Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
30. sep 2011

@daniwaugh nie neskusila a to je aka liecba ?

jk77
30. sep 2011

@nativanativa ahoj, neda mi nereagovat na tvoj prispevok. My s manzelom sa taktiez snazime o babo a ako aj ty, mala som problemy s mykozami, ci uz mimo ovu, cez nu, a hned, ako sme mal pohl. styk..... 😎 No hroza!!! asi pred 2mesiacmi som zacala uzivat Super Dophilus pre zeny- probiotika a pri aj najmensom pocite svrbenia som si dala studene obklady. No a vzdy po milovani mi manzel prinesie mokry uterak a takto pekne s uterakom si este aspon pol hod. polezim.... 😀 Tolko moja skusenost... zatial som s tymto mykozu nemala. pekny den..

zuzkag2
30. sep 2011

@daniwaugh zlatko moje, no ja uplne super...nic neriesim, neratam, nemeriam 🙂 ja na to fakt kaslem, hihi...ale rano ked som sla do prace som na teba myslela, ze uz isto lietas doma ako na metle s testom, ci ho ocikas, alebo nie....vsaaaaaaaaaaaaaaaak???????????????

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
zatial nijak :D trosku ma pobolieva vajecnik lavy a na ranajky som si dala sampionovo-syrovo-hribovu omacku (haha) ale neviem no.., zajtra budeme mudrejsie.. ale hned rano sa testujeme!! :D

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh jjj snad to dam....a fakt si vydrzela? 😀

daniwaugh
30. sep 2011

@nativanativa
no to ti liecitel pomoze.. je ich par na svk.. ono to je o uprave stravy a kazda choroba ma svoju pricinu
moj brat maval napr priserny atopicky ekzem ako dieta a lekari mu nevedeli pomoct, chodil do nemocnice kazdy mesiac na 2 mesiace a tatino vyhladal liecitela, ten mu povedal ze toto a toto (nepamatam si presne, tusim oblicky aleboco) a ze takto a takto upravit stravu, take caje pit a brasko sa vyliecil.

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
tak a co mam robit ked som ti to slubila :D :D

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh jsi zlaticko vis to?

daniwaugh
30. sep 2011

@zuzkag2
jaj Zuzi no, ide ma tu rozhodit od zvedavosti ale slubila som to petulak1988 ze si "spolu" spravime zajtra rano
zatial nemam ziadne priznaky, ale to som ani pri Maxikovi nemala :o)
som rada ze si v pohode, ono to fakt bolo urcie o psychike, ked ste obaja tak krasne zdravi a ready na babatko 🙂
kedy chystate tu svadbu?🙂
cmuk

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
😎 😀 😎 😀 😎
tak sa to uz dako hadam vydrzim, ved dnes je len 26DC ak by tam aj cosik mohlo byt, zrejme by to bolio uplne slabucke, tak ja si pockam a zajtra nam obom vyjdu dve ciarocky 🙂 kazdej dve! 🙂
kedy ides domov?🙂

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh dneska navecer jedu uz domu... 🙂 no kez bys mela pravdu.... 😉

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
urcite mam :D
tak sama vidis ze mas priznaky a ja vela vela dufam, takze snad to vyjde. rano hned jak vstanes sup :Da praskni to sem :D

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh tyyy jo 🙂 vis jak bych byla stastna???Nemam nejak chut na jidlo...ale ne ze by mi bylo spatne ale nevim....🙂 no stejne radsi nebudu doufat

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
podlamna na to je este mala hladina hormonov aby ti bolo zle :D

petulak1988
30. sep 2011

@daniwaugh ja vim a proto mi neni 😀

kvetinka6
30. sep 2011

@daniwaugh - ahojky já jsem taky dneska 26 DC - ale na rozdíl od tebe jsem to nevyržela a testla, ale jen jedna čárka ani duch nebyl..... 😢 tak snad to teď vydržím dva dny a nebudu testovat - mám mít menzes zítra. Ale celý měsíc pozoruju příznaky na těhu......jinak mám cykly kolem 27 - 28DC.

daniwaugh
30. sep 2011

@kvetinka6
ahoj kvetinka,
no ale moze ti pomaly stupat hladina hormonov, nevesat hlavu, cakat! cize robis s nami zajtra rano?🙂
a ake mas priznaky?

e.l.i
30. sep 2011

ahoj tak ja som 5 dni pred MS...a som moc prekvapena.. bo ja uz cca 8 dni.. mam pred mrskou riadne bolesti bruska a strasne ma bolia prsia...no ale zatial nic take nemam.. len som nejak unavena posledne 3 dni a len bradavkym mam trochu citlivejsie, a sem tam ma pichne v podbrusku..ale nie tak predmrskovski...no ale testujem len v den mrsky.. som sa rozhodla ze sa nebudem viac znervoznovat a kazit si naladu jednopalickovimi testami....

daniwaugh
30. sep 2011

@e.l.i
tak cakame na vysledok 🙂

momamo
30. sep 2011

Kocky moje tak uz ma zacina pobolievat podbrusku a jedno vajko😀 (moje priznaky bliziacej sa ovu), tak drzte palcee ..!!!Dnes mame moznost ,,max. posnazilkvoat" bo drahymi mi rano odchadza na tyzden prec...☹

e.l.i
30. sep 2011

no nic nam neostava....len cakat...:D

daniwaugh
30. sep 2011

@momamo
drzime palcekyyyyy.. otvorte vinko a sup na to :D

@e.l.i
no to ano.. nenavidim CAKANIE!!! :D

nativanativa
30. sep 2011

@daniwaugh ja som bola uz minuly tyzden u bylinkarky a papam nejake byliny , tak pevne verim ze mi pomozu 😕

nativanativa
30. sep 2011

@jk77 hm , ze by som to skusila aj ja ? 😎 dakujem za radu

nativanativa
30. sep 2011

@labanka halooooooo , dosla uz cervena alebo nie ??? 😝

miriamm11
30. sep 2011

dnes 21DC , mam biely vytok a dost vela, myslite ze to nieco znamena? 😕

nemo1985
30. sep 2011

Hezký večer holky.
Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.
🙂

daniwaugh
30. sep 2011

@nemo1985
a kedy si spravis test?🙂)) 🙂

nativanativa
30. sep 2011

@miriamm11 a mavas pravidelny cyklus ? ja mam vytok stale .... ☹

daniwaugh
30. sep 2011

@petulak1988
uz len par hodin!!! :D :D :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre