• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@nativanativa
no bude musiet, lebo to tam pojdem rucne spravit!!!
27. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh moze byt aj reakcia to je pravda ...to prejde :slight_smile:
@nativanativa taku fotku tu vycapim ze aj admin mi podlahne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maci_267
nic nie je nemozne, samozrejme, ale bolo by to docela skoro. to vsak neznamena, ze nemozes byt.. tu pomoze asi jedine cakat....
27. okt 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11
len mu to pekne natri!!!! :P je to uplne iritujuce, ze takto riesia fotky..
to prejde, jasne..len odvcera mi je zle, chvilami na vracanie, dnes som ani veceru nejedla. a jasne ze plny nos a z toho ma boli hlava.nuz co, su aj horsie veci na svete :D
27. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh ze by si sa mi tam posparala ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa chod na :po lete 2011 zaciname -pisala som vtiiipek xi xi
27. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
haha, chces to vidiet??? ked bude treba, tak ano!!:slight_smile:
27. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh
@ktore
@miriamm11
@purina12345
@katarina104
@labanka
babyyy , no musim sa vam pochvalit , nasla som si zacinajuci krasny bielkovy hlieniiik , tak mozno sa mi fakt blyska na lepsie casy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2011 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
cysta nieeeeeeeeeeeee, ale tehu chceme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 ahoj a dobré ránko :wink: a mohla by si sem nahodiť fotečku o tehu teste ( to neva,ked nejak slabučko vidieť).
28. okt 2011 o 08:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa tak už dnes si urobte krásny romantikuš večer :slight_smile:
28. okt 2011 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@labanka Jejda, to jeto zlé, zjistit toto po takové době snažení. Ale nevěš hlavičku, léčit se to dá a hlavně, že konečně u tebe zjistili, kde je problém a budeš léčena. Jestli se to léčí 4 měsíce, není to taková hrůza. To uteče jako voda. Drž se
28. okt 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Jupííí! Ovulka bude ukázková a o víkendu je tu jak na koni :slight_smile: Jak říkal doktor.
28. okt 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula.g
@purina12345 micky teplota mi stupa ale pravy vajecnik pobolieva :unamused: :slight_smile: :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
28. okt 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
tak sak ti vravim ze pocuvaj lekara! no. a mna samozrejme! :D
trikrat hura bielemu hlienu!!!!! hned jak dorazis, hop na chlapa!
28. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh noooo vecer bude zaujimavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady orel , tady orel , orel hlaaasiii pichanie v pravom vajecniiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bude souuuuuu oouuuuuuuuu :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
budeme vas az sem pocut?:D hlavne prosim ta oba dni, nevynechajte nic, ziadne ze unaveny alebo co, koho to zaujima! :D normalne sa tesim jak mala s Tebou, to uz musi vyjst predsa, ked vsetko takto funguje!!!
28. okt 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no od dnes az do nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len dufam ze neopuchnem :frowning2:
28. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
na to ani nemysli, to nemas povolene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ziadne sladke, ani nic, co by to mohlo sposobit/podporit. boze tak Ti drzim palce ze mi az odpadnu. aj Maxikove drzim!~
28. okt 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no vcera som to porusila ...inak som sa drzala pekne dlho , aj biele jogurty papam poctivo :wink:
28. okt 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky, Hlasim sa zo Slovenska, krasneho tepleho.
No Dani fakt super fotky maly je uzasny chlapik. Baby 29DC a test snehobieli :frowning2: na porazku fakt...
Vy co mate noveho?
Slavka?
28. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa AHA AHA uz citam, veru pekne dietku A zavolaj tomu Hercegovi, ci uz si volala?
28. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau daj mi prosim este raz kontakr na neho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ty suska, si si to nezapisala,...00421 465471699
28. okt 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau samozrejme , lebo som to hladala a onosa no v notifikaciach automaticky vymazava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kujeeeme vsetko zjeme :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, zdravím opět po týdnu a hlásím, že druhá čárka na testu pořád sílííííííííí :slight_smile:. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/saaralota/album/ze-by/8051825/ Jak jsem začala testovat brzo, tak jsem pořád měla strach, jestli se přece jen nedostaví MS a druhou čárku nespláchne, ale zatím nic (31 DC), čárka stále drží. Pokud se nic nezmění, tak už si v pondělí zavolám na gyndu, aby mě objednali - nebo je ještě brzy?
28. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blau
Dakujeme :slight_smile:
snehobiely? ako to? je pokazeny??????
28. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota
pekne sa objednaj, zavolaj im, oni ti povedia, kedy prist :slight_smile:
huraaaa, dalsia mamicka do zbierky!
28. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no do pondelka ziadne sladke, rozumeno?? neriskovat!
28. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok