Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daasenka85
23. okt 2011

@nativanativa Děkuji 😉

nativanativa
23. okt 2011

@daasenka85 my zeny a tie nase psychiky ... to je uplne zle , ja sa vzdy utesujem kazdy mesiac ze ale dojdu kramy a furt dojdu , nechcem uz ani radsej premyslat nad tym ze je tam nieco zasiate .... , ale ono to pride !!! verte mi raz urcite , len asi nie je momentale spravny cas

daniwaugh
23. okt 2011

@nativanativa
aaaaaaaaaaaaaaaano 🙂 dneska 8tt, uplne ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! a buducu nedelu zacnem treti mesiac! a to ty budes uz mat prvy za sebou, tak ma budes nahanat a meskat len 2mes, ale to neva. ale obavam sa, ze nebudem na teba cakat, asi to nie je fyzicky mozne, byt tak dlho tehu :D ale nase deticky budu len 2mes od seba 🙂 juchuuuu

lucinka1104
23. okt 2011

@monika2712 môže to byt hniezdenie

nativanativa
23. okt 2011

@daniwaugh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uvidime tieto dni by mala byt ovuuu , dufam ,tak sa zle citim tieto dni , boli ma vsetko 😖 😖

daniwaugh
23. okt 2011

@nativanativa
nech len boli, ak to ma zelany efekt! skoda len ze ten tvoj drahy nie je k dispozicii stale, to by bolo najlepsie.!

nativanativa
23. okt 2011

@daniwaugh ale asi pride zajtra , co by teoreticky bolo aj fajn 😉

mochenkaa
23. okt 2011

@labanka gratuluju k zasnoubení 🙂

lgsk
23. okt 2011

ahojte holky...ráda bych se k vám přidala 😀 snažíme se o miminko... tenhle měsíc mě bolel několik dní podbřišek, teď je mi už asi týden na zvracení,, vždycky to přijde v průběhu dne... ale předevčírem přišel takový ten pocit, že to dostanu...lehká bolest podbřišku 😢 takže mám obavy, že z toho nic nebude... ale já to nevzdáám 😎

nativanativa
23. okt 2011

no baby 11 DC , myslite ze moja ovu silnie ??

vierkapierka
23. okt 2011

@labanka blahožemám 🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk
nevzdavaj, to moze byt cokolvek. mna tiez bolelo podbrusko a vidis 🙂

lgsk
23. okt 2011

@daniwaugh mám pocit, že to každou chvilku dostanu, takže si myslím, že tenhle měsíc jsme neuspěli... ale bude líp 🙂 život by byl moc nudnej, kdyby šlo všechno na povel 😀

daniwaugh
23. okt 2011

@nativanativa
v tomto sa ja vobec nevyznam, lebo tie ovu testy co som ja mala hovorili, ze ak nie je ciarka silnejasia nez kontrolna, tak je to negativne. ale to boli moje testy a skusila som len jeden a aj to po ovu, takze skusenosti veskere ziadne :D

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk

uvidis 🙂 ja som tiez mala bolesti a nebola som si ista ci ano ci nie aleboco a podarilo sa :D nevzdavat az kym mrcha nepride:D

lgsk
23. okt 2011

@daniwaugh no tak já vyčkám a max koupím test až pojedu na nákup...už mám 3 dny zpoždění, ale tenhle hnusnej předmenstruační pocit bohužel znám až moc dobře 🤐 kééééž by mrcha nepřišla...ulevilo by se mi i kvůli práci, kde nás teď neskutečně drtí a mám pocit, že si na mě vedoucí brousí zuby s výpovědí 😀

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk
tak to dufam este viac ze //

lgsk
23. okt 2011

@daniwaugh já taky.. no pojedem na nákup, tak koupím test a když to nevyjde, tak holt příští měsíc nevylezem s postele 😀

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk
spravny pristup!🙂)) ale ked ti uz meska tak hadam si!:P

lgsk
23. okt 2011

@daniwaugh tak sem dělala test a negativní 😢 takže smůla no...

cmeliatko
23. okt 2011

mne je teda hrozne divne. vyse tyzden po ovu stale oba vajecniky ako keby daco robili.
pichaju trochu, take cviknutie ci co.krze ma bolia stale a..co ja viem. snad nie zapal.
alebo tehu..neviem...sedim cakam kvicim 🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk
meska ti a mas negativny test?

lejduska
23. okt 2011

@lgsk ahoj, ale mozes byt tehu aj ked mas neg test to urcite dobre vies tak nestracaj nadej a zajdi k lekarovi., ja sice niesom aj ked ms stale nedosla ale to je iny problem, urcite chod zajtra zistit co to s tebou je drzim prsty

lgsk
23. okt 2011

@daniwaugh přesně tak.. 😒 jestli to do rána nedostanu, tak zkusím ještě ten z ranní moči, ale myslím, že to bude negativní

lgsk
23. okt 2011

@lejduska zkusím ještě ráno novej test...byla sem v průběhu měsíce nemocná a pak mě bolel dýl jak týden podbřišek chvilkama, tak jestli jen nejsem nějaka rozházená 🙄 no uvidím...k doktorovi těžko, když sem mu volala, že mě bolí to bčicho, tak mi řekl, že toho má teď moc, tak čekám až se budu moct přehlásit k jinýmu...protože s takovým troubovi bych svoje dítě teda nesvěřila

st2
23. okt 2011

@nativanativa sa sem zase zapeltiem a tusim je to lepsie ako naposeldy co som videla, ale stale to este nie je ono, davam tomu este take dva tri dni asi

nativanativa
23. okt 2011

@st2 no to dufam 😝

st2
23. okt 2011

@nativanativa podla mna clostil robi divy a uz ti tam vajko rastie ako o zivot, a bude ovuuuuuuu 😀 😝

nativanativa
23. okt 2011

@st2 a co potom pregnyl ?

st2
23. okt 2011

@nativanativa no ved uvidis u dokiho, ak dovtedy vajko nestihne prasknut tak ti ho pichnu a vajko praskne urcite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre