Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa tak ideeeeeeem normalne sa mi zvysil tep 😀 😀 😀 nemam uz ranny moc, musim sa ist napit este, lebo som bola na WC predchvilou,, tak chvilu pockam, bozeeeeeeeeeeee to je stres 😀 ja som vsadila vsetky karty na tu nadchu 😝 😝 no sibe mi zas 🤐 🤐 pockam 20min a pojdem cikat.... 😉
Ty cakas do tej nedele ze, ja som chcela do piatku, ale vydrzala som aspon do teraz. Dam vediet, zatial som tu, musim nazbierat moc 😎

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 ok tak zbieraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀

nativanativa
7. dec 2011

@sonicata no vidiiiis ... tak treba merat 😉

sonicata
7. dec 2011

@nativanativa no já si myslím , že když se pravidelně budu měřit tak v poho vše zmáknu i bez ovu testu ten bude asi jen pro jistotu ! Snažím se teď si udělat ten graf jak máš ty 😉

sonicata
7. dec 2011

@nativanativa tak nedaří se mi zaregistrovat nevím proč ale píše mi to že to nelze ☹

nativanativa
7. dec 2011

@sonicata jak to ze nedari ??? a womenzone si skusala ?

havana21
7. dec 2011

Ahojte žienky, môžem sa ku vám pridať? viete - som len 17DC a prsia sa mi naliali ,ako mávam už roky ,5 dní pred mrchou. (cyklus 28dní) NIKDY som ich takéto naliate a boľavé nemala takto skoro.... To nemôžem mať tak skoro príznak, však???? Po možnom oplodnení je teraz tak cca 12dní..... som z toho totálne zmätená 😕

miriamm11
7. dec 2011

baby idem na to 😎

@havana21 no ja som tiez 12DPO prsia ma nebolia, len mam pocit ze mi rastuuuu 😝

sunny15
7. dec 2011

ahojky kočky... 😉 už som sa tu dlho neukazala....
@miriamm11 drzim palceky 😀

havana21
7. dec 2011

@miriamm11 mne za dva -tri dni proste narástli a bolia ako pred mrchou, ani zaspať som včera nemohla, čo som sa nevedela uložiť.... no neviem čo si mám myslieť 😒 bodaj by nás naše tušenie neklamalo 😉

miriamm11
7. dec 2011

baby ja mam duchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 fakt je tam duch , hned tam bol a je ho vidiet, ja maam DUCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA boze co mam robit, to neni mozne ja ma DUCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

@nativanativa micka ja ho tam mam fakt, ja sa idem zblaznit bozeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 nemozem tomu uverit, idem sa napit lebo odpadnem ,mam ho tam !!!!!!!! MAM // ..sa zblaznim zblaaaaaaaaaaaaaznim sa 😀 😀

sunny15
7. dec 2011

@miriamm11 supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 blahozelame ku // 😀 😀 😀
hod nam fotky nejake nech mame aj my inšpiraciu 😉

e.l.i
7. dec 2011

ahojte.. tak vcera som kupila mamatest 10..a nebol tam ziadny duch.. cize davam si pauzu a kaslem na to ...mam daleko do mrsky.. bo moja mrska je nevyspitatelna.. a neviem ani kedy ma prist pri mojom nepravidel.cykluse.. som sklamana,,,, a v january idem k dr. nech so mnou cosi robi.... ☹ ...ozvem sa ked pride musim sidat pauzu..

e.l.i
7. dec 2011

@miriamm11 jeeeeejjj draha gratulujemm.. tak nech je tam silnejsia a silnejsia palicka... a zelam krasne a uspesne tehulkovanie.. 😉

sonicata
7. dec 2011

@nativanativa nen nezkoušela jdu nato 😉 děkuji za radu 😉

sonicata
7. dec 2011

@miriamm11 moc gertuluji 🙂

miriamm11
7. dec 2011

tu je fotka, je to cerstve....odfotene hned 🙂 🙂 dufam ze nemam vidiny 😝

soni1
7. dec 2011

@miriamm11 je to tam, gratulujem, to je úžasné, najkrajší vianočný darček

salomee
7. dec 2011

🙂 Tyjo to je tak vzrušující, člověk si hned vzpomene na vlastní testování.. přesně,,, ten zvýšený tep...Vidím, že tam máš krom druhé čárky ještě nějakou takovou "další", aby bylo jasno😀. Moc blahopřeju

sonicata
7. dec 2011

@miriamm11 jj je tam potvůrka vidět fajn 😀 a tobě už MS meškali 🙂?

miriamm11
7. dec 2011

@sonicata nemeskala, ja som dnes 28DC ,takze mam tak 2-3dni pred, mam len tu nadchu uz tyzden, ine priznaky nikde nic. 😕 trochu prsia .

sonicata
7. dec 2011

@miriamm11 tak to je super já teda jsem dnes 16dc tak to asi nemá smysl co ale příznaky nějaký mám právě že to mě zarazilo tak brzo no vypadá to jestli jsem těhu že se zadařilo o poslední dny menstruace kdy jsem neměla chráněný stk takže se testnu až kolem toho 28 jako ty jinak moccccccccccccccccc gratulujem 😉

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 mickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je krásne !!!!!!!! Gratulujeeeeeeem , si v tom až po uši !!!!!!!!

sonicata
7. dec 2011

@havana21 jsem podobně já jsem dnes 16 DC a mám právě taky takové změny co jsem mývala před MS kolem 24DC takže držím pěsti aby to bylo nejen tušení ale pořádný dálnice 🙂

havana21
7. dec 2011

@miriamm11 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

havana21
7. dec 2011

@sonicata takže to prežívame spolu 😉 ja som taká zvedavááááá

havana21
7. dec 2011

@sonicata a aj máš niečo iné? iný príznak? ty počuj - a nie je to skoro? dúfam, že si nenamýšľame... 😒

sonicata
7. dec 2011

No mě zarazilo to že jsem šíleně začala baštit furt hlad ,ale pak najednou z toho jílda zle pak mě dost zarazilo že jsem snědal během 3 dnů 3 pytlíky bombonů , \pořád mám v puse jak v polepšovně prostě takový jako bych byla po opici furt žízeň na něco chuť to mývám až když se blíží mrcha jenže já jsem sotva po ovu zhruba 2 dny ! a co mě teda rozštíplo včera večer to bylo teda že jsem měla úplně nekontrolovatelnej hysterickej záchvat s pláčem pomalu kůli ničemu a nešlo to zastavit ! A je mi zle v autě i v buse a ráno jsem měla takový to jako že se ti obrátí žaludek ale nezvracíč to jem měla ráno když jsem si seda k příteli co pil kafe a ten smrd z kafe mi fest vadil a pak v autě během cesty do práce ! Nepozoruju se normálně ale tohle mě fakt zaráží a od včera měřím teplotu protože stejně prcka chcem tak abych věděla kdy co a jak 😉

sonicata
7. dec 2011

@havana21 No mě zarazilo to že jsem šíleně začala baštit furt hlad ,ale pak najednou z toho jílda zle pak mě dost zarazilo že jsem snědal během 3 dnů 3 pytlíky bombonů , \pořád mám v puse jak v polepšovně prostě takový jako bych byla po opici furt žízeň na něco chuť to mývám až když se blíží mrcha jenže já jsem sotva po ovu zhruba 2 dny ! a co mě teda rozštíplo včera večer to bylo teda že jsem měla úplně nekontrolovatelnej hysterickej záchvat s pláčem pomalu kůli ničemu a nešlo to zastavit ! A je mi zle v autě i v buse a ráno jsem měla takový to jako že se ti obrátí žaludek ale nezvracíč to jem měla ráno když jsem si seda k příteli co pil kafe a ten smrd z kafe mi fest vadil a pak v autě během cesty do práce ! Nepozoruju se normálně ale tohle mě fakt zaráží a od včera měřím teplotu protože stejně prcka chcem tak abych věděla kdy co a jak

sonicata
7. dec 2011

@havana21 bylo bys dost zvlážtí si tohle mi přijde že se snad ani vsugerovat nedá já to na sobě zachytila náhodou normáůně bych si toho nevšimla ,ale upozornil mě nato přítel a taky hlavně to jak mi bylo zle ........ikdyž je fakt že je to týden co mě nasral tchýně ale tohle jsem začala pociťovat o 3 dny dýl a hlavně po tom co mi přítel řekl že se budem brát ........tak nevím 😀 je to děs běs a budem ještě dlouho čekat to je to nejhorší 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre