• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@monaberuska1 moc děkuji...no já jsem taky nadšená, že bude holčička :dizzy_face: :slight_smile:
My vám taky přejeme krásné Vánoce poprvé ve 4 :wink: hezky si to užijte a budte zdraví. :wink:

jasné jsem na FB...no vidíš můžem se přidat :wink:
23. dec 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, krásne sviatky plné pohody, lásky a pokoja Vám so Samkom želáme:slight_smile:)
23. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šťastnééé a veseléééé VIANOCE!!!!!! nech rok 2011 je lepsi ako bol tento a aby sa snazilkam splnil ich vytúžený snicek ..... babatko :dizzy_face: :dizzy_face: a tehulkam prajem aby dosli az do uplneho konca, mali krasne a hlavne zdrave babatka :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
24. dec 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
štastné a veselé Vianoce kočky :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Chtěla jsem vám popřát krásné vánoční svátky a úspěšný, šťastný nový rok.
26. dec 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cambina jeeeejo cambi, teba som tu uz faaakt dlho nevidela ...... Ako sa mate?????
26. dec 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miško...jsem koukala do tvého alba...jůjda, jak ten čas rychle letí..malá je úžasná
26. dec 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cambina strasne rychlo to leti, za chvilocku uz Novy rok a zrazu bude april a Lucka bude mat 1 rok :confused: :slight_smile:
26. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ked neskoro,ale predsa VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU 2011 HLAVNE VEĽA ZDRAVIA :wink:
vydím stará zostava sa stretla super zdravím Vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jan 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja vás všetkých zdravím a pajem veľa zdravia :slight_smile:
aj ked sem chodím málo,myslím na vás všetky,u mňa nič nové,keby,dám vedieť isto hned,majte sa krásne :dizzy_face:
9. jan 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
nasla som vas nahodou a chcem sa spytat ze ake ste mali tehu priznaky viem ze u kazdej je to ine ale som strasne zvedava o mimi sa snazime uz nejaky cas tak snad sa nam podarilo dakujem :slight_smile:
9. jan 2011 o 18:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali mna boleli bradavky este pred menzesom, to som dovtedy nikdy nemala, krutila sa mi hlava, myslela som si, ze mam nieco s hladinou cukru a potom som sa citila dost unavena akoby na mna liezla chripka :wink: snad sa vam zadarilo, prajem vam to. :grinning:
12. jan 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkav tak hlava si to teda tocila rano ma na wc pekne sotilo akoby som mala vypite :sweat_smile: a unavena byvam niekedy uz o deviatej vecer lezim v posteli :slight_smile: a // som si nakoniec nasla a dufam ze budu silit lebo som len 9DPO tak drzte palce :slight_smile:
12. jan 2011 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali jeeej gratulujem, nech pekne silneju a termin budete mat v septembri? hlavne nech je babatko zdrave :wink:
13. jan 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkav zatial su ciarky slabe ale som len 10DPO tak uvidim co bude dalej lebo ma strasne boli brucho ako na ms :( a bojim sa ale ak by bolo vsetko dobre tak by som rodila 16.9 drz silno palce mam strasny strach
13. jan 2011 o 08:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali snaz sa byt co najviac v klude, lebo stres by babatku mohol iba ublizit, dufam, ze papas kyselinu listovu. Tak nech su tam casom riadne kolajnice a inak ten datum je mojim datumom narodenia :grinning:
13. jan 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ihb
kjmmguirhhfhfnhtzhtjggnmg5=púpúú
13. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkav snazim sa byt v klude a v pohode a kyselinu listovu papam 2x denne a aj calibrum baby plan
jeeej to vaaazne :slight_smile: to je mileee :slight_smile:
13. jan 2011 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali ja som mala tiez podobny termin, mala som 19.9. ale maly sa narodil uz 18.8. :wink: nechcel sa stat mojim darcekom :wink: tak sa drzte, nech sa ku koncu leta mozete tesit z krasneho babatka :wink:
13. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuu,to tu takto stagnuje???
máme už termín prvej návštevy-konzultácie v MT,ale nie Helios,ale ISCARE,30.3.. tam ideme na spermigram a ja na vyšetrenie.Tak,držte palce!
papa.
15. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korenka tak dúfam,že tento rok bude ten náš :wink:
15. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile zienky,citavala som vas dlhe mesiace,kym sme sa snazili otehotniet,kym sme presli zlymi casmi,kym sme cakali nase vytuzene dietatko a nakuknem sem vzdy,ked mi to nase slniecko dovoli.Chcem vam len povedat,ze vam vsetkym strasne drzim palce,nech co najskor okusite,ake krasne je byt maminou a najviac to prajem korenke,lebo o tebe uz dlho citam a ked sem nabuduce opat nakuknem,nech vam tam uz svietia tt:slight_smile:Velmi vam vsetkym drzim palceky :slight_smile:
16. mar 2011 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
dlho som tu nebola, ale ako vidim tema stoji

@sonidlov @korenka, velmi vam zelam aby tento rok bol ten vas a aby sa vam konecne splnilo to vase vysnivane, mat drobceka .... myslim na vas a snad sa ozvete ako sa mate a ci uz .... drzkajte sa!!!

@m.o.n.i.k.a , sice trosku oneskorene ale o to srdecnejsie .... Nelinke vsetko najlepsie k 1 rocku!!!! :dizzy_face:

@flyangel gratulujeeeeeem!!!!, snad sa vam to konecne podari a na konci dlhej cesty budete drzat v naruci vas vytuzeny uzlicek lasky :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

@xena1 dodatocne gratulujeeeem k drobcekovi, prajeme vam hlavne vela zdravicka, mliecka a aby ste boli spolu vsetci stastní :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

..... a nasa Lucka takto vyrastla :slight_smile:
20. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mscat kde siiiii :confused: :confused: :confused: :confused: , zeby uz :slight_smile: ?????
21. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag :grinning:
no to nééé..my dnes byly celý den u babičky od rána :grinning: :wink:
21. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj FLY je těhula???

GRATULUJIIIII :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím velmi pěsti!!!!
21. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mscat a ja som tajne dufala ze sa uz princezna vypytala na svet
21. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag pche :grinning:
vůůbec nehrozíííí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mscat zeby nakoniec 31.3. :sweat_smile: :grinning:
21. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag :slight_smile: noo to asi nejspíš nee :slight_smile: zřejmě nemůžu přenášet :slight_smile:
21. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok