Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
13. okt 2011

tak som pre zmenu programu dostala zapal mocoveho mechura..ake fasa, aspon sa nenudim..

nativanativa
13. okt 2011

@daniwaugh no chvala bohu ze v tom nekracam sama 😀 😀 😀 😀 , chuda moje ☹

nativanativa
13. okt 2011

@blau no dve muchy jednou ranou a maminka by si to mohla hodit o najblizsi stromek 😀 😀 😀 😀

blau
13. okt 2011

@daniwaugh na a to ako? Dani bylinky a cajiky. Nech to je prec, skus bez antb. hm

nativanativa
13. okt 2011

baby ste tu nejaka ?? 😵

nikinka1111
13. okt 2011

@daniwaugh niečo mi hovor, ja so zápalom močového mechúra bojujem od pondelka. niečo strašné....

nativanativa
13. okt 2011

@nikinka1111 ja viem , co to je , ale vy asi ziadna nemate take priznaky ako ja ... a na konci ked curam asi tak 100krat za hodinu tsk potom uz mi ide aj krv a to su nenormalne bolestiiiiii a pomoze mi hned tabl od bolesti a potom antibiotika ... ☹ ☹ ☹ ☹

nikinka1111
13. okt 2011

@nativanativa aj ja som v utorok a včera zbadala kvapku krvi. dnes už nie. ja antibiotiká nechcem ani za svet, tak pchám do seba brusnicové extrakty. ale tentoraz to už trvá dlho ☹

nativanativa
13. okt 2011

@nikinka1111 mne uz ani brusnice nepomahaju , teraz som po 10 rokoch opat po 3mesacnej liecbe urovaxomom..., dokedy mi pomoze to netusim ☹ ☹ ☹

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
ziane atb ani nahodou, terazk ed sa vsetky organy vyvijaju.. mam volne predajny liek taky ten sacok s praskom co rozpustis vo vode a pise ze vhodny pre tehotne nejaky vytazko z cranberry.. no sak co mi ine ostava.. ale neprijemne je ked ta prave boli v podbrusku a vies ze tam mas aj babatko..kym som nezistila ze to je zapal tak som veru rozmyslala ci nezavolat muzovi nech ma zobere k doktorovi.. ale "nastastie" to bolo zapal, tak stale lepsie nez daka komplikacia s mimcom..

daniwaugh
13. okt 2011

@nikinka1111
uplna hroza, neviem za co nas takto tresta vesmir.. a pritom som ani nikde nesedela na studenom, nechapem z coho to mam, obliekam sa poriadne, krize vzdy zakryte.. co na to beries?

daniwaugh
13. okt 2011

@nativanativa
no ja mam len taky mierny by som povedala a je to pekne neprijemne, nechapem jak ty s tym mozes tolko zit (ano ja viem, nenavyberas si) ale to musi byt hrozne!!! chudatko moje. co ten liecitel, uz si skusala???

nativanativa
13. okt 2011

@daniwaugh uz zerem byliny skoro mesiac ....idem zajtra opat do trnavy aby som si kupila dalsie , ja ti takto poviem ze neviem este ci mi zaberaju ... asi to chce cas podla mna 😖 😖 😖 😖

nativanativa
13. okt 2011

ozaj bambule a ako sa ma nemo85 ??? ta sa nejak neozyva odkedy je tehu , asi jej naprsalo do nosa 😀 😀 😀 😀

blau
13. okt 2011

Teda, uff vy tu bojujete s riadnymi pliagami. Akurat mam septembrove mama a ja, na WC a tam som to nasla. Uroval, od wallmarku no a teda asi na kila brusnic. Dani skus si kupit aj cerstve a sprav si z toho aj cajik nech cikas vela. No je to o hubu, a este ked si tehu.
Nativanativa, ty mas snad vsetko o nic sa nedelis. Ono aj tie bylinky to je asi ako z homeopatikami dlhodobo uzivat a verit, ze to zaberie resp. zabera.
Ja poznam liecitela byva vo Valasskej Belej, ak chces zavolaj mu a on ti poradi, respektive za znamku ti posle dietu. Za vyskusanie nic nedas. Liecil aj mojho brata aj svagrinu co sa jej neustale cysty robili na prsniku. Hm?

blau
13. okt 2011

@nativanativa zavolaj mu dam sem tel.cislo je to pevna a treba volat az po 9tej vecer to je pravidlo 😉 alebo po osmej, no proste vecer: 00421 465471 699

nativanativa
13. okt 2011

@blau skuuusim dakujem pekne 🙂

daniwaugh
13. okt 2011

@nativanativa
a jake byliny beries? kto ti ich naordinoval? moj tati je tiez liecitel ale on zije v prahe, tak to je tazsie..

nativanativa
13. okt 2011

@daniwaugh no pocula som ze v trnave je jedna bylinkarka , chodia za nou skoro vsetci z okolia , tak som si ju vyhladala a povedala jej ake mam problemy , tak mi dala nejake 3 druhy bylin a to si mam striedat kadzy den po jednej davke , tie byliny ma ze vraj az z ciny ... 😖 😖 😖 😅 😅

blau
13. okt 2011

ja som ho potrebovala asi pred 2rokmi. Mala som neskutocne bolesti , nevedela som ci slepak, alebo taka strasne silna ovulacia, lebo mavala som taku, ze som chodit nemohla. No proste hrozne bolesti zvyjacky no otras. Maleho som kojila bol malinky este do nemocnice ist ( ta predstava) bol pre mna horor, este som bola aj doma na sk . No a ja som mu zavolala, sprdol ma ze ci neviem, ze mam volat az vecer. Ja ze ano, ale prosim vas pomozete mi? A on ano pozriem sa na vas. PO telefonate bola bolest prec.... Potom som sa mu skusala dovolat, ale uz bolo len obsadene. On lieci aj rakovinu. Moja neter ma velky problem s ockom vidi dvojmo a mala 17dioptrii dal jej na to dietu tiez. Vyskusaj, za to nic nedas 🙂 Len nech pomoze 🙂

misula.g
13. okt 2011

@daniwaugh Dani, ty máš zánět? No nazdar ☹ Když to nemáš ze zimy, není to třeba kvůli pitnému režimu? Hlavně, aby ses brzy uzdravila...

katus193
13. okt 2011

ahojte kocky, vie mi tu niekto poradit, kto si zistuje hmatom krcok maternice????

ange_de_la_morte
13. okt 2011

Ahojky holky, sleduju co řešíte .... švagrovka na to hodně trpí a má od své doktorky nějaké homeopatikum ( název teď bohůžel nevím) a když cítí že je prochladlá tak si hned vezme a je vpohodě 🙂 tak nevím ... já típ trpím chronicky, stačí mi trošku a do dvou hodin čurám krev, takže to jako už bez antibiotik prostě nejde .... ale teď se držím už skoro třičtvrtě roku bez antibiotik, ale stejně je to hrůza, nic mi nepomáhá, a nejhorší že kolikrát chytnu zánět a ani pořádně nevím z čeho ...

nativanativa
13. okt 2011

@blau no az neskutocne , urcite mu volam a dakujem 😉

nativanativa
13. okt 2011

@katus193 viem ze cez ovu by mal byt makky , ale ako je to pocas tehu .... , mam pocit ze tiez asi makky 😖 😖

nativanativa
13. okt 2011

@ange_de_la_morte no to sme teda dve 😢 😢 😢 😢 😢

ange_de_la_morte
13. okt 2011

@nativanativa: to je stejně hrozné, člověk se o sebe snaží starat jak nejvíc může a stejně to nepomůže :/

katus193
13. okt 2011

@nativanativa dakujem , ale asi sa mrcha susta ☹ ☹ ☹

nativanativa
13. okt 2011

@ange_de_la_morte cim viac je clovek hygienickejsi , tym je to horsie , prisaham bohu 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre