Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

dzou, neboj zadaří se, jednou určitě, držím palce 🙂

mscat
10. júl 2009

fly:moc moc děkuji 😉 😵 no vidíš..tak budu mít dřív vrásky 😝 😀 a ty budeš ještě kočka 😉

venyska
10. júl 2009

Mscat:vše nej nej k tvým narozeninám,hodného přítele,ať tě nezlobí,a jak jsem psala,do konce léta mimi v bříšku 🙂

michalag
10. júl 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
tu zacalo prsat 😠 😒

mscat, vsetko, vsetucko naj naj najsamlepsie k tvojim xx narodeninkam, hlavne vela lasky, stasticka, zdravicka a aby sa vam podarilo zamiesat co najskor sestricku alebo braceka pre Adrianka 😉 🙂 😵

ja vobec netusim kedy bola ovu ale pocity mam na 15DC
a takto to vyzera u mna
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

michalag
10. júl 2009

jeeej a este som zabudla
kessy, prajem vam aby ste sa rychlo vyliecili a ty si bola opat zdravucka 😉 🙂

michalag
10. júl 2009

baby, len taka otazka, vacinou baby opisuju ze ich picha v lavo, moze aj v pravo??? ... toto ma len tak napadlo ked som citala minule jednu temu 🙂 😉

reivka
10. júl 2009

ahoj miška aj mňa niekedy pichá vľavo a čo to akože znamená? aj dnes ráno ma pichalo

mscat
10. júl 2009

venyska:děkujem ..už bylo vyřízeno,ted kupodivu nezlobí 😀 😉 a to mimi nooo..dnes muj viděl venku čápa tak třeba znamení 😀

miška:taky moc děkuju jste holky hodné 😵 .
co miška říkáš ted na ty moje teplotky?kukala ses?myslíš,že už už se něco děje.jo zapoměla jsem...dnes holky ze mě šel takový hlen že jsem nechápala..až sem sse lekla že fuj co to je fakt 😀 😝 ale nevyznám se v tom nevím jaký to byl ale byl hrozně hustý a bylo ho hafo moc 😀 😝 fuj fuj 🙂 ale i když to studuji druhy toho hlenu tak furt nevím.

michalag
10. júl 2009

reivka, niektore opisuju ze ako priznak tehu bolo ze ich pichalo v lavo, ale ci aj na prav moze som sa nedozvedela 😅

michalag
10. júl 2009

mscat, mozno sa ti to uz upravuje 🙂 , ale na ovu je este prilis skoro ale nie je to nemozne ... aspon podla mna

reivka
10. júl 2009

no miška, vpravo ma ešte nepichalo až sa čudujem, ja som myslela že každý mesiac sa to strieda, že pri ovu pichá raz nalavo a další mesiac napravo, nie?

michalag
10. júl 2009

reivka, ja tiez pocitujem pocas ovu iba jeden vajecnik a to vacsinou lavy

reivka
10. júl 2009

ahaa tak som normalna 😅

michalag
10. júl 2009

reivka 😀 😀 😀

flyangel
10. júl 2009

No baby ja tiez ovulku citim iba v lavom vajecniku...napravo nic...a aj na pravom vajecniku mavam ovulku... 😕

michalag
10. júl 2009

fly a nevies preco to tak je 😅

flyangel
10. júl 2009

fiiha no ja som si ovulku zacala citit len od vtedy co som mala cystu na vajecniku..takze to je jasne ze ovulku si citim viac na lavej strane...a preco?to neviem 🤐

monika0001
10. júl 2009

ahoj fly.. kuk mi do albumu prosim.. a povedz mi co si o tom myslis... ten album kde mam tie tri babetka na zaciatku..

denisocka
10. júl 2009

moni prepáč že sa miešam,ale ja vidim take ako som videla na začiatku tehu so šimonkom 😵

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Moni, slaboučká tam je, koukni ke mě do alba taky jsem měla takovou slaboučkou a pak jen sílila, tak moc držím palečky at jen sílí 😵

monika0001
10. júl 2009

no ja sa bojim, pobolieva ma podruskona pravej strane.. som tam vcera sla s tym ze mam asi zasa cystu.. a on mi povedal, ze vyzera ze je asi tehu tam, ze mam doma urobit test...

flyangel
10. júl 2009

áno,Monči tak sa zdá ze sa to podarilo 😀 😀 😀 je tam tienik a ak aj dr.ma podozrenie na tehu tak super...skus este iny testik..

denisocka
10. júl 2009

a kae su tie priznaky velmi kratko po ovu baby?????

flyangel
10. júl 2009

Denisocka tak najskor co asi mozes citit je bolest v podbrusko a spinenie alebo slabe krvacanie pri uhniezdovani sa mimi 😉

flyangel
10. júl 2009

Monika tak sa teším ze to vyzera na tehu...predsa sa to podarilo...ako som ti pisala 😉

mscat
10. júl 2009

moni:já jsem taky kukla a myslím že to bude těhu a přeju at se to jen potvrdí 😉

mscat
10. júl 2009

miška:já vím,že na ovu je ještě brzy jen že jsem objevila jakýsik hlen a bylo ho hodně. 😝 🙂 dřív jsem si tohohle u sebe vubec nevšimla 🙂 😕

monika0001
10. júl 2009

dakujem moc...
no bojim sa.... je pravda ze aj pri prvom mi tak isto test ukazoval.. no uvidime.. velmi sa bojim.. bojim sa tesi.. dva potray urobia svoje...

monika0001
10. júl 2009

fly a mysli, ze ho mam urobit este dnes alebo mam pockat do rana.. lebo mam este jeden.teta v lekarni odporucala tri dni po sebe rano testnut, no ale tri som nechcela kupovat bo som bola presvedcena ze nie som tehu a ze kramy dostanem... a to ze mi mekaju u mna nic nove nie je.. no ale podbrukso ma takto este nebolelo a prsia ma dnes prestali boliet...... neviem.... neviiem nic...

michalag
10. júl 2009

mscat, plodny hlien moze byt aj par dni pred ovu, aby tam mohli prezit spermijky 😉 , dufam ze netrepem 😅 😝 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre