Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

momamo
30. sep 2011

@daniwaugh kocky tak vinko uz mame v seba aj ked ja pijem po dost dlhej dobe kedte sa snazime a povedala som si ze alkohol vylucujem ... Ale ako som uz vela krat citala tak niekedy sa to naozaj podari ked mame v seba par poharikov vinka ..tak drzte palceky ..🙂)) Fazulka mrnata podar sa nam🙂))))

daniwaugh
30. sep 2011

@momamo
drz sa 🙂 uz to musi vyjst.. dakedy je fakt lepsie sa pripit a popustit uzdu vasniam :D (my sme tak spravili prve babo a HADAM teraz aj druhe :o))

labanka
30. sep 2011

@nativanativa nie ale v nedelu kupim test uz sa mi to vobec ale vobec nepaci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
@zuzkag2
no babule ja vam neviem.. ja mam pocit ze tam daco je, ale AK ano, tak by to bolo ten najslabsi pasik na svete.. zrejme mi treba este pockat:o( lebo to moze byt aj moja predstavivost :o( a drahy spinka a kukat na test po 5m to je zbytocne.. ach jaj..

zuzkag2
1. okt 2011

@daniwaugh zlatko moje, ty si tak skoro vstava kvoli testovaniu? sprav fotku a daj ju sem, poviem ti ci tam vidim tu kolajnicu aj ja, alebo mas vidiny...ale verim ze vidis dobre 🙂
@petulak1988 uz si testovala? ako si dopadla?

daniwaugh
1. okt 2011

@zuzkag2
no je to velmi tazke vidiet volnym okom, na fotke nevidno vobec nic.. asi budem musiet pockat do zajtra... ja mam fakt pocit ze tam daco je ale je to hrozne hrozne slabe (aj ked ako ja vravim, na intenzite nezalezi, hlavne ze je).. alebo pockam kym drahy vstane a spravim si dalsi (lenze to bude naobed a bohvie ako to je s hladinou hormonou - AK dake su) doprcic co mam robit???
vstala som skoro lebo som sa proste zobudila (trebalo mi cikat), tak som isla cikat a potom naspat do postele (s medzipristatim na pc).. toto je nanervy!!!!

daniwaugh
1. okt 2011

@zuzkag2
ja nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!
a na takomto "velkom" obrazku na tejto stranke nevidno vobec nic podlamna.. mam ti to poslat na mail?

viridie
1. okt 2011

@daniwaugh Dobre rano.... Je tam....jsem si jista.... na fotku koukam 40 cm od monitoru a proste vidim slabou druhou carku..... 🙂

daniwaugh
1. okt 2011

@viridie
ooo dakujeeeeem :o))) tak niesom polosialena? tehotenstiev konci mikropotratom bez toho aby zena o tom vedela, este stale mozem dostat mrchu zajtra.. (prosim prosim prosim nie!)

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh drzim palce at sili u me nic takze nejak nemam naladu byt na konikovi

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2 blbe 😢

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
ale nemoze to byt slaba hladina?
vidis ze ja mam velmi velmi slabu ciarku - takmer neviditelnu, mozno zajtra tam daco bude na tom tvojom teste?

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh nebude uz jsem 17dpo

viridie
1. okt 2011

@daniwaugh .....Moc bych Ti prala aby tam zitra byla silnejsi tlustoska . 🙂 Ja jsem sice ten typ holky,co vidi veci tam kde nejsou ,ale opravdu Ti tam slabou carku vidim.....Ja bych se Te chtela zeptat..nebo kohokoliv tady.
Dnes jsem zhruba 7 DPO...mam 6 dni do prijezdu cervene.....Na tehu test je samozrejme brzo. Posledni 3 dny mam ale opet jakoby priznaky ovulace (silne mzikove bolesti v podbrisku, mlecny cervicalni vytok, ..)...No a ted jsem nacurala slaby pozitivni ovu test {nikdy predtim jsem ovu netestila) ...nechapu...v ramci meho vyzkumu jsme zjistila,ze az dle nejake studie az 10% zen ovuluje 2x v jednom cyklu...Nicmene si osobne myslim,ze kdyz jsem zdrava a hormony mam ok, tak je to nepravdepodobne...Mate nekdo podobnou zkusenost ?
Diky...

strihalka
1. okt 2011

@daniwaugh gratuluji k testiku a at carka sili🙂))
urcite bude aj me isla pomalu hore, mmt vylouceno, a jedem dal.....tak tfuj tfuj tufj

daniwaugh
1. okt 2011

@viridie
no v tomto ti ja neporadim :o( ale ako som zistila : google vie (takmer) vsetko, tak mozno bude na nete viac o tom..
dakujem za prianie.. uvidime ako bude, niesom za vodou este..

daniwaugh
1. okt 2011

@strihalka
dakujeeeem 🙂 dufam ze bude silniet a nezmizne zajtra s prichodom ms.. to by ma velmi zarmutilo!

zuzkag2
1. okt 2011

@daniwaugh zlatko, ja ju tam vidim...🙂

zuzkag2
1. okt 2011

@viridie ahojcek...neexistuje slabz potitivnz ovu test...ak je durha ciarka slabsia, nie je to ovulka. ovulka nastane vtedz ak je na teste druha ciarka aspon taka silna, alebo silnejsia ako je testovacia. ovu testy ale vraj vedia ukazat tehu...ja osobne s tym skusenosti nemam...ale vytok moze byt tiez priznak tehu....takze mozno....🙂

zuzkag2
1. okt 2011

@petulak1988 Peti, nic? nezufaj, mozno je skoro na testovanie. ale aj ked nebudes tehulka tento mesiac, budes ten dalsi, alebo ten dasli...raz sa to isto podari.

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2 dekuji jsi hodna 🙂

viridie
1. okt 2011

@zuzkag2 @daniwaugh ...Holky diky za odpovedi.....No, uvidime co z toho bude...Zakazala jsem si koupit tehu test...po to minulem extempore, kdy jse vykoupila vsechny testy z okoli a byla jak besna pockam ,zda dorazi cervena......Ted odjizim z boyfriendem na vikend, takze se budu snazit neresit....Miminkum zdar, nazdar ! 🙂

zuzkag2
1. okt 2011

@petulak1988 Peti, citam, citim, ze si strasne smutna...chapem ta, hlavicku hore, ked to nevyjde teraz stale mas sance dalsi mesiac, alebo ten dalsi...mas pred sebou kooooopec sanci, neboj.

miriamm11
1. okt 2011

@nativanativa ja nemavam vytok vobec, cyklus mam 31-35 dnovy, vcera aj dnes mam vytok biely hustejsi a je ho naozaj dost, dnes som 22DC tak uvidime ako to bude pokracovat 😕

petulak1988
1. okt 2011

@zuzkag2 dekuju jen uz to spatne snasim ☹

daniwaugh
1. okt 2011

@zuzkag2
juchu juchu juchu dakujem! tak dufam ze nepride zajtra alebo pozajtra sklamanie..
@viridie
asi je to fakt lepsie nechat (aj ked neviem ako ne to nemysliet) a samo to pride..
@petulak1988
a este stale mas sancu, lebo si o den pozadu poimne a momja je megaslaba, mozno zajtra budes mat rozonatelnu hladinu hormonov.. kym nepride mrcha tak si to nepripustaj!

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh ale ty jsi 16dpo a uz ti to ukazalo ne??ja jsem 17dpo a nic... neverim uz tomu vysadila jsem utros a MS prijde ale dekuju

jania023
1. okt 2011

@daniwaugh ahoj nechcem byt negativna ale ked su to 10kove testiky tak je mozne ze to nic nieje,ja ma stale take jemne dusiky aj na takom ako ty a stale nic...ale keby to bol 25kovy tak to je o niecom inom 😉 A postrehla som ze na fotke stale vidno lepsie ciarku ako volnym okom neviem cim to je ale proste je to tam ☹

miriamm11
1. okt 2011

@daniwaugh jasne ze je tam ciarka, slabulinka ale ja ju tam vidim tiez 🙂 ides si robit test aj zajtra??? drzim palceky !!!!!!!!!!! 🙂 takze si si robila test na 26DC??? ovulku si mala ktory den? alebo kolko DPO si cca? 🙂

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 s ttou 25tkou to nemusí být úplně pravda. Mě minule ukázal 25tka test slabého ducha, asi jako daniwaugh a na 10tce za 2 dny nebylo nic 😠 .
Takže věřím, že má @daniwaugh zatím jen málo hormonu a zítra nebo pozítří už bude hezky viditelná // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre