• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

6. januára 2017 
no kocky ja sa idem trosku k muzickovi pritulit. Majte sa fajn.
@daniwaugh tebe nech bublinka pekne rastie
@nativanativa tebe aj sebe zelam nech nam to vsetko uz zafunguje tak ako ma
No a nam vsetkym zelam sladke snicky :wink:
22. okt 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pehavcek tak dobruuuu a pekne tulenie :wink:
22. okt 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mnamiiiiiiiiiiiiiiii , toto mi nerob ... ja uz tyzden nejem sladke kvoli mykozam :confounded: :angry:
22. okt 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
jejda na to som ja zabudla, prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :confounded:
22. okt 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny moje.......mam pre vas jedno prekvaaaaaaaaaapko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nemam sice // ale mam O
haaaaaaaaaadajte na co myslim ha?
no predsa mam kruzooooooook nie ciarky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zasnuuubenaaaa :wink: :wink: :wink: :wink:
22. okt 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@labanka
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:******** hura hura huraaaaa :slight_smile:))) :grinning:
22. okt 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh juj moja krasna, ale predsa by som radsej prijala // k tomu xixi
22. okt 2011 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka ale ale micka sa nam okruzkovala , jupiiiiiiiiii , gratulujem cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2011 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka
pekne postupne! mimco cakalo na nejaky prejav zavazku!! (inak kde je fotka prstena??????:o)))
23. okt 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem si hned po ránu zopakovala testování a odvažuji se tvrdit, že už to není jen duch ale slaboulinká čárka :slight_smile: Přikládám odkaz na fotku http://www.modrykonik.cz/fotoblog/saaralota/album/pokusy/8017409/. Něco se tedy očividně děje...jen doufám, si to naše potenciální mrně ještě nerozmyslí a pořádně se u mě zabydlí. Držte palce.
@labanka Gratuluji k zasnoubení!
23. okt 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeme mamcooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
to uz je daka kolajnicka :slight_smile:
23. okt 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota na betoooooooooooooooooooooooooooooooooooon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh @nativanativa Díky holky, ale zatím negratulovat moc nahlas, abysme ho/jí nevyplašili :slight_smile: Je to teprve úplný začátek. Ale i tak je to super pocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saaralota
lepsie nez dratom do oka :slight_smile:)
23. okt 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh No to rozhodně :grinning:
23. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradi mi niekto? som 24dc, mam kratky cyklus, a mam uz nejake tehu priznaky, ale dnes v noci ma chytil hrozny krc v podbrusku, na ktory som sa zobudila, trval par minut, nekrvacam ani nic, len sa bojim ci je to v poriadku, brusko neztvrdlo, len to velmi bolelo.. som zhruba 10dc... nestalo sa niekomu nieco podobne? moze to byt uhniezdovanie alebo roztahovanie maternice?
23. okt 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ahooj , no podla toho ako to tu citam u tehuliek je to dost mozne ze sa roztahujes :wink:
cizee kedy mozme vidiet // hm ?? :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no to netusim kedy to bude vidiet.. kedze som mala od kyretu iba tru cykle, dva 26 dnove a posledny 24, tak mrcha by mohla prijst kedykolvek.. takze fakt neviem, ale kedze uz som raz tehu bola, aj ked kratko, tak citim podobne priznaky, aj taketo bolesti v podbrusku som mala, len vtedy mi aj ztvrdlo brucho dokonca dva krat, tak som nejak tusila, ze nieco nie je v poriadlu. testovat planujem zajtra mamatestom 10tkou, tak snad uz tam nieco bude vidiet.
23. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no ja som velmi zvedava , uz aby bolo zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no ja si hovorim aby uz bolo o 9 mesiacov, nech uz mam zdrave babo v naruci :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 drzim ti palce , urcite ti to teraz vyjde :wink: :wink:
23. okt 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, je tu několik změn :slight_smile: všem těhotným blahopřeji!!
My ještě nic (4.cyklus, teď půjdem na pátý), ale neztrácím naději, všem snažilkám přeji hodně pozitivního myšlení a ono nám to vyjde :wink: vůbec o tom nepochybuji.. tento cyklus jsem měla jiné věci na přemýšlení (tím pádem jsme se ani moc nesnažili) a můžu říct, že mi je mnohem lépe, přestože zatím nic.. akorát vždycky s blížící se menstruací jsem nervózní jak sáňky v létě :grinning: a ta nejistota je skoro horší než smíření se s tím, že tento cyklus zatím mimi nebude... holky, věřte, že vše má svůj smysl a dočkáme se taky, až miminko bude mít přijít! ukážeme, že své přání mít miminko myslíme vážně,nevzdáme to a vše dobře dopadne :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monika2712
no musime asi do zajtra pockat s gratulaciami :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no radsej ano :slight_smile: aj to neviem ci uz zajtra bude nieco vidiet.. ja len dufam, ze nepride znova v noci ten krc.. :(
23. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daasenka85 ale iste , my sme silne zeny a mame pevne nervy !!!! dz sa aj ty , vsetko sa raz na dobre obrati :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712
no ved uvidis, hadam aspon ducha v pondelok uvidis, potom v stredu kolajnicu a tramtadaaaa :slight_smile:
23. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daasenka85
jasne, vsetko pride kedy ma. a na dobre veci sa dlhsie caka :slight_smile: vsetko ma svoju pricinu, aj ked my o tom nevieme. ale mas pravdu, neistota je ovela horsia ako neprijemna pravda..
23. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ona mala zlata , dnes zacina 8tt cmuuuuuk :zipper_mouth:
23. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak jsem byla tento cyklus dost nachlazená (začalo to před týdnem), takže jsem samozřejmě měla pocit, že za to může těhotenství a nebýt negativního testu, tak si namlouvám, že mě i více bolí prsa :slight_smile: podle mě se to zkrátka nedá poznat takhle brzy!
23. okt 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok