• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@daniwaugh nie neskusila a to je aka liecba ?
30. sep 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ahoj, neda mi nereagovat na tvoj prispevok. My s manzelom sa taktiez snazime o babo a ako aj ty, mala som problemy s mykozami, ci uz mimo ovu, cez nu, a hned, ako sme mal pohl. styk..... :sunglasses: No hroza!!! asi pred 2mesiacmi som zacala uzivat Super Dophilus pre zeny- probiotika a pri aj najmensom pocite svrbenia som si dala studene obklady. No a vzdy po milovani mi manzel prinesie mokry uterak a takto pekne s uterakom si este aspon pol hod. polezim.... :grinning: Tolko moja skusenost... zatial som s tymto mykozu nemala. pekny den..
30. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh zlatko moje, no ja uplne super...nic neriesim, neratam, nemeriam :slight_smile: ja na to fakt kaslem, hihi...ale rano ked som sla do prace som na teba myslela, ze uz isto lietas doma ako na metle s testom, ci ho ocikas, alebo nie....vsaaaaaaaaaaaaaaaak???????????????
30. sep 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulak1988
zatial nijak :D trosku ma pobolieva vajecnik lavy a na ranajky som si dala sampionovo-syrovo-hribovu omacku (haha) ale neviem no.., zajtra budeme mudrejsie.. ale hned rano sa testujeme!! :D
30. sep 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh jjj snad to dam....a fakt si vydrzela? :grinning:
30. sep 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no to ti liecitel pomoze.. je ich par na svk.. ono to je o uprave stravy a kazda choroba ma svoju pricinu
moj brat maval napr priserny atopicky ekzem ako dieta a lekari mu nevedeli pomoct, chodil do nemocnice kazdy mesiac na 2 mesiace a tatino vyhladal liecitela, ten mu povedal ze toto a toto (nepamatam si presne, tusim oblicky aleboco) a ze takto a takto upravit stravu, take caje pit a brasko sa vyliecil.
30. sep 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
tak a co mam robit ked som ti to slubila :D :D
30. sep 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh jsi zlaticko vis to?
30. sep 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2
jaj Zuzi no, ide ma tu rozhodit od zvedavosti ale slubila som to petulak1988 ze si "spolu" spravime zajtra rano
zatial nemam ziadne priznaky, ale to som ani pri Maxikovi nemala :o)
som rada ze si v pohode, ono to fakt bolo urcie o psychike, ked ste obaja tak krasne zdravi a ready na babatko :slight_smile:
kedy chystate tu svadbu?:slight_smile:
cmuk
30. sep 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
:sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
tak sa to uz dako hadam vydrzim, ved dnes je len 26DC ak by tam aj cosik mohlo byt, zrejme by to bolio uplne slabucke, tak ja si pockam a zajtra nam obom vyjdu dve ciarocky :slight_smile: kazdej dve! :slight_smile:
kedy ides domov?:slight_smile:
30. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh dneska navecer jedu uz domu... :slight_smile: no kez bys mela pravdu.... :wink:
30. sep 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
urcite mam :D
tak sama vidis ze mas priznaky a ja vela vela dufam, takze snad to vyjde. rano hned jak vstanes sup :Da praskni to sem :D
30. sep 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh tyyy jo :slight_smile: vis jak bych byla stastna???Nemam nejak chut na jidlo...ale ne ze by mi bylo spatne ale nevim....:slight_smile: no stejne radsi nebudu doufat
30. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
podlamna na to je este mala hladina hormonov aby ti bolo zle :D
30. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ja vim a proto mi neni :grinning:
30. sep 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh - ahojky já jsem taky dneska 26 DC - ale na rozdíl od tebe jsem to nevyržela a testla, ale jen jedna čárka ani duch nebyl..... :cry: tak snad to teď vydržím dva dny a nebudu testovat - mám mít menzes zítra. Ale celý měsíc pozoruju příznaky na těhu......jinak mám cykly kolem 27 - 28DC.
30. sep 2011 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka6
ahoj kvetinka,
no ale moze ti pomaly stupat hladina hormonov, nevesat hlavu, cakat! cize robis s nami zajtra rano?:slight_smile:
a ake mas priznaky?
30. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ja som 5 dni pred MS...a som moc prekvapena.. bo ja uz cca 8 dni.. mam pred mrskou riadne bolesti bruska a strasne ma bolia prsia...no ale zatial nic take nemam.. len som nejak unavena posledne 3 dni a len bradavkym mam trochu citlivejsie, a sem tam ma pichne v podbrusku..ale nie tak predmrskovski...no ale testujem len v den mrsky.. som sa rozhodla ze sa nebudem viac znervoznovat a kazit si naladu jednopalickovimi testami....
30. sep 2011 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i
tak cakame na vysledok :slight_smile:
30. sep 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky moje tak uz ma zacina pobolievat podbrusku a jedno vajko:grinning: (moje priznaky bliziacej sa ovu), tak drzte palcee ..!!!Dnes mame moznost ,,max. posnazilkvoat" bo drahymi mi rano odchadza na tyzden prec...:frowning2:
30. sep 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic nam neostava....len cakat...:D
30. sep 2011 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momamo
drzime palcekyyyyy.. otvorte vinko a sup na to :D

@e.l.i
no to ano.. nenavidim CAKANIE!!! :D
30. sep 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ja som bola uz minuly tyzden u bylinkarky a papam nejake byliny , tak pevne verim ze mi pomozu :confused:
30. sep 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jk77 hm , ze by som to skusila aj ja ? :sunglasses: dakujem za radu
30. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka halooooooo , dosla uz cervena alebo nie ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes 21DC , mam biely vytok a dost vela, myslite ze to nieco znamena? :confused:
30. sep 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer holky.
Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.
:slight_smile:
30. sep 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemo1985
a kedy si spravis test?:slight_smile:)) :slight_smile:
30. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 a mavas pravidelny cyklus ? ja mam vytok stale .... :frowning2:
30. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988
uz len par hodin!!! :D :D :D
30. sep 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok