• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
ahoj holky.
fly...tak držím pěsti u doktorka,hned dej vědět,jak to vypadá.
Dušička je od včera s malým Dominičkem doma z porodnice a mají se dobře :wink:
a my taky.
micha..držím pěsti,at to konečně vyjde.
7. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem :slight_smile:
7. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška no zajímavé..však uvidíš keksíkujte dál ,ale ne proto že byjste se snažili ale proto,že máte chut samozřejmě :grinning: :wink:
no to já jsem ted natěšená..že muj dojede potom 18tého a bude doma až do 11 srpna. :wink: má nucenou dovolenou a když počítám od prvního dne ms ted od t neděle..tak dojede akorát na 14DC :slight_smile: ..sice nevím jak to u mě je s tou ovulkou ale nevadí..aspon vím,že bude doma a můžem se snažilkovat :dizzy_face:
7. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jůůů mscat to je dobře
7. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbeta :wink:
7. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, nějak jsem Vás nečetla,tak se omlouvám, nějaké novinky ? :slight_smile:
Já budu 100% vědět až v pondělí, podle ní bych mohla být 4+1tt a to prý ještě nepůjde tak vidět, tak říkala , že v tom 5tt by mohlo už něco jít vidět a taky at jsem v klidu, tak na nebližší termín mě obj. v pondělí.
Jsem zvědavá jak to vydržím :grinning:
soni, já si 2 testy dělala odpol. a vyšli. Když máš takový, který Ti ukáže i přes den, tak by Ti měl ukázat :wink:
7. júl 2009 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:a brala ti aj krev :slight_smile: 4+1 znamená 4 týdny a jeden den?
7. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám teda tentokrá menstruaci parádní..celou dobu bolí děsně břicho,nafouklá jsem jak žaba a lije to ze mě jak z konve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je dobře...to znamená že zřejmě už nemám tak nízkou sliznici a že už už se něco děje :dizzy_face: :wink:
7. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
7. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag jsme na tom stejně.Já měla menses 20.6.Kdy jsi měla ovu?
7. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, tak to je supér. Tak se to pmalu vrací do normálu, to je supér :dizzy_face:
No krev mi taky nebrala, že by to bylo moc brzo. Tak v pondělí, už se těším :slight_smile:
Ale jsem pakoš, koupila jsem si zase test, že zkusím ještě zítra ráno :grinning:
7. júl 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat:Super,jak píše moni,vrací se to nejspíš do normalu.Tak jen tak dál.Moni:na krev brzy???Co je to za blbost?
7. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nejsi pakoš já bych testovala aj 2x denně :grinning: a beztak si ho uděláš už dnes :grinning: :grinning: :wink:
asi jo,asi se to už pomalu vrací do normálu taky mě to těší a moc :slight_smile: protože tyto krámy teda fakt stojí za to se vším všudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: koonečně :slight_smile: musím zítra cinknout k tomu dr.že se tam potřebuji do konce týnde stavit..musím vědět co dál at si to nějak nedoblbnu...
taky se těším co ti zjistí v pondělí :wink:
7. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pravda!!!!Šup testni hned a ukaž!!!Prosííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venys:děkuji :wink: taky mě to těší že už už konečně ještě nikdy jsem tak nebyla nadšená z tak silné a bolestivé menstruace..i když se fakt nemůžu ani pohnout jeden pohyb a můžu se jít zas přebalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúúúúúj,to je legrační,já ještě nikdy nebyla natěšená z menstruace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni..jojo testuj testuj..ted už by měla být snad aj tmavší jak kontrolní :grinning: :wink: však tam máš dva ne prosímtě :grinning: druhý bude na ráno :wink:
7. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni,nedělej ZAGORKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mě mravenčej ty kozy to je hrozný
7. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni:A nepiš nám že se ti teď nechce čůrat!!!To na nás neplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska:nee?já jo.když jsem třeba byla hoodně mladá a nepřála si být těhotná a došla ms tak jsem byla za to ráda :slight_smile: ale ted jsem nadšená :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To chápu,vždyť je to jen dobře
7. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venys:beztak už čůůrká a napíná nás :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak mravenčej?? :confused: :slight_smile:
7. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prostě takový mravenčení,lehounký brnění :unamused:
7. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska, ja neviem, moj pocit hovori ze 15.7. ale Bt este neukazala ze by prebehla, ale davam na pocit :wink: .... a ty? uz si po ovu?
7. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15.7 bude ovu?Já myslela že už máš po.Mě teď za posled 3 dny bolí podbříšek a vaječníky,takže u mě asi už proběhla
7. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tož, nééé :grinning:
Zítra ráno, ten druhý mám na víkend než půjdu k dr.
No nevím říkala, že je na vše ještě brzy tak v tom 5tt je to ideál a 100% zaručeno, že mi to řeknou s jistotou. Tak si musím počkat :wink:
Snad to vydržím. Čekám ted návštěvu, tak odbíhám, protože kámojda jede autem sem a nevím jestli tu trefí :D
7. júl 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika:Potvůrko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniko:teda teda :angry: :wink: tak do zítřka musíme vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
venyska jestli se miška nepřetukla...myslím že chtěla asi napsat 5.7
7. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok