Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
22. okt 2011

@miriamm11 nooo, tak budeme vychadzat z toho, ze ked ti teraz 3 dni ukazuje, tak ovu este nebola, a hotovo...napriklad ja som milnuly mesiac mala ovu bolesti len par hodin, co je u mna brutal rarita, lebo mi byva zle aj 5 dni...takze asi to nemusi byt pravidlo, ze ovu citis...mozno sa to odvija aj od vajecnika, z ktoreho sa ☹ uvolnuje vajko...

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 ja len dufam ze na mna pockate .... 😠 😠 😠

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 no ja viem , ze lavy mam silnejsi , vzdy mam intenzivnejsie bolesti ako v pravom

miriamm11
22. okt 2011

@zuzkag2 ani nevrav!!!! to si aj ja isto blokujem psychikou 😠 😠 😠 😠 😠 ja som tiez taky blazon ze vsetko hned riesim 🙄 🙄 moj drahy mi hned povedal ze som posadnuta tehotenstvom 😅 😅 😅 a isto tento mesiac som si zablokovala aj tu ovulku 😠 😠 😠 😠 😠 preto som ju necitila. No kludne to tak moze byt. 😕 😕

pehavcek
22. okt 2011

ahojte kocky :D

pehavcek
22. okt 2011

@zuzkag2
je to tento mesiac nadejne? Meska Ti uz mrcha?

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa
@zuzkag2
viete co? zda sa mi ze ma zacina pobolievat lavy vajecnik predsa len 🙂 🙂 🙂 teraz ked som sa prikrcila , je to tam asi 😕 😕 😕 no zas cisty blazon zo mna!!!! akoze inak posobim celkom doveryhodne na pohlad 😝 😝
idem ja dievcata do perin radsej, zajtra vas zas pobavim niecim 😉 😉 papa

zuzkag2
22. okt 2011

@pehavcek mojko, nemeska, ale zacala som spinit...som 27dc, a nikdy som pred ms nespinila, nemam ziadne bolesti. ja ms vzdy dostanem na supu, v plnej parade aj s bolestami...tak nechapem. ale uz radsej ani neverim...pockam co zajtra ms, pripadne v pondelok, lebo mi to chodi tak 28 29dc.

zuzkag2
22. okt 2011

@miriamm11 dobru nocku 😉

zuzkag2
22. okt 2011

@nativanativa no ja budem tehu aj 10 mesiacov kvoli tebe, keby si sa nahodou o mesiac omeskala 😀

pehavcek
22. okt 2011

@zuzkag2
Jaaaaaaj. No bodaj by to bolo tehu... Ale aj mne sa stalo, ze mrcha dorazila uuuuuuuuuuuuuplne inym sposobom ako zvykla a nebolo to tehu. No thuj thuj, bodaj by sa Ti uhniezdovalo.
Inac co sa tyka psychiky, som trosku z tohto odboru a doktor Ti chcel urcite dobre. Uz dlho si vsimam co spychika dokaze s ludskym zdravim, ovplyvnit v pozitivnom aj v negativnom smere a tiez sem nechodim kazdy den prave preto lebo som uz 24 hod denne myslela len na tehu a na to, ze co ak sa teraz uhniezduje aj ja robim nieco co by tomu mohlo branit a pod. Takze sa snazim na to nemysliet stale. Aj teraz mam pocit, ze ide mrcha a buduci mesiac mam draheho prec. Co uz, tym, ze sa budem trapit si nempomozem 😉 Takze hlavu hore a pozitivne myslenie. Napr, na to, ze mam pred mrchou mam taku krasnu plet ako som uz davno nemala.... 😀

zuzkag2
22. okt 2011

@pehavcek no ja si uz tiez hovorim, ked budem budem, ked nebudem, podari sa neskor, co ma prist pride...ja viem, ze ten doktor mi nechcel zle, ale poznam ho osobne, ak takemu zaveru mal podla mna prist po tom, co sa porozpraval so mnou, a nie ze co mu povie moj priatel...jedine to ma tak zamrzelo. Ale trochu mi to aj otvorilo oci, a kedze to babo chcem, tak som k tomu pristupila trosku racionalnejsie, ze co ked je to pravda, ze som na to moc upata...a prestala som sem chodit. nikde inde som sa totiz nemohla dokola bavit s niekym o priznakoch, takze to asi aj pomohlo, a prestala som vsetko, co sa mi na sebe nezda brat ako tehu.
hihi, no s tou pletou je to u mna praaave naopak...som vyhadzana ako pubertacka, a drahy si zo mna robi srandu, ze mam prve tehotenske vyrazky 😀

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11
@zuzkag2 no baby , vy ste take rozkosne 🙂 🙂 , henta ide zas do perin dumat , to je smutne veru ze opat ides sa opustat do perin ...

pehavcek
22. okt 2011

@zuzkag2
ja verim, ze nas to caka, skor ci neskor 😉 A hlavne, ze budeme dobre maminy. Budeme si vazit deturence, ktore budeme mat. Nie vsetko mame vzitvota automticky, niektore veci si musime vybojovat

nativanativa
22. okt 2011

@pehavcek vy sa kolko snazite ??

pehavcek
22. okt 2011

@nativanativa od aprila

ktore
22. okt 2011

caute baby.aj ja sem rada pridem lebo tuto mozem rozoberat priznaky naplno.sak iny ako vy tomu i tak nerozumie co citim.je to take odlahcujuce.hm co vy nato?len tu vieme povedat najlepsie nase obavy a radosti a tazkosti.je to super pocit a neviem sa uz rano dockat kedy buudeme pokracovat.je to uplne fajn....

pehavcek
22. okt 2011

@ktore je to tak. Tu si povieme to co mozno pri inych ludoch nemozme, alebo nema vyznam, ale ak sme tu hovorili so zuzkou, vsetkeho vela skodi. Netreba zit len mozno tehotenskymi priznakmi, potom nam z toho zahrabava. Udrzat to v zdravej miere, aby nam toto forum bolo prospesne a nie skodlive 😉

ktore
22. okt 2011

@pehavcek ano niekedy je to uz nakazlive.citim to obcas.same priznaky hladam.snad s prepacenim i to ze som si prdla dvakrat za sebou povazujem ako teho priznak.(BOLO TO LEN PRIROVNANIE)

pehavcek
22. okt 2011

@ktore presne chapem co tym chces povedat. A potom som surfovala po nete a hladala tehotenske priznaky a prisaham, ze kazdy jeden som nasla ako mozny tehotensky.Takze kym mrca nebude meskat aspon tyzden a nenajdem dve ciarky nepripustam uz ziadny priznak

ktore
22. okt 2011

@pehavcek presne tak.tazke je dockat sa ale priznak je len ten najistejsi.dobru noc baby.zajtrasa stretneme a dufam ze tu rano uvidim krasne fotecky.

daniwaugh
22. okt 2011

@zuzkag2
zeby??????????????????????????

pehavcek
22. okt 2011

@daniwaugh ahoooooooooooj. A ty nam ako tehulkujes?

daniwaugh
22. okt 2011

@pehavcek
ahoooooooj 🙂))
akurat sme dosli z oslavy neterkinej, tak som rychlo kukala co sa tu udialo bezomna :D
my nic nove, v utorok prvykrat za midwife (niesom ani hodna doktora!) ale ziadny sken, takze nic vzrusujuce.
a inak nic, zatial nepriberam (Slavka, nemam este brusko haha) len tie chute mam take sialene a ked na daco dostanem chut, tak to musim mat, v piatok som si tu hadzala halusku (videla som dakde na nete obrazok a amentma) ale kedze v uk bryndze nieto, strapacky som si spravila. dufam ze neuvidim daco zlozitejsie :D minule mi muz chudatko moje robilo 10tej v noci zemiakove placky. koniec somnou 🙂))
a ty ako?🙂

pehavcek
22. okt 2011

@daniwaugh
waw, mas dobreho muzicka. Ten moj by mi tiez modre z neba zniesol (a verim tomu ze aj placku z panvice o desiatej vecer). Ja sa mam fajn, blizia sa mi narodky tak sme dnes oslavovali aj s mojou maminou = papucova pohoda, jednohubky a poobedie s komediami 🙂 Inac myslim, ze ide mrcha (o den o dva je asi tu), teda aspon moje prsia mi to hovoria 😒 No na druhej strane, mam taku dobru plet ako som uz davno nemala, neviem cim to je 🙂 Takze tak. Teraz nam tu hori nas biokrb, a popijam teply cajik, taka vikendova pohodicka

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh tak ona sa nam flaka po oslavahc , a kde mame kostovku torty hm ?? 😝 😝

daniwaugh
22. okt 2011

@pehavcek
juj no hned by som sa pridala, znie to paraaaaaaaaaaaaaaadne 🙂
mozno o den dva je tu daco ine, hlavne vyckajme a uvidime 🙂
my pozerame daky priserny film (no, muz pozera, ja hram na fb SIMS social:o)) a asi pojdem spat o chvilu, dnes sme boli na 3hodinovej prechadzke (to je uz skorej turistika!) tak som utahana ako maca!

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
neMbola tortaaa, len kopa fingerfood a dake profiterols (ale tie su bozske!) neter ma totiz 19, tak to uz nie je s tortou :D

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh no este to mi povedz ze profiterols a zlizem tu cely laptop kuuuurna 😀 😀 😀

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
uuuuuuuuuuuplne bozskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
http://www.bbc.co.uk/food/profiteroles
mnam!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre