• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@monuska342 gratulujeeeeem monuska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 miriam keby si bola 5dc,tak pravdepodobne by si mala menzes...a ak myslis ze si 5dpo-cize ze si 5.den po ovulacii...tak to ti este test nic neukaze najskor o dalsich 5 dni by si mohla skusit test...a aj to len najcitlivejsi...
14. okt 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh asi ta len ofuklo, si asi brusko moc ukazovala :wink: ...pocasie robi vela, treba nohy v teple drzat. Ja som tak predvcerom vybehla na lahko len v balerinkach, sice na chvilu ale prechladla som hned, dala som jeden aspirin a uz som Fit. Vela vela tekutin treba :wink: :wink: a v tehotenstve je zena asi nachylnejsia na tieto veci..skore uzdravenie prajem!
14. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princess15 nie moja mam menzes, konci....to bol len vtip :slight_smile: ked tehu nic posledny mesiac :unamused: a testy som robila ako na beziacom pase, tak to som si len tak zasrandovala, ze mozno teraz by daco ukazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasne ze nic, idem cakat ovulku,,, to ma nenapadlo ze to vyznie akoze to myslim naozaj, ospravedlnujem sa :slight_smile:
14. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, za pár dnů mě čeká poslední testování, dnes jsem 11DPO, pak si budeme muset dát pauzu kvůli nové práci...ach jo:(
14. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princess15 dakujem neviem presne asi 3 alebo 4 dni uz meska dlho mi test nic neukazoval az teraz konecne :slight_smile:
@daniwaugh dakujem:Dtakze budeme rodit v ten isty mesiac :wink:
@nativanativa dakujem dufam ze aj tebe sa coskoro zadari :slight_smile:

@miriamm11 dakujem juj tak sa tesim :grinning:
14. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monuska342
a mozno aj v ten isty den :D
14. okt 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh mozno jeden nikdy nevie:D a ako ty je mas aj ranne nevolnosti?
14. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monuska342
nie, ja ani neviem ze som tehotna :slight_smile:
14. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak..ja som sa nemohla dostat nikde na net.. no proste hroza...cely tyzden.. som mala normalne abstak... :wink: no mne nakoniec ms dosla v utorok... ma riadne dlho natahovala....takze neviem aky budem mat zase teraz dlhy cyklus..
14. okt 2011 o 18:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i
to ma mrzi. ale tak hadam uz tento mesiac!
14. okt 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh si zlatá, nech ti máš krásne tehu :slight_smile: a nech to bude zdravé hlavne, či už babenka, alebo chalan :slight_smile:
14. okt 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkapierka
dakujem :slight_smile: tak budem stastna nech uz je to cokolvek, ale radsej by som dievcatko :D uvidime tak za cca 14tyzdnov :D
a Tebe sa ako dari?:slight_smile:
14. okt 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj moja tak ty si už maminkou, mňa to eštelen čaká, snažíme sa už tretí mesiac a zatiaľ bezúspešne :( som viac ako rok po vysadení tabletiek no naplno sme sa začali snažiť až teraz, dúfam mesiac čo mesiac, no ako na všetko doteraz v živote aj na vytúžené dieťatko si musím počkať, pozerala som si práve nejaké albumy novopečených mamuliek a mám slzy v očiach aké je to silné cmuky :astonished:
14. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2
@miriamm11
@daniwaugh
@princess15
@blau
heloouuuu kocenky , ja som dnes bola znovu u bylinkarky a dala mi bylinky na 2 mesiace , na zapal mocovych ciest , mykozy , ovulaciu , upravu cyklu , vytok , proste vsetko co so zenou suvisi , uvidime ako to bude zaberat :confused: :confused: :confused:
14. okt 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetkým Vám držim palce, a verte že to príde v správnu chvílu :slight_smile: my sa budeme asi za dva mesiace snažiť znova nakolko som v 2 mesiaci potratila :frowning2: je to velká bolesť ktoru prekonám až ked na teste uvidim zase 2 paličky :slight_smile: ale máme už 2 krásne detičky.
14. okt 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa tak to je super, tak uz len aby zabrali, velmi ti to prajem.
@daniwaugh ako lepsie? Som citala, ze ti nic nieje. To je super, nech ti to len vydrzi. Mne nebolo do 8tt a potom to zacalo, hruuuuza fuj , mne bolo cely den zle ale vo 4mesiaci to odislo.
Spominam si ako sa ma gynekologicka pytala na poradni ako vam je? a ja super, a bum na druhy den to zacalo, akokeby ma maly pocul ( :angry: hej dobre sak ja ti dam! :grinning: :grinning: :grinning: )
14. okt 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blau ze hej dobre sak ja ti dam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa hej som sa citila kazdy den ako po flaske whiskey, fuuuuj, sodoma gomora . Maly votrelcek mi dal zabrat :wink:
14. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau
no ja som mala akysi rychlo-zapal mocaku vcera a dnes uz je prec, to asi o tom :slight_smile:
mne ani s malym nebolo zle, tak uvidime, ci toto mimco bude mrchave na mna, ale zatial nic, ani chute, ani nevolnost, ani nic podobne. akurat mrte upratujem :D (ja s mojou lenivostou!) a to ja som nikdy tak vela, ale to asi nebude tehotenstvom :D
@alzbetkaz
neviem si to ani predstavit, ale hadam coskoro ti vytlaci bolest nove miminko a budes stastnucka
@nativanativa
ty musis mat vsetko, co?:slight_smile: uz by si sa mohla par chorob vzdat! :P
@vierkapierka
a vsetko sledujes? vies kedy mas ovu a kedy sa mate snazit atd?
14. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blau ze po flase whiskey .... si zabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@daniwaugh no ver mi micka , velmi rada by som sa jedneho krasneho dna zobudila a mala vsetko za sebou , ozaj nekupite niekto zapal mocaku ??? :grinning: :grinning: :grinning: zn. darujem
14. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
rozhodne ti nezavidim.. ale hadam sa to vsetko uz coskoro upravi, treba len dodrziavat pokyny. citis daku zmeu po bylinkach? jasne ze nie mega, ale trosicka?
14. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastna to zena, co jej nieje zle ked je tehu. Dani :wink:
Nati nie neksem, :grinning:
14. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh vies co , zatial ich beriem pomaly mesiac , ale ze by som nieco pocitovala , to asi nie , mozno to treba uzivat dlhodobejsie :confounded: :confounded:
14. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
neskusala si volat ujovi od blau?
14. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa moja s bylinami treba velmi opatrne, nie ze sa zdrogujes :grinning: :grinning: :grinning: ucinok nadobudnu az pri dlhodobom uzivani a pri dodrzani odporucanej davky. A co je to za bylinkarka??? nema nieco aj pre mna??? nejaky tehu caj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je uz dva dni zleeeeeee, myslite ze z tej silnej ms ?? ja som uplne vystavena :pensive: :pensive:
14. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11
esteze ide vikend, mozes nohy hore a tramtadadaaaa (oddychovat, nie sexovat :o)))
14. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh moja to si trafila!!!! :grinning: toto je normalne moj sen!!! ze ODDYCHOVAT :slight_smile: to znie tak lakavo, uz len to vyskusat niekedy :slight_smile:)))))) ja chcem oddychovat cely víkend, boze co by som za to dala, pomoooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok