Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katussska24
29. aug 2011

@terioza1 hahahaha... 😀 😀 😀 tak toto je dobra rada... musim povedat ze uz len toto citanie ma rozosmialo, super 😉 to sa bude manzelovi pacit 😀 😀 😀 tak u nas je problem uplne inde, ale...hadam je chyba aj vo mne, ze sa dam tak lahko vytocit. nastastie s muzom je to ok, pre oboch je nase manzelstvo premiera (opakovanie uz nebude, ja sa vydavam len raz, kto by mal nato 2krat nervy, uz len to a manzel suhlasi 🙂 🙂 🙂 )
btw, nezavidim ti to, ty musis mat zelezne nervy.. 🙂

Teri, uzastna rada, beriem si k srdcu. 😉 No ale ked sa schluje k burke, tak manzel na mna nemoze skocit v kuchyni pred mojimi rodicmi, babkou atd. 😀 skusala som uz aj ratat do 10 a zhlboka dychat, ale...nepomaha.

strihalka
29. aug 2011

@mamartinka na mocove cesty by jsme doporucila spise brusinky, ty jsou na to spsesl🙂

@zuzkag2 mozna ano, ja jen ze me to pomohlo, tak at to zkusi aj jini🙂me to bylo taky doporuceno a stacili mi akorat dva dny pred ovu a v den hlenu jsem si dala jeste ACC na zredeni hlenu-.)

strihalka
29. aug 2011

@misula.g dakujem, tak snad i uvas se zadari........

mamartinka
29. aug 2011

@strihalka ved to som mala na mysli.Ten dzus pijem stale.Brusnicovy.Som sa pomylila 😉

strihalka
29. aug 2011

@mamartinka 🙂)
jojo, jinak geŕeovy je fakt super, jja si ho nemuzu vynachvalit🙂

mamartinka
29. aug 2011

Ja som si uz natento zvykla.Mozno az budeme na SK tak vyskusam 😉

malinka_02
29. aug 2011

Tak holky skončila sem zase na ATB rozháněla sem to vším ale už vím po 10 letech že mi nic nepomáhá ale stejně sem se snažila ale dnes už to nešlo nohy křížem řezavá bolest i mimo čuraní tak na uro a mám i bilkoviny v moči..doporučujou mi například hned po sexu se běžet vyčůrat a osporchovat nebo kondom..tak to sasi těhu nebude..od tý doby co se snažíme mám 3 ATB..a to pořád nevím jestli se nezadařilo, test sněhobílý a myslím že už by 8DPO byl aspon duch, ale raděj mi dali ATB pro těhotný, ale minule se mi to po takových po týdnu vrátilo..ach jo..

@strihalka proč grepový juice jen před ovu, pak už ne? A je jedno jestli je růžový?

mamartinka
29. aug 2011

@strihalka kedy inak zmenis pas.

terioza1
29. aug 2011

@katussska24 no co... rodice nerodice.... oni to taky delaj, nemysli si 😀 Treba jim dodate dlasi chute .-D Je to o nervy u me, ale snazim se tim moc nezabejvat, stejne tim nic nezmeni, kdyz budu nastvana.. takze kazdej den se snazim, aby byl hezkej - i s problemama.. tim, ze budu brecet nebo budu nastvana, tim nic nezmenim - naopak ji ukazu, ze je lepsi - a to se nesmi stat 😀 Po dvou vybojovanych, doslova vybojovanych letech si clovek zvykne spoustu veci prehlizet--- Preju ti mnoho sil.... 🙂

strihalka
29. aug 2011

@mamartinka zmenim mojka, neboj, zmenim,a le az budu vedet presne od dr.)) driv nechci, zatim jsem nevidela tvorecka, tak nemam co vypisovat, az bude srdicko, vypisem s nejvetsi laskou a as radosti

strihalka
29. aug 2011

@malinka_02 je jedno ci ruzovy alebo normal..ja ho pula jen 2dny pred ovu, lebo prisla zrazu .)a halven clvoek si vzdy vzpomenou ze se ma napit toho ane vody😀
ale klidne muzes aj tyden

katussska24
29. aug 2011

tak dakujem 🙂
baby, tak som sa rozhodla, ze o mesiac uz ziadne Mko a budem tehu 😀 😀 😀 kiez by to bolo take lahke... 😉 v kazdom pripade vela sil a uspechov 🙂 🙂 🙂

zuzkag2
30. aug 2011

@labanka vyborny napad Adi, super....ja si to asi namiesam hned teraz na ranajky 🙂

zuzkag2
30. aug 2011

@mamartinka a kde zozeniem cucoriedkovy dzus? ja ho hladam neustale, ale nemaju ho nikde ☹

zuzkag2
30. aug 2011

@misula.g Misulik, este si chora? lebo aj ja mam pocit, ze nieco na mna lezie...a priatel to nie je🙂

cecil36
30. aug 2011

@malinka_02 ak to mavas od snazenia tak sup sup dat vysetrit moc aj mm (na leukocyty), este k tomu ureaplazmy, mykoplyzmy a chlamydie. Toto vsetko brani otehu 😉 Grepovy dzus je na hlien, preto len do ovulky, potom ti to uz je nanic 😉 A lepsi je ruzovy grep juice.

adele15
30. aug 2011

@daasenka85
@misula.g
tak kocky tento mesiac ani u mna veruze nic... ☹ dnes rano som zacala spinit, takze cochvila dostanem mrchu a to o 5 dni skor!!!!!
ale som sa uz rozhodla, ze sa uz nebudem stresovat a mysliet na to furt, lebo potom si mrchu privolam skor zo stresov namiesto toho, ze by neprisla vobec!!! 😠
a to som sa v noci zobudila a sla na wc a zostalo mi strasne blbo, na vracanie a tak som si vravela, ze mozno predsa a na to rano kuknem na toaletny papier a baaac... ☹

zuzkag2
30. aug 2011

@malinka_02 ahoj...ja mavam uz rok problemy so zapalom mocovych ciest, proste sa to tak raz za tri mesiace objavi, a vzdy to nejak zazeniem brusnicami...a tento mesiac som bola u urologa, a kazal mi toto....
odsledovat si, ci som mala v tom case ked som mala tie problemy viac sexu, ci to bolo v caso ovulky, alebo kedy...a nasadil mi takzvanu "self start terapy" s ATB...a to je ze dva krat do mesiaca si mam dal pol tabletky ATB....ako prevenciu pred bakteriami co to sposobuju v case, ked mam oslabeny organizmus...tak som si to vymyslela takto...v den ked dostanem ms, viem ze nie som tehu, tak ATB nemozu mimi ublizit, tak si dam pol tabletky, a druhu polovicku si dam na zaciatku plodnych dni ( tak ako pisu tabulky, nejaky 11DC), vtedy tiez nie je ziadne riziko ze ublizim pripadne plodu, lebo ak by sa nam aj podarilo, tak kym sa mimi uhniezdi, tak ATB uz budu vstrebane v tele.
dufam, ze to pomoze. ten urolog je zaroven aj sexuolog, tak sa na to diva aj trochu inymi ocami, mam taky dojem, ze je celkom odbornik v obore...skus sa na to spytat urologa, toho svojho, ci pozna takyto postup....

zuzkag2
30. aug 2011

@adele15 moja, ale ved spinenie este nemusi byt ms...tak klidecek, este nevesaj hlavu 🙂

adele15
30. aug 2011

@zuzkag2 ja viem, ale mam pocit, ze to nakoniec bude veru mrcha...este uvidim vecer a zajtra... ale dakujem za povzbudenie 😉
ale si myslim, ze to bude mrcha, lebo toto ani nie je taky "vytok" hnedasty, ale toaletny papier je po utreti taky hnedkasty, takze asi nic...

zuzkag2
30. aug 2011

@adele15 hm, no viem...ono to zena asi aj citi...ale kazdopadne, este nemas ms, tak sa nestresuj, ci pride alebo nie...
a inak, ked by prisla, tych 5 dni skor...mavas normalne prvidelny cyklus?

adele15
30. aug 2011

@zuzkag2 vacsinou ano, 28-dnovy, ale stava sa mi, ze niekedy mi ms pride skor, tak o 2-3 dni...ale skoro o tyzden???? no uvidime...
no ved prave, ze ja mam taky pocit, ze nic tento mesiac...odkedy som vysadila HAK (pred cca 2,5 rokom), tak mi ms chodi v podstate takto, ze najprv mam 2-3 dni taketo spinenie a az potom sa mi pusti...takze si myslim, ze bohuzial nie som tehu...

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 Přesně jak píše zuzkag2 - špinění ještě nemusí nic znamenat 😉 ale mělo by být furt stejné, nebo nejlépe přestat 😀

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 No, mně právě taky MS přišla o týden dřív - normálně mám cyklus 35 (už dlouho) a najednou 28! jako jsem ráda, ale... 'Ze by to bylo kontryhelem 🙂? nebo tou revïzí?? po ní mají mé cykly zkracující se tendenci.. ale může za to moci právě ten čajík

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 😀
@zuzkag2
ste zlate kocky 😉 teraz mam pocit, ze nic, ale kocky urcite coskoro budeme tehu, ale najlepsie co najskor, nech stihneme porodit este do leta 😵
sestra ide rodit v septembri a ste ju mali vidiet minuly tyzden cez tie tepla 😀

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 ja to pripisujem stresom a tomu, ze som fakt cely den myslela len na to, ci som tehu alebo nie, ci pride mrcha alebo nie, ci si kupit test alebo nie... 😀 no proste hruuuza.
ale nevadi, musime to brat tak, ze to takto malo byt a ze je isto dovod preco to tento mesiac nevyslo 😉
u nas napr. svadba - aby som mohla trsat celu noc a pritom si popijat vinko 😉

labanka
30. aug 2011

@zuzkag2 cucoriedkovy dzus hladaj CAPPY to maju naisto...minule som kupovala ..cmuk

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 No a teď jsi na to kápla, svatba je důvod se (pořádně 🙂 ) napít mimo jiné, ale celkově:
Holky, pijete alkohol? já jsem radši úplně přestala, protože jsem byla příležitostný kuřák u pivka (vínka), pak jsem zas celý týden nekouřila, ale já právě neumím moc pít bez cigarety (jako před rodiči třeba jo :D), proto jsem se rozhodla raději vynechat alkohol úplně. Co myslíte, je to správně? přes 3 týdny jsem se nenapila, ani kapku. Asi to dobře je, na druhou stranu si říkám, že alkohol uvolňuje. Zrovna ten měsíc, kdy jsem otěhotněla, jsem asi 2 "akcičky" zažila (ale fakt parádní - skoro do rána :-/) - jenže jak to taky se mnou dopadlo! každý sice říká, že to nemohlo být tím, ale výčitky mě nějak nedovolují se napít, když už se znovu snažíme. Paradoxně, po revizi jsem si pár pitkami prošla (to si nevyčítám, to me drželo nad vodou, občas "vypnout"), ale říká se, že vajíčko dozrává snad až 3 měsíce?? 😲 takže když jsem přestala pít před 3 týdny, tak by¨se to mohlo projevit až tak v listopadu 😀 každý mi říká, ať to nehrotím, ale co už! zkusím to hrotit do konce roku a pak se uvidí (pevně doufám, že budu těhu do té doby) a nebo se alespoň "pročistím" 🙂

zuzkag2
30. aug 2011

@labanka no budem hladat, ale asi je BA nejaka pozadu, ked to tu nemaju...nemyslis ty ribezlovy? 😝

zuzkag2
30. aug 2011

@daasenka85 Dasi, no ja si obcas dam nejaky drink, na akcosky teraz nejak moc nechodim, ale ked idem, dam si, nijak sa tomu nebranim. 😝 ale ty, ked mas pocit, ze chces uplne vynechat alkohol, tak ho vynechaj,a kaslli na to co hovoria druhi, ze to moc vyhrocujes...ty to tak citis a basta fidli 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre