• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
cambi:jojo však jsem psala že to je teda paráda :confused:
19. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to bylo k tomu...je to boží :dizzy_face: :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty..tak pa..užij si návštěvy
já hrozně nerada chodím na návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerada? :slight_smile: já teda chodím radšik na návštěvy když už, ale nejsem moc nadšená z návštěv u nás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale já neprovozuji ani to ani to :grinning: jen výýýýýýjimečně :grinning:
19. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky my sme dnes boli s malým an plaži bolo supiš ,teraz sme sami doma cez den spal len hodinu tak snad čoskoro zaspí to moje nočné vtáča posledný týžden namiesto o 22.00 o 23,15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja nečakám mrchu v nedelu resp v pondelok tak uvidíme
19. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky nerada oboje (hlavně velká návštva u mě) a vůbec nerada já chodím na návštěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..tak to jsem na tom stejně..já taky v pondělí...miška to stejné
19. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cam tak verím že nedorazí ani jednej :dizzy_face:
19. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi:no přesně.já když někoho pozvu třeba malý měl v dubnu nar.pozvala sem přítelou rodinu a naposled.taková návštěva,..to zabit fakt!člověk by se mohl sedřít a stejně to nikdo nevidí děs a hruza.na 5x se ptám co si kod dá,jaké kafe a po šesté se mi stejně nedostane odpovědi tak se.u na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:

lucinka:dnes na pláži?tak bylo u vás teplo?tady nee tady dnes bylo hnusně dusnou fuj,a většinou pršelo teda hlavně odpoledne.teda tak to máš s malým veselo co?já chystám malého ted na osmou už je jakýsi ochrnány a protivný :angry: :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak to počasí je tak akorát na spaní. :angry:
Jaksik mě bolí bradavky, možná, že je to i tím, že mám ovu, protože mě už třetí den bolí v podbříšku a dneska je už to lepší jak včera :slight_smile:
sežrala jsem 3 palačinky a ještě drahý dělá hranolky z omáčkou, ale kde to strkám prý neví a to ani já :grinning:
Jinak na jiné diskusi, jsem si psala s holkama teprve nedávno jí založila, že se začla maja snažit a dneska je 4tt, v dobrém závidím :dizzy_face:
Zajímalo by mě jak to dělají, že se jim to povede hned na poprvé :confused:
Ale samozřejmě moc to všem přeji, a je fajn, že se nemusí stresovat a trápit jako my :wink:
19. jún 2009 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..já jsem si udělala vaječnou placku a ted je mi hrozně blbě :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo prší celý den :angry:
19. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ji založila a je už těhu?
19. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bolo krásne ako aj občas prišiel obláčik ale 30 st bolo :grinning:
som ako černoch :grinning:
malý sa rebral takže klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cam, jo maja jí založila myslím minulý týden a dneska psala, že je ve 4tt, koukni na- najde se nějaká začínající snažilka z Ostravy, nebo nějak tak. :wink:
No musím sehnat nějakej recept na takovou rychlovku :wink: :wink:
19. jún 2009 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika:já že kuknu na tu co je ve 4tt a nikde to nemůžu najít :confused: :slight_smile:
19. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa teším a všetky vás pozdravujem
:wink:
19. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to o stránku vpřed :wink:
19. jún 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
m.o.n.i.k.a, to by sme brali asi viacere keby sa nam to podarilo na prvy krat
soni ako sa mas???
luci, tak ste si to dnes pekne uzili :slight_smile: ... no ved aj tu bol hic jak v saune a keby sa dalo, tak ideme hned niekde k vode

Inak kamaratke sa v pondelok narodila dcerka Lucka (56cm a 4000g) ... dnes som ju videla, krasnucka princeznicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... normalne ma to trosku zamrzelo, ze mi este nic :frowning2:
19. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag tak to každopádně :dizzy_face:
A stím, že Tě to zamrzelo Ti věřím, kamarídce se taky má tedka narodit malý a taky mě to mrzí, a ještě když byl týden kdy mi známé psali , že jsou těhu aspon 4 a to nekecám, až jsem byla na sebe vzteklá, že kolem mě každý těhu jen mi nic, ale nemyslela jsem to zle, ale taky mě to mrzí :frowning2:
19. jún 2009 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, presne aj okolo mna je kopec tehuliek(4 v mojom okoli s ktorymi sa stretavam denno denne) alebo cerstvych mamiciek (5), ale aj na nas pride rad :wink: :slight_smile:
19. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
miška:u nás je to to samé.. :slight_smile: 5těhotných-čekají druhé+samá miminka kolem..fakticky všude kam se podívám :slight_smile: ale já se vždycky snažím to brát negativně.. :slight_smile: řeknu si,bud klidná,ty už to máš aspon trošku odrostlé,nají se to samo,vyčurá,pohraje si chvíli dá pokoj...už se s ním domluvíš v klídku :slight_smile: a další uřvanec doma,bud jen ráda že máš zatím jen jedno :grinning: :grinning: takhle já si říkám nezávidím ti to mimino stejně to vyroste a bude to vzteklá potvora no fakt :grinning: :grinning:
samozřejmě chápete jak to myslím že? :wink:
a miška to měla kamarádka teda velké mimi :wink:
19. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda doufám, že brzy. Jinak dokopu drahého na vyšetření :grinning: :wink:
Nebo budem třeba všechny tady stejně těhu :dizzy_face: (mě už fakt hrabe :sweat_smile: )
19. jún 2009 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Miška marec a apríl 2010 je náš :dizzy_face:
19. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, mna by velmi potesilo keby bolo marcovciatko/aprilciatko, vzdy som to tak chcela, tak mozno to teraz vyjde :slight_smile:

mscat, pochopila som, hovoris si negativa aby si sa ukludnila :wink:
19. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha:jojo..ale kolikrát to tak fakt myslím..že jim to mimino nezávidím nebo ty dvě malý děti rychle po sobě..tý brdo víš ten zápřah..s jedním mám kolikrát až až až :grinning: :pensive:

tak holky já jsem vždy prohlašovala,když jsem byla mladší,,že až jednou budu chtít miminko tak že si přeju jedině aby to bylo na jaře :slight_smile: mám to období nejradši a je to podle mě teda jak pro maminku tak pro miminko nejlepší období než to trošičku povyroste..a šup..malý se tak náhodně zadařil což mě moc potěšilo :wink: i ted bych si to tak přála...max.unor až po červen..léto na poslední měsíce těhotenství neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: a už vubec ne na porod zimu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem hrozná co? :slight_smile: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja užjedno aprilovčatko mam a je to skveléobdobie na pôrod a nasledne prechádykz v lete a tak....
malý veľa mrnčal musel dostať nurofen asi ho boleliyubkz tak už som späť
19. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa maly narodil o 5 dni akor, takze je este marcovy, ale keby sa narodil na vypocitany TP tak je aprilovy a je to fakt super, my sme vtedy stravili cele dni vonku okrem kojenia a prebalovania, nemusela som ho babusit, dala som ho do kocika a spinkal aj 3-4 hodky a ja som sa mohla prechadzat, popripade si citat casopis ..., kym ho nezobudil hlad, ale este celkom dobre obdobie je na jesen .... ale co ked planovat sa neda a ...
19. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to človek mieni, pan boh mení :wink:
19. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka:však jo...naši kluci jsou od sebe narok a jeden den :wink: a byla to fakt paráda..dát malému jen dupačky pak bodíčko jen lehce přikrýt plynečkou lehkou čepičku...fakt supr porodit na jaro :slight_smile:
micha:taky mě malý tak chrupkal 3-4hodky..většinou tři hodky snad na minutu přesně se budil na jidlo :slight_smile: ale v tom horku akorát mě unavovalo to kojení vlétě..ještě jsem k tomu navíc měla pořád zánět té dělohy tak bolesti k tomu to bylo hrozné a po tom císaři jsem se necítila dlouho ok.mě se malý narodil o 4dny později :slight_smile: a 4dny mi porod vyvolávali..hruza..vyvolávat porod je hrozné.
19. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok