• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@zuzkag2
ja vobec nic, nemohu slouzit. ale ak mi povies nazov vygooglim aj nemozne. alebo chces nejake a nevies nazov?
21. okt 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 mas na mysli nejake konkretne ??
21. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh
@nativanativa
ee nemyslim konkretne, lebo neviem co mi da doki...ale dnes som s nim volala, ze mam prist, a ze mi da lieky na podporu ovulacie...vygooglila som len clostibegyt....nic ine. som z toho jelen, ja som si myslela, ze ked mam hp v poriadku, tak ze mam v poriadku aj ovulaciu...
no nic, dozviem sa viac u dokiho...
21. okt 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babiky , ja mam dnes taky zvlastny pocit , ako keby som zacala ovu.... , nejak ma sem tam poichuje v lavom vajecniku .... , ze by mi tabletky zacali zaberat ??? :confused: :confused: :confused: :confused:
21. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkag2 no tie mam aj ja :wink: , preto som sa ta pytala :grinning: :grinning: vitaj u clostiliek :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
HOP NA KRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NENECHAT SI UJST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :wink: :wink:
21. okt 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2
zuzi mas dojem ze nemas ovu?
21. okt 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako to je s tym ovulacny syndromom.ked v prvy den citim bolesti tak v ten den sa uvolni aj vajicko?alebo neskvor?mala som 5 dni bolesti?zatial mi nik neodpovedal ani v druhom fore.
21. okt 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore idem pozriet
21. okt 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ahojcek....ja to mam odsledovane na sebe, ze ovulacia prebehne den potom ako mas najvacsie bolesti....vlastne, ked mi ten folikul praskne, a vyleje sa z neho tekutina, boli ma brusko pocas tych dni najviac....vacsinou to u mna byva vecer...a rano uz je dobre ( alebo len nejake dozvuky, ked si sadam...)
21. okt 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
@daniwaugh
baby, nemam dojem, ze nemam ovu...ved som si ju sledovala testami, a aj ma boli. ale mozno mam slabe vajka, ze nepreziju dlho, ja fakt neviem....
Slavi, tebe to dal doki na co? co ti o tom hovoril?
21. okt 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no ja vam neviem, nechcem si znovu niečo namýšlať, a nemám tu po ruke ani ovu test :confounded:
21. okt 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
21. okt 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby auuuuu musim vam povedat ze ma asi pred piatimi minuta zacalo velmi pichat v strede podbruska...ze by to bolo znamenie na dve ciarocky????
21. okt 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkag2 ja som ich dostala preto , ze ja asi neovulujem ... , vsimla som si to lebo , ma uz ani nepichavalo a ani bielkovy vytok som nemala , proste iba husty biely vzdy a pred cervenou skoro ze nic ... , tak tieto lieky sa uzivaju na vajicka , v podstate aby ti zacali pracovat vajecniky , tazko povedat ci mne pracovali :confounded: a potom by ti mal pichnut aj pregnyl , to je tiez na ovu
21. okt 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh mozno je to tym , ze sa zvacsuju moje vajcaaaa :grinning: :grinning: :grinning: , inak v letaku je napisane ze pri uzivani sa mozu vajecniky zvacsitt az na 4-8 cm ......
21. okt 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
jezisikriste, sak ti az von vylezu :D
@ktore
uvidis za par dni predsa:slight_smile:)

@zuzkag2
dufam ze po tomto mesiaci ti uz nebude musiet nic predpisat...:slight_smile:
21. okt 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nativanativa aj mne ked sa nepodari tak mi da clostil a pichne pregnyl.ja som to uz mala a mala som obravske boleti...
21. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh to bude vajec a vajec coo ?? :grinning: :grinning: :grinning: berte potom kosiky na zber a budeme ako vo videohre , ked vlk chytal vajca sliepkam z kurina a zajo sa iba uskrnal :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore tak to mi je uplne jasne .... len uz cakat , nic ine mi neostava a moj drahy je opat prec , cize aj keby som uz teoreticky mala tak si mozem uz len drngat .... :confounded: :confounded:
21. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa heh a kedy pride domou?
21. okt 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore najskor az v pondelok , v utorok idem na pregnyl meheheeeeeeeee :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak 1.11. Jdeme na prvni utz,tak snad to utece rychle.jinak ja taky trpim na mykozy a nejvic mi pomohl bily jogurt,canesten krem a sedaci koupele v octu
21. okt 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka sedacie octove kupele ??? tak zase viem nieco nove
21. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ono ph v pochve jd kysele stejne jako ocet,staci trochu a posedet si.uvidis,jestli to zabere
21. okt 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka no dobre teda , skusime aj to :wink:
21. okt 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky velmi vam prajem aby ste si nasli cim skor krasne // ciarocky :wink: ja som si ich nasla tento tyzden v utorok :slight_smile: takze drzte palce nech je vsetko ok lebo na kontrolu idem az o tri tyzdne
21. okt 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katus193 no huraaaaaa ze si to konecne povedala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , inka ja som ta uz bonzla meheheeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok