takze mam kopec balenia co robim vzdy ked zaberie paralen aby tatino dnes a zajtra mal co najmenej .... ale poviem vam ze uz sa tesim ked bude po vsetkom, budeme prestahovani, vybaleni a konecne budeme zase fungovat ako rodina kedze posledny mesiac to tak nevypadalo kedze tatino bol stale v byte a nieco tam robil

korenka
autor
19. jún 2010

ahojte babuľky moje,my dnes odlietame na dovču do Egypta,od dnes mám plodné dni,včera som bola na sone,tak všetko rastie ako má,sliznica je po potrate dobrá,veľká,takže dúfam,že prídeme z dovči 2v1 😎 ,majte sa krásne,ozvem sa po 2.7.,papa

hanesi
21. jún 2010

Korenko... držím ti pěstičky 😉 Stále na tebe myslím a nakukuji, jeslti se už nezadařilo...... 😀

mscat
23. jún 2010

ahojte

miška:ježiš..no s tou sonidlov fakt nevím.ale myslím že se asi muselo něco stát ☹ když nemá vůbec údaje už tam.proč by jich jen tak dala pryč 😒 😕 ☹

veronkaj
24. jún 2010

prosím máte s týmto niekto skúsenosť, že normálne ma bolí bruško a kríže až v deň ked dostanem menzes po tabletkách v tej pauze
a teraz sa stalo, že ms mám dostať v nedeľu a v utorok ma boleli kríže večer a trošku bruško a včera - streda ma riadne bolelo podbruško až také silné pobolievanie ale potom to prešlo.
môže to byť že by som predsa len mohla byť tehotná???

toto som Vám napísala pred tým:
myslíte že by som mohla byť predsa len tehu,
lebo som bohužial po 7 dňovej pauze nezobrala prvú tabletku a druhú až z oneskoním o 12 hodín mám iba jeden vaječník kvôli mimom. tehot. a teraz mám pocit, že som tehotná.
Bolievajú ma občas prsia, zväčšili sa mi bradavky, aj stmavli, a popicháva ma v podbrušku, beriem síce tabletky ďalej lebo veď istá som si istá a nervozna som ako pes.

myslíte že by mohlo byť?? posleddný ms som mala od 30.5.-3.6.10

petuska123
24. jún 2010

@veronkaj ahoj........no ja mam dostat mrchu v utorok ........a celi tyzden ma bolli cecky ani dotknut sa ich ulava prisla az ked som si dala podprdu dole a ed 2 dnami pobolievalo brucho..........takze si myslim ze mrcha na zaklade tohto pride...mavam to kazdy mesiac takto....... 😠

veronkaj
24. jún 2010

petuska ale ja to takto nemávam, aj teraz ma trošku pobolieva podbruško ale nie takto a pred ms, to ani neviem že dostanem, len jednocho automaticky na určitý deň mám,

už ma napadá všetko možné ja len že či niekto toto nemal, lebo v podstate sa píše že aj to je príznak tehu

petuska123
24. jún 2010

@veronkaj no moeze to byt priznak tehu...........

veronkaj
24. jún 2010

ved to keby človek vedel to čakanie je hrozné.

yamdena
24. jún 2010

ahojte babenky...prosim poradte mi. Uprostred cykla (24 DC) mam spinenie, boli ma v krizoch a v podbrusku a mám teplotu presne 37 stupnov. Citim sa aj trosku viac unavena a chce sa mi spat. Mam velmi dlhe cykly, takze mrcha daleko a ovulka mohla byt niekedy minuly tyzden. Mam ist lekarovi? Bojim sa, aby som nieco nezanedbala ☹ neviem čim to je, takto som nikdy nespinila ☹ asi nema zmysel sa teraz testovat. Dakujem.

lucika09
24. jún 2010

@yamdena ahoj, ja som špinila tiež tak divne, keď som bola na začiatku tehu (21 DC) 1-2 dni, bola som strašne unavená, bolelo ma podbruško, prsia a k tomu mi bolo divne. Nie doslova zle na vracanie, ako keď Ti nesadne nejaké jedlo. Ak si tehu, lekár ešte nič neuvidí, ale na druhej strane to môže byť aj zápal a ak Ti bude teplota stúpať, radšej by som k lekárovi predsa len skočila. Držím palčeky 🙂

veronkaj
25. jún 2010

ahojte,
mne bolo v noci už aj minule mi bolo aj dnes zle, teda normálne ma ťahalo k posteli, hlava sa mi točila a tak divne, potom to prešlo, bola som asi 4 x na wc cikať hoci som pred spaním nepila, a myslím si teraz že to čo ma tak zabolelo podbruško v utorok bude asi tehu, pretože hoci si pozerám prsia každý deň, okrem tmavších bradaviek tak dnes mám trošku naliate nie nejako veľmi ale ked jemne potlačím cítim vnútri že sú trošičku plnšie.a som unavená ako pes, nedokážem ráno vstať z postele čo u mňa nebýval taký problém.

no uvidím do nedele či príde mrška dám potom vedieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre