Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 hm, tak u mna je to skor angina 🙂 bolest hrdla, teplota, a bolest svalov...tak si asi nebudem robit nadeje 🙂
ale tebe prajem nech je to ta tehotenska choroba 🙂))

misula.g
13. sep 2011

@kucirlib Já měřím taky první cyklus. Ale hodinu dodržovat se mi daří a dá se říct, že podmínky pro měření mám každý den stejné. Díky měření vím, kdy jsem měla ovulaci, i když v grafu se mi vyznačila až 3. DPO.

zuzkag2
13. sep 2011

@viridie juj, mojko, a ved my ta chapeme, aj ked by to mal byt len prvy mesiac snazenia...nezalezi kolko so sa snazis, to sklamanie je podla mna vzdy rovnake, lebo kazdy mesiac zacinas odznova...tak hlavu hore, nazdravie...a uvidis, raz sa to isto podari 🙂

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 Aha 😒 tak angína je prevít, přeju Ti brzké uzdravení. Já mám ucpaný nos od pátku, dneska únava (ale ta zasáhla i moje okolí, manžel zívá kudy chodí 😠 tak možná to mám z něj 😀 ).Ale jelikož dělám s dětmi-můžu to mít od nich, tak i proto tomu moc nedávám...

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 hm, takze ani ty si radsej nerobis nadeje...tak uvidime, ako to dopadne...ty kedy budes vediec ci to vyslo..a kolko sa uz snazite?

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz hihi, tak to vyzera, ako keby si ma poznala, ze mala by som sa trochu setrit...veru nemam ani kedy na to pomysliet, take mam obdobie...ale tak snad pomoze v tom, ze nemam kedy cez den mysliet na to ci sa zadarilo, alebo nie....

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 příští týden v úterý bych měla dostat MS. Jsme na začátku snažení - 2.měsíc. Takže zachovávám zatím klid a snažím se tomu nepodlehnout 😉 no jak se mi to daří? Blbě, jen v práci na to nemyslím 🙂

viridie
13. sep 2011

@zuzkag2 Zuzko,diky moc za pekna slova...jiz jsem si dala sklenku a je to lepci.. 🙂 .Preju brzke uzdraveni z anginy !

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 tak ja budem vediet asi az buduci tyzden v piatok, az vtedy mam dostat ms...a skor sa asi testovat nebudem, to ma uz preslo...
tak prajem, nech to uz tento mesiac vyjde, my sa snazime 6ty mesiac, a niekedy mam chut s tym prastit 😀 ( ale to su len silne reci )

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 kdyby mě minulý cyklus nepíchalo břicho 5 dnů před MS, tak bych možná i věřila, že se něco uvnitř děje (pobolívá druhý den), ale takhle - tělo je pán a já jen naslouchám 😒 Tak jsem sama zvědavá, jak to bude tentokrát probíhat.

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 Držím pěsti!!!Testovat taky nebudu, zůstanu u čekání, abych nebyla zklamaná..pokud se MS nedostaví počkám a pak to testnu.Mám pravidelnou MS, takže možná koncem příštího týdne bych to zkusila.Dřív si to veřejně zakazuju 🙂

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 hihi, tak som zvedava, ci ten verejny zakaz dodrzis....ja som si to tiez vzdy zakazovala, a podarilo sa mi to az minuly mesiac,ked mi meskala ms, az vtedy som testovala...

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 dám si to jako předsevzetí, prostě musíííím 😀 minulý měsíc jsem testla a byla z toho celou sobotu přešlá...jak dlouho po OVU jsi testovala?

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 no ja uz som testovala aj 10DPO a viac, ale minuly mesiac mi meskala ms, tak som testovala asi na nejaky 15DPO, a nic, negativne, a na druhy den som dostala ms, a teda ta stala za to 😀 mrcha, strasne bolela

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 minulý měsíc jsem OVU nepoznala a netestovala, takže to bylo naslepo a nevyšlo. Ted jsem si pomohla OVU testy, trošku klidu mi daly, že to mám alespon lehce pod kontrolou 🙄

zuzkag2
13. sep 2011

@danda81 ani ja som zpociatku ovu netestovala, nevedela som skoro nic o snazeni sa...a za toho pol roka uz viem tolko,ze radsej nevediet 😀
ale dobre, hlave ze vies, ze mas ovulku, to je podstatne...tak to uz isto vyjde 🙂

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 já to taky nevydržela a den před MS testla, ani tuk a druhý den taky bolestivá jak blázen.

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 ještě v červenci jsem o snažení veděla jediné-manžel+pohodlná postel. Ted po měsíci díky diskuzím navštěvuju lékárnu a kupuju a kupuju....testy 🙂

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 No tak to ti závidím,to já si zase snažím najít program abych byla trochu v klidu a nemyslela na to...

danda81
13. sep 2011

Hezký večer, já mizím ..pa

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz no na nieco je to dobre, mat toho tak vela, ze na to clovek nemysli...ale zas stres tiez nepomaha k tomu aby som bola tehula, tak by to asi malo byt vyrovnane...
ale po pol roku si aj tak myslim, ze uz neexistuje nic, co by zene zamestnalo mysel na tolko, aby si na to nespomenula, ze chce byt mama...

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 No tak to je přesně ono...Jako nejde na to nemyslet i když chceš.,...Já měla ovul zrovna v době kdy jsme se usmiřovali tak jsem zvědavá no...Ale ...ví Bůh jak to dopadne..🙂 jediné co jsem si řekla, že se už nebudu nervovat a stresovat...Tak snad to půjde...A ty už máš jednoho pěkného klučíka co jsem se koukala, že? Moc pěkný kluk, povedl se vám...🙂

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz tak tak, niekde len tam hore vedia, ako to dopadne...
No ten chlapcek ani tak nie je moj, ale je...je to syn mojho priatela, teda buduceho manzela, z prveho manzelstva. Vola sa oliverko,a ma 4 rocky. a lubim ho ako svojho a aj on mna lubi...len s nami nebyva, ale s mamou, tak si ho moc neuzijem, len tak na par hodin cez tyzden, a kazdy druhy vikend...ta foto je z dovolenky..to bolo super, boli sme s nim cele dva tyzdne 🙂

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 Jeee tak to je krásné...Jako je to fakt sympatický chlapec...-) Tak snad se vám zadaří co nejdřív aby měl sourozence...🙂 Brala jse HA?A jak dlouho?Já 9 let..☹ Je to na prd říkám si že kdybych jinebrala vůbec mohla bych už být těhotná....:(

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz je uzasny 🙂 a uz si pyta sestricku alebo braceka, a tomu sa neda moc odolat 🙂
aj ja som brala HAK, 5 rokov, a strasne si nadavam...uplne svinstvo to bolo ( sorry za vyraz), ja som po vysadeni prvy mesiac myslela, ze sa necham zavriet na psychinu, vobec nic na mne nefungovalo...ty si sa ako citila po vysadeni...
inak, idem uz do hajan, tak dobru nocku

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 No jako já jsem taky tak nějak byla zralá na psychinu, ale spíš to bylo poznat tak že se mi vrátili opravdu veeeliké bolesti a silné krvácení a to do teď..:-/ Tak snad to bude lepší a už nebudou bolesti,.🙂 Taky jdu ležet tak dobrou noc..🙂

daasenka85
13. sep 2011

@danda81já měla dneska už taky test negativní, ale dvakrát po sobě pozitivní s odstupem 17 hodin! ale teˇjsem měla tak silně bolestivou ovulaci, že bych to snad poznala i bez testu!
tak držím pěstičky, ať to dopadne 🙂 a mrcha nedorazí....

malinka_02
13. sep 2011

@ivussska t mě moc mrzíá a už si to dostala? Já mám po tom zánětu močáku a řeším jestli se máme snažit aktivně nebo se šetřit a počkat až dokud nebude na ovu testíku //

misula.g
13. sep 2011

@daasenka85 Ahoj Dáši, i já ji měla velmi bolestivou ovulaci, bolest trvala 3 dny a potom, v sobotu, jako když utne a po bolesti ani památky. Přeji ti, aby to tentokrát vyšlo 😉 Já nevěnuju žádným příznakům pozornost, uvidím příští sobotu, zda dorazí ms. Akorát se bojím bolestívé ms. Kdy mám po ovu zase začít pít kontryhel?

vierkapierka
13. sep 2011

@ludka77 dakujem pekne, si milá, ako nás ženy ten MK spája 🙂 pekny dnik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre