Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

gelinka75
31. okt 2011

@e.l.i eli a skade objednavas tie testy? ja som mala ten hlien tesne na 8-9 DC odvtedy len mokro a uz 2 dni sucho a to mam mat teraz ovulku podla vypoctov 😅 tak vobec neviem 😒

vierkapierka
31. okt 2011

@daniwaugh no v stredu už hádam budem na istom 🙂

vierkapierka
31. okt 2011

@simik22 čakáš ms rovnako ako ja? supiš, a máš nejaké príznaky? mne bolo cez týždeň nevoľno, prsia jak balóny, chute nesmierne rozmanité a k tomu minulý mesiac kratší cyklus ako tento mesiac, čo môžem teoreticky chápať ako meškanie už teraz, myslím, že zájdem kúpiť test už dnes, alebo testneme spolu zajtra? ešte sa k tomu pridali aj bolesti krížov včera a dnes, simik bol by to najkrajší dar na svete len sa opäť nechcem sklamať, ako dlho sa snažíte?

e.l.i
31. okt 2011

@gelinka75 objednavala som z ebay... su ovela lacnejsie ako tu na Sk, bezne z tadial objednava teho testy..a tie mam uz overene,,,,
Ja som mala tiez hlien cca 14-16DC a potom pocit sucha a na 21 DC vcera bum ..zrazu hlienik- ale uplne ako bielko..preto som si myslela ze som uz bola po ovu.. 😒
Skoda ze som nemerala teplotu.. mozno by som vedela viac o mojej ovulke.. som planovala ze uz zacnem,,ale som si povedala ze nejdem tlacit na to aby som oteho..neech som v psych. pohode..ale je to horsie ako ked sledujem....a teraz ma to hneva,,ze aspon by som vedela ako som na tom..,,,moj cyklus sa v poslednych mesiacoch zblaznil...bezne som mala 29-30 dni..posledny 32..a som zvedava aky bude tento... 😖

monika2606
31. okt 2011

@simik22 Ahojky, volačo som sa tu dočítala že už máš duchov na testíkoch? 🙂 potom daj vedieť ako ti dopadol ďalší, držím silno palčeky veľmi ti to prajem

roberta31
31. okt 2011

@zabula držim ti moooooc palceky.Dakujem

snazilkas
31. okt 2011

Ahojte baby, chcem sa este spytat....14DC mi pichli pregnyl, testovala som uz 18DC, ale len zo zvedavosti, ci tam pregnylovska ciarka bude...a potom som skusila test 22DC len tak zo zvedavosti tiez a bola tam zasa slaba ciarka, presne taka ista ako ten 18DC. Myslite, ze je to stale pregnyl? Nemala by ta ciarka slabnut, ak je pregnylovska??? Lebo tieto su uplne rovnake. Hm??? Poradite??? Mate niekto skusenosti s Pregnylom?

gelinka75
31. okt 2011

@e.l.i no aj ja planujem merat od dalsieho mesiaca, lebo tiez s tym hlienom som nejak domotana, niekedy som presne vedela kedy mam, to som mala dost hlienu aj 3-4 dni aj som to citila a teraz ako sa snazime to fest neviem 😀 myli ma to

lgsk
31. okt 2011

ahojte holky, tak mám po MS a vzhůru do práce! 😀 takže co mi radíte? ovu testy? měřit teplotu?

cmeliatko
31. okt 2011

@e.l.i no ale ten bliekovy hlien (nemyslim to ked si riadne vlhka stale) mas tak den dva. a to je vlastne uz po.
aspon u mna to ta byva tiez 🙂ale zadarit sa moze aj vtedy. osobne preferujem sex a iste praktiky ked som cista a nie ked mam nejake bielko :D ono vraj sa vtedy tesne po ovu kvazi rodia skor chlapci.
ale neviem co je na tom pravdy 🙂
ja sice tu citam ako vy riesite a vsetko merate a tiez meram, ale zo srandy. ja to vobec nejako neriesim kedy by som mala mat sex - mam ho ked chceme a to pravidelne a nie kvoli tomu ze dnes je ovu a dnes musime ehm. to pride .)

simik22
31. okt 2011

@vierkapierka my sa snazime vyse roka... buduci mesiac by sme mali ist na IUI.. takze uvidime. priznaky asi ani nemam pred chvilou mi prislo velmi zle, strasne ma rozbolelala hlava musela som si ist na chvilu lahnut. ja som chcela testovat az v stredu,... tak budes prva a po tebe ja 🙂

simik22
31. okt 2011

@monika2606 no moja, vyzera to tak, nie som si celkom ista.. v stredu budem mudrejsia, drz palce a jasne, ze ti dam vediet 🙂

monika2606
31. okt 2011

@simik22 ja som mala tiež najprv duchov, som si myslela že sú negatívne keďže som si pred tým nikdy nerobila test, a vidíš predsa sa potom objavili poriadne kolajnice, joooj tak budem silno myslieť na teba, ani si nevieš predstaviť ako by si ma potešila, tak držím palčeky 🙂 😉

simik22
31. okt 2011

@monika2606 no mysli, mysli... a dakujem... tysi vedela kedy si otehotnela? vedela si kedy si mala ovulaciu?

monika2606
31. okt 2011

@simik22 no vedela som ale my sme sa snažili v podstate celý cyklus, nejako sme tú ovuláciu neriešili, len ja som vedela kedy ju mám

simik22
31. okt 2011

@monika2606 a kolko dni po ovu si si robila test?

monika2606
31. okt 2011

@simik22 no prvý som si robila až v deň keď mala prísť mrcha potom som si robila 3 dni keď mi meškala to boli stále len duchovia a potom na 6 deň už bolo pekne vidno obidve čiarky. A potom som si robila ešte jeden len tak pre potešenie a na ten som sa len pozrela a už bol pozitívny 😀

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh iste , ved som vstavala do posilky a potom hops do prace 🙂 🙂

simik22
31. okt 2011

@monika2606 aha... dakujem, no uvidime 🙂

monika2606
31. okt 2011

@simik22 nemáš za čo 😉 tak ešte raz držím palčeky, musím ja už ísť tak sa držkaj a dávam si pozor na seba a prajem pekný dník zatiaľ papa

simik22
31. okt 2011

@monika2606 pa aj tebe pekny den

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
uz mam brusko :D

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh chcemeeeeeeeeeeeee fotoo , chcemeeeeeeeeeeee foto ooooooooooooooooooo 😝 😝 😝 😝 😝 a bleskem !!!!

blau
31. okt 2011

@daniwaugh jeeeeeeeeeeeejda ukaz

06lienocka
31. okt 2011

tak ahojte babenky tak aj my začiname od 1.novembra skúšať šťastie tak uvidime ako to pojde všetky už buducim maminkam vela zdravia a nam snažilkam aj trocha šťastíčka 🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
zrazu vykuklo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a NIE je to obed 🙂)))

06lienocka
31. okt 2011

@daniwaugh krasne nech sa darí 😉

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh je to krasne , pekne sa nam gulatis ty vydricka nasa , ale aj tak ta mam rada , uprimne ti zavidim , dufsjme ze vsetko ide jak ma ....
mne dnes rano stupla teplota ze 36,9 a vcera a predvcerom ze 36, 4....uff neveim co bude dalej

daniwaugh
31. okt 2011

@06lienocka
dakujemeee 🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
dalej bude predsa ze otehotnies, ved!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre