Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
27. okt 2011

ahojte baby....mate niektora skusenosti s PCO - polycysticke ovaria? ☹

nativanativa
27. okt 2011

@labanka nie preco ???

ktore
27. okt 2011

@labanka mne zistili pred niekolkymi rokmi.preco?ty mas?

labanka
27. okt 2011

@nativanativa lebo to mam ☹

labanka
27. okt 2011

@ktore ano a ty mas normalne babatko?

nativanativa
27. okt 2011

@labanka no dobre a co to teraz znamena akoze ????

labanka
27. okt 2011

@nativanativa no ze nemam ovulku tym padom nemozem otehotniet.... musim brat lieky na nastavenie ovulky ☹

nativanativa
27. okt 2011

@labanka jeziiiiiiiiiiiiis a co ked to mam aj ja >> a jake lieky ti dal doki ?

labanka
27. okt 2011

@nativanativa na liecbu cukrovky

nativanativa
27. okt 2011

@labanka bozeeee nie .... tebe nasiel cukrovku ?

labanka
27. okt 2011

@nativanativa nieeeeeeee ty hned vsetko bozikas 😀 nemam cukrovku ale na ovulku sa podavaju lieky s obsahom metforminu co je na liecbu cukrovky.... je to komplikovaneeeeeeee ☹

nativanativa
27. okt 2011

@labanka jeziiiiiiiiiiiiismarjaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ved tak povedz .... nech nemalujem certa na stenu

ktore
27. okt 2011

@labanka no ja som take lieky nemala.ja som mala pcos to moj lekar bol nejaky neskuseny.nedal mi nic.ja som mala aj zvyseny prolaktin na to som sa liecila dlho.vobec som neovulovala.mala som folikularne cysty.a menzes straaasne rozhadzanu.dostala som clostil ale odisla som od doktora.nejak sa na to vykaslal.je tu niekde forum na pcos skus ho najst tam ti poradia.ja som ostala tehotna nahodou.po siedmich rokoch.a to uz mi dosla trpezlivost a navrhla som doktorke ci by som nemohla brat antikoncepciu par mesiacou aby som aspon kramy mala a skusit vynechat a vyskusat otehotniet.a podarilo sa mi hned.hormoni sa poblaznili a bola som v tom ani neviem ako.

nativanativa
27. okt 2011

@ktore no ja to asi tiez skusom opat 😖 😖 , tu antikoncepciu

ktore
27. okt 2011

@labanka pri pcos a na tvorbu vajicok je velmi dobry dobry sarapis,ten sa moze brat miesto clostilu.ma dobre ucinky.ja ho idem brat teraz aby som nemusela hned clostil.o tom ti poradia na stranke duphaston...tam maju dobre skusenosti.sarapis pomaha pri pcos...

ktore
27. okt 2011

@nativanativa hm najprv musis na tu diagnosticku laparoskopiu tam sa dozvies vsetko ulavy sa ti,uvidis.cim skvor.lebo mozes stratit dalsi mesiac a nemusis sa zbytocne trapit z liekmi....chod a opytaj sa lekara a povedz mu ze by si isla na to radsej teraz...

labanka
27. okt 2011

@ktore ale to si veru nemozem naordinovat sama a lekara mam odbornika, takze sa mu to ani neodvazim povedat

nativanativa
27. okt 2011

@ktore dobre a to ptom musis byt na pn ??

ktore
27. okt 2011

@nativanativa mne zobrala krvicku na hormony,tam zistili ze mam nizky progesteron takze aj ked sa vajicko oplodni nemoze sa uchytit.hned ma poslala na laparo aby vedela ze ci tam neni problem z upchatymi vajickovodmi a zrasty po zapaloch.nasli mi zrasty dost velke a odstranili,vajickovody nemuseli prefukovat neboli zrastene,tekutina volne pretekala do dutiny brusnej.mam ale prirasteny lavy vajcovod k vajecniku ten tak nechali ale ostatne je v poriadku takze uz len cim skvor lieky na progesteron a skusat.cim skvor skusat po laparke tym lepsie

cmeliatko
27. okt 2011

mne dal doktor na PCOS: utrogestan (progesteron) + trojmesacnu injekciu LPH ci ako sa to volalo.
vysledok: pco - cysty mi niektore praskli alebo sa vsetky zmensili na take mini (ani nie pol centimentra).

vedlajsie ucinky: ziadne.

jaj a neodporucil mi brat clost a podobne ale dal mi zinkovy preparat. od vtedy nemam ani bolesti pri menzese ako som kedysi mavala (tie krce atd).

ktore
27. okt 2011

@nativanativa po laparke je asi tak 2 tyzdne pn.

cmeliatko
27. okt 2011

@ktore ja mam pravy 🙂 nie je prirasteny ale momentalne lepi akoby na maternici.
ale to sa moze zmenit. pohyb pohyb, sport a tak 🙂

ktore
27. okt 2011

@cmeliatko vyborne.ja som bohuzial nemala dobreho lekara.ludovo"sral na to"tak som odisla.

cmeliatko
27. okt 2011

@ktore do mna zas nechce pchat vsetko mozne na silu. ze obcas to moze este horsie spravit lebo telo zblbne a "exploduje". zatial som spokojna no. robil mi ultrazvuk a videla som sama ze tie cysty fakt popraskali alebo sa zmensili (boli skoro 2 cm velke). on vlastne aj tvrdi ze tieto doplnkove vitaminy z obchodov a lekarne (bez predpisu) su blbost.

ktore
27. okt 2011

@cmeliatko vies lekari nemaju radi take doplnkove veci.oni veria sami sebe.chvilku to nechaj na neho a potom uvidis.

lejduska
27. okt 2011

@lgsk to je dobre, treba mat oporu a podporu, asi patrime medzi tie stastnejsie v tomto smere 🙂

nativanativa
27. okt 2011

@ktore a ana tie zrasty sa dava co ?

ktore
27. okt 2011

@nativanativa mne padol kamen zo srdca po laparke.teraz uz vieme co je chyba a skusam uz z istotou ze som vysetrena a nic viac nebrani otehotneniu.len sa musim poponahlat,ale tie hormony ma hnevaju.no vraj duphaston uz pomohol.len uz ja otehotniem velmi tazko.v tomto veku je mala nadej

ktore
27. okt 2011

@nativanativa tie zrasty ti hned tam odstrania.

ktore
27. okt 2011

@nativanativa oni co najdu to spravia hned pri laparke takze sa zobudis a hotovo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre