Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
29. sep 2011

@daniwaugh no ved preto beriem aj tie lieky na upravu ovulky a cyklu nie?

petulak1988
29. sep 2011

@daniwaugh jsi zlata....🙂 no ja nevim priznaky asi zadne....lehce poboliva bricho zada a jsem unavena a zrava ale to neni nic neobvykleho u me takze nula....a u tebe?

daniwaugh
29. sep 2011

@labanka
no ved hej ale 6dni meskat ked beries lieky co maju spravit ze nemeska.. c c c tajis nam daco?:D

daniwaugh
29. sep 2011

@petulak1988
no ja som ani pri prvom nemala ziadne priznaky, prsa furt rovnake, spim poobede ked maly, ale to ja vzdy, nie z tehu ale z lenivosti haha, tiez zbodnem co vidim, ale to je zasa pazravost, to mam cely zivot. ziadne hlieny ani nic podobne.. ale moc si nedavam nadej, aby som sa nesklamala.. a ty bezne si unavena a ten ostatok? 😀
mna boli hlava odvcera ale nie tak klasicky, iba vzadu nad krkom, take je to divne, ze neviem ci ma to boli hlava alebo co to akoze ma byt..

misula.g
29. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, tak to je paráda, že jste v pořádku. Možná i proto se nedařilo, z jakýchsi obav, zda jste oba zdraví. No, teď už to půjde jak po másle 🙂

labanka
29. sep 2011

@daniwaugh nic netajim baby moje 😀 proste nemaaaaaam kramy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzkag2
29. sep 2011

@daniwaugh 😀 no, tak to sa presne moze stat aj mne, ze dnes mam silne reci a o dva dni ma to prejde....mozno je to fakt vsetko o psychike.🙂

daniwaugh
29. sep 2011

@labanka
ale mozno si tehu a vies o tom a nechces nam povedat :D :D

@zuzkag2
no ale to je jedno ci to bude o dva dni inak, clovek (a hlavne ZENA) ma pravo menit nazory (a hladiny hormonov) kedykolvek chce :o) (aj tak to presa nemozeme ovplyvnit, ze jo:o))
urcite psychika zohrava obrovsku ulohu, clovek ked je v pohode a nestresuje tak sa to same toto..one.. ehm :o)

zuzkag2
29. sep 2011

@labanka moja, no ked budem tehulka, tak svadbu odlozime na neskor, alebo spravime skor, kym nebudem mat vacsie brusko. trosku sa boji, ze naozaj moja psychika brani tomu aby sme cakali babeno, ale povedal doki ze na to vpyvaju aj ine faktory....ale kazdopadne, sme obaja v poriadku, tak to raz vyjde...dam si teraz asi trosku "volno"...🙂
a mojko, neviem, 6 dni je dost, uz by som za doktorom sla....alebo aspon zavolala.

miriamm11
29. sep 2011

@labanka to mas super ze mas kamosa mladeho gynekologa 🙂 ja by som ho uz zatazovala otazkami 🙂 chudak by aj zostarol skoro 😀 ... uz aj mojmu drahemu zo mna sibe, povedal ze som posadnuta tehotenstvom 😀 😀 😀 ze si namyslam ze mi je zle od zaludka 🙂 ale zlaty je , potom naozaj pride a opyta sa ustrachane :moc ti je zle????: 😝 ... a ja ze je mi naozaj divne a on da ten jeho pohlad 😕 a ja mu vzdy poviem ze nebojkaj to si len namyslam, zle mi bude az buduci mesiac 😉

miriamm11
29. sep 2011

dievky,,,,ale dnes mi bolo naozaj zas tak divne 😀 akoby zle od zaludka 😀 😀 😀 😝

daniwaugh
29. sep 2011

@miriamm11
jak divne???:D :D

miriamm11
29. sep 2011

@daniwaugh presne tak ako aj minuly mesiac po ovulke, do ovulky vsetko OK a potom mi zacne byt divne...nemam chut na jedlo, je cas obeda a ja mam pocit ze nedostanem nic do seba, potom zacnem jest a zrazu mi zacne velmi chutit 🙂 psychika pracuje na plne obratky 😀 😀 inac sa mi zda ze mi trochu brusko sa nafuklo 🙂 som zas blazon do ms!!! 🙂

daniwaugh
29. sep 2011

@miriamm11
no to ti nezavidim.. a vydrzis cakat este 10 dni???? :D :D :D

miriamm11
29. sep 2011

@daniwaugh chcela by som vydrzat😀 😀 joooooj este dlhych 10dni ako sa to hrozne cita ze 1O DNI!!! musim vydrzat, minule som testovala asi hned po kazdom styku 😲 no ale aspon tych 7dni by som mohla vyrzat, to znie uz lepsie nie??? ze len 7 🙂 a este o jeden skratime a hned je to len 6 🙂 🙂 🙂 ale nie, chcem vydrzat aspon tych 8este 🙂

daniwaugh
29. sep 2011

@miriamm11
no 7 znie urcite lepsie a kdesi som citala ze by sa to malo ukazat uz na 26DC (v priemere, samozrejme kazda sme ina) takze podlamna tych 6-7dni by malo byt ok 🙂 10 je mrteeeeeee!! ja som dneska uz mala take tiky ze idem na wc ocikat palicku ale vravim si naco mi to bude, ved hladiny hormonov su najvyssie rano tak to dako vydrzim.. ale aj keby mi zajtra ukaze negativ tak si poviem ze mozno je skoro este.. optimistka az do konca :D

nativanativa
30. sep 2011

@zuzkag2 aaale , biedne moja , velmi , nedari sa nam , ja mam problemy s mykozami a moc. cestami ☹ , takze v tom bude problem , moja polovicka je 100%ne v poriadku a ja sa citim ako jalova kravenka 😅

zuzkag2
30. sep 2011

@nativanativa mojko, aj ja som mala problemy s moc. cestami, a bola som u urologa, ten co robil drahemu aj spg, on je super odbornik, a povedal mi o takej terapii....vola sa to self start terapy...a spoociva to v tom, ze si dam dva krat do mesiaca pol tabletky atb ako prevenciu prosti zapalu. tak ja si davam vzdy prvy den cyklu, a potom 14ty, ked viem ze este nie som tehula....opytaj sa na to svojho dotkora...pozrem tie lieky ako sa volaju a potom ti to napisem. podla mna to pomoze aj na tie mykozy. nedostanes to vzdy ked mas ovulu? lebo vtedy je vraj oslabena velmi imunita.
a nie si jalova kravenka, len si citliva na vsetko co sa k tebe dostane, aj ked je to tvoja polovicka. my sme s drahym obaja zdravy co sa tyka pohlavnych chorob a nakaz, ale aj tak sa moze vraj stat, ze jeho bakterie, pre neho telo bezne, mne mozu sposobit problem. tak to bude asi aj u teba....

daniwaugh
30. sep 2011

@nativanativa
takto ale nehovor, ved to nie je tvoja chyba, ze mas slabu imunitu, Ty si si to nevybrala!

daniwaugh
30. sep 2011

@zuzkag2
Zuzuliiiiik, ako?🙂 :*

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
ja to nevydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 (VYDRZIM!!! ved je to len zajtra...)
ako sa dnes citime?

nativanativa
30. sep 2011

@zuzkag2 hm , zaujimava terapia , ja som na to liecena uz 12 rokov a presla som snad uplne vsetkym a mavam to vzdy po styku 😢 , cize otehotniet je v podstate nemozne , na to hned pride mykoza a mam tazky dvojboj , aj ked mam vysledky vzdy uplne v poriadku na pohl. choroby a dostanem to hocikedy , nie len pocas ovu ☹

nativanativa
30. sep 2011

@daniwaugh lieci ma aj imunolog , aj gyndos a aj urolog a proste nic , neodchadza to ..... a casto krat po styku sa citim tam dolu veeeelmi zle 😢

daniwaugh
30. sep 2011

@nativanativa
no ale to presa nie je tvoja chyba.. neskusila si alternativnu medicinu? ja mam s tym velmi dobre skusenosti..
inak kamoska takto mavala mocka po kazdom styku a zistilo sa ze ona vlastne to vzdy preniesla na draheho pri styku a potom zasa on naspat na nu ked sa vyliecila, zaacarovany kruh, ale potom dostali liecbu obaja a uz bolo dobre

labanka
30. sep 2011

@miriamm11 xixi tak ty mu tedaa davas zabrat 😉

labanka
30. sep 2011

@nativanativa a sladkosti papas? lebo ja ked som to obmedzila tak to preslo 😉 a papaj vela jogurty Activie ale nie sladke, tie obycajne... no a rob si sedacie kupele z Alchemilky ...robis to?

labanka
30. sep 2011

@daniwaugh no keby som bola tehula tak vam to poviem urcite

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh ahojky no hlava me tez boli....a neni moc u me zvykem ta unava ale pak se zas proberu a jsem plna energie take nic

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh no picha me na vajecniku jinak nic jak se citis ty?

nativanativa
30. sep 2011

@labanka ani nejem vela sladkeho a kupele si nerobim ,ale skusim to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre