Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
2. júl 2009

ahojky ve spolek

simib
2. júl 2009

No asi hej.Tak idem do hajan aj ja teda.Papa 😀

mscat
2. júl 2009

simib:teda mám přítele 😉 ale on je pracovně stále pryč 🙂 ale taky to není biologický tatulda,ale jinak se stará když je doma na jedničku 😉 😉
já pořád říkám,že ženy jsou statečné..vemte si,co všechny my zvládnem a vydržíme.na co všechno musíme myslet...když nám je zle a nemáme třeba možnost si odpočinout,poležet..to kolikrát sem zažila horečky do toho malý,fakt mi bylo špatně a bývalý přítel se mi ješte vysmíval co že mi vlastně je že na mě není nic vidět a poznat..jo a do toho ješte zánět dělohy což jsou úžasné bolesti teda... 😝 a on jen ležel u tv..někdy zabít ty chlapy. 🙂 😒

já se taky moc těším z fly 😉 a možná i ze Soni 😉 uvidíme...že by se to tu rozjelo 😀

andy2306
3. júl 2009

HOLKY...no co to tu čtu,jaký pak strach z druhého dítěte?nechte toho a šup do snažení. všechno zvládnete,věřte mi.najdete si svůj systém...a budete mít i čas na sebe.já vždy chvilku mám.v noci spím málo,mám tříletou dceru a měsíční mimčo,však víte..práce je hodně,ale můžu říct,že jsem víc spokojená se dvoma jak s jedním.nebudu dělat hrdinku,jsou chvíle,kdy jsme nervozní,když terinka zrovna začne plakat že má hlad,hanička taky něco chce,do toho mi třeba zvoní telefon..a také vyhrocené situace,ale je to super..a neměnila bych,takže žádný strach,zvládnete všechno.

dzou
3. júl 2009

Ahojky tak mam 30DC Ms nikde, ale ani // ☹ ale asi MS pride vcera som mala taky straaaaasne slabunko zaspineny vytok, a asi ma uz aj brucho zacina boliet.Tak asi nic sak ja len zacinam tak dufam, ze to coskoro vyjde. Inac ako to teda robite vy aby ste na to stale nemysleli? Vsade pisu, ze netreba na to mysliet, ale ako?Ja sa nejako neviem od toho odputat 😒 tak babo rad

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

dzou, ze začátku jsem taky na to myslela, ale opravdu jak se na to hodně myslí, tak to nejde ☹
Zkus to nějak moc neřešit co se týče diskusí, moc se nehlídej je to těžké, ale zvládnout se to dá, já už nedělám ani jedno. Snaž se nějak zabavit nebo ták. Nevím co poradit je to těžké to určitě, ale když nemusím tak to neřeším, a ani se tady do diskusí nepřidávám, snažím se si psát s holkama o něčem jiném a jak někdo píše o tomhle tak se to snažím překročit a podívat se do jiné. Nevím co poradit.Snažím se na to nemyslet a jde mi to. Na začátku to bylo děs. Pořád jsem se hlídala a řešila to na plné čáře a byla vystresovaná, tím tuplem to nejde. 😖

dzou
3. júl 2009

tak sa budem snazit 😉 vyhodou je ze moj partner to zatial nejak extra nepreziva, urcite ho to chyti ak by to trvalo dlhsie, my sa o tom ani nerozpravame ze tak teraz ideme skusat alebo tak.. proste vzdy to pride tak samo 😀 on sa ma ani nepytal, ze kedy mam ovu tak sa budem riadit nim a dufam, ze sa mi to podari jedno aj druhe najprv na to nemysliet 🤐 a potom // 😎

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

jj určitě snaž se a držím palečky aby tam // byli co nejdříve a mohli se radovat 😵

dzou
3. júl 2009

Dik 🙂 ja drzim palceky tiez vsetkym, aj ked neviem kto ako na tom je, lebo na fore som len kratko. ale predsa prianie stastia nikdy nie je dost 😵

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Děkují 😉
My se snažíme rok a měsíc. Tak už za tuhle dobu ani nedoufám, že se to někdy povede 😉
Proto už to neřeším a až to příjde tak to příjde... Možná ten můj půjde na spermoiogram, ale odjel pracovně pryč, tak nevím. Asi to nebudem řešit nijak a necháme to tak jak doposud 🙂

flyangel
3. júl 2009

ahojte...no ako kocky?

simib
3. júl 2009

Ahoj Fly.Ty ako???? 😀

flyangel
3. júl 2009

no moj dr.ma dovolenku 😠 takze az v pondelok k nemu pojdem

simib
3. júl 2009

No nevadí.Veď testík máš už pekný,tak čo.A nechcela si robiť ďalší,či ešte silnie,alebo je to už taká dialnica?

flyangel
3. júl 2009

no robila som si a je to take iste....// 🙂

simib
3. júl 2009

Tak super.Tešinkaj sa a to ubehne jak voda.Škoda že to nemáš odfotené.

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

fly a je Ti špatně, nebo máš nějaké příznaky? 🙂
Gratlujíí 😵 😵

dzou
3. júl 2009

Inac ake pocasie mate na SVK? ja zijem v UK a ako na pocudovanie tu leje ako s krhly 😎

dzou
3. júl 2009

a teda ak som to dobre pochopila tak gartulejum fly 🙂

dzou
3. júl 2009

Tak len dufam, ze som nikoho neurazila, ze som sa pytala na pocasie, to bolo v ramci mojho noveho... nebudem stale na to mysliet a budem kecat aj o niecom inom 😒
monika tak vazne drzim placeky nech to coskoro vyjde

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Děkuji fakt, přála bych si to, uvidíme 😉
No nejsem z sk, ale u nás je zatím pěkně, jednou sluníčko vyleze a jednou zase zaleze,ale u nás pršelo donedávna, hrůza, jsou u nás v čr i potopy v různých městech 😖

dzou
3. júl 2009

Hej to som pocula hrozneeeeee, ale prave preto sme tu my mali pekne vzdy je to naopak uz to mam otestovane a tu bolo posledny tyzden krasne az velmi netypicke pre UK 😀

flyangel
3. júl 2009

ajoj...dakujem monika..zatial nie je mi zle...len prsia ma strasne bolia..a chodim casto pisat...

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

A břicho Tě nebolí? 😉
Ptám se jen, že mě ještě nedorazila a bolí mě jen prsa trochu

flyangel
3. júl 2009

ale ano obcas ma tak pichne nalavo raz napravo...skor ma bolia krize... 😉 drzim palceky

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

A právě, že mě nic. Vždycky mě před ms bolelo břicho a ted nic. Tak uvidíme.

dzou
3. júl 2009

monika no ja som na tom tak podobne ako som pisala, kedy si budes robit test ak ti nedorazi?Mala si dostat dnes? Ja vcera..

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Né test asi né. Počkám ještě do konce týdne a pokud nic tak bych si ho udělala, protože mám pocit, že minulý měsíc mi ms začla 3 a vždycky mi chodí pak 2,3 dny před a ještě nic 😕 Ani břicho mě nebolí jak se vždycky svíjím. Asi stresy, které tedka byli tak se to opozdí, fakt nevím. Počkám a uvidíme. Ale vím, že dorazí.

dzou
3. júl 2009

No aj ja si myslim, ze dorazi teda ta moja, ja so snazilkovanim len zacinam, tak to nebude az take hrozne, ale dufam, ze ta tvoja neodrazi 😉 mrska jedna

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

No jsem zvědavá moc tomu nevěřím. 😀
A snažíte se chvíli jo? No tak to držím palečky at brzy přestanete a budete čekat miminko 😉
To čekání je fakt děs. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre