Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sunny15
7. dec 2011

@miriamm11 mas krasne // 😀 😀
ja budem testovat bud zajtra rano alebo v piatok...budem 11dpo 😉 tak len tu pekne šír na nás tehuvírusíky 😀 😀

havana21
7. dec 2011

@sonicata vieš - myslím si že si TEHU 😉 držíííííím veľmi palce.... uvidíš - dobre to dopadne. No ja okrem tých mojich "kopcov" (ako to volá snúbenec 😀 ) a občasných žalúdkových závratov nemám nič.... no a trošku ma bolí podbruško ako pri mrche a to je asi tak všetko. Júúúúúúúúúj ja som taká nedočkavá ako nám to dopadne.... 🙂

tannia87
7. dec 2011

@nativanativa aj mne to tak skace moja dnesny testik ma uzjasnu ciarku ziaden duch tesim sa na tvj vyseldok cez weekend 🙂

sonicata
7. dec 2011

@havana21 No snoubenec je Radek 😀 Trochu mě pozlobila jeho mama ,ale on díky ní se nějak rozhoupal 😀 všechno zlé je k něčemu dobré 😀 No hale já uvidím už jsem měla takovýhle pár stavů ale to jsem teda měla hodně blíž k MS ! Ale nechci se nato nějak upnout budu měřit BT a zapisovat si pěkně kalanářík na této adrese je to celkem šikové :http://www.womenzone.cz/ a tam si vše zapisuji i se měřím protože jak píšu babetko stejně chceme oba a snažit naplno se chcem až v březnu (martz)2012 ale pokud se zadařilo nebudem proti 🙂 Přítel je srpnový a kdyby vše vyšlo vešla bych se do srpnového termínu a to by bylo super a ke všemu hezký dárek k vánocům 😉! Ale jak píšem bylo by to super ,ale nechcem se nato nějako upoutávat ! Koukám , že začínám psát trošku po slovensky 😀 aspoň budeš lépe rozumět 🙂

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 mickaaaa a okrem nadchy sa jak citis hm ?? 😝 😝

nativanativa
7. dec 2011

@tannia87
@miriam11 dnes bolo na tom viete co komicke ??? bola som so starusikom v aute a pozerala som von oknom a na poli som zbadala bociany , tak som mu povedala ze jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejaha maciiii bociany su tu , a on ze kolko a ja ze 5 kusov a on ze a vies co to znamena ??? ja na to ze neviem 😕 😕 😕 a on ze budeme mat baaaabatko , bociany nosia detiiii 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa dakujem 🙂 ...tesim sa velmi, este som to psychicky nespracovala...ale vsetko pride...v piatok sa este otestujem, na porovnanie. Tebe prajem // v nedelu 😉 😉

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa okrem nadchy mi rastu prsia 🙂 , brucho necitim vobec, a tie prsia citim tak cudne akoby ma boleli rebra , a neni to stale je to tak navalovo co ja viem 5x za den...a chuti mi papkat, stale hladna.

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa ano to sa hovori ze ked zbadas bociana tak bude prirastok do rodiny 😵

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 mna tiez bolia , aj stary mi dnes povedal ze mi nejak narastli , ale ani krce nemam zatial .... 😒 😒 😒 , ved do nedele je casu dost ... 😔 😔

havana21
7. dec 2011

@sonicata Ďakujem - celkom sa rozumieť dá. 🙂 No my tiež chceme babatko, ale chceli sme začať až na rok niekedy. No a nejako sa vloudila chybička. Veru - všetko zlé je na niečo dobré. Presne chápem tvoje myšlienky. Netreba sa na to nejako upnúť, len niekedy sa to nedá 😀 - vlastná skúsenosť. Stále potom musím nad tým rozmýšľať. Ja si nič nezapisujem ani nemeriam... aj tak by som nemerala každý deň ako sa poznám, lebo ja som dosť zábudlivý človek 😀

sonicata
7. dec 2011

@havana21 Tak hlavně ty jsi oproti mě taky dost mladá tohle já v tvém věku neřešila vůbec mě se přeci jemom blíží těch 30cet a to už moc času nemám tak prostě raději to tahle píšu znám se taky ale jak to mám na pc kde jsem denně tak to nezapomenu 😉 a hlavně i kůli tomu kdy mám ovu ale nejspíš něco kolem toho 14 dne ! Tak nějak jako je to zvědavost a takový to že si to tu přečteš najednou koukneš a holčina co má dvě // měla příznaky jak ty co když i ty jsi ???? No a brou hryzla v hlavičce začne hryzat a najednou vidíš to cos předtím neviděla nebo spíš ani nevnímala ! Taky jsem si nikdy nic nezapisovala ,ale způsobilo to že jsem pak měla zamlklý potrat a nejsíš stres byl hlavní příčinou proč mimi nebylo úplně tak v pořádku do toho jsem chodila hrát florball a po 10 dnech meškání přišla(mám pravidelně 30-31 DC) taková mrcha, že jsem druhy den umírala bolestmi dostal jsem i horečku ! Pak jsem šla k doktoru a říkala jsem to že tohle jsem měla a on mi vysvětloval že nejspíš jsem těhu byla protože i test mi ukazoval ducha ........a né jen jeden :-/ on mi řekl že to byl nejspíš zamlklý potrat a jestli jsem neměla nějaký stres a to měla měla jsem problém v práci pak s tchýní jako vždy a do toho hádky s tím mým právě kůli tchýni ...........baba jedna hnusná 😀 A tak že prej se mimi nevyvyjelo jak mělo tak ho tělo vyloučilo a přišlo mrcha :-/ Strašně jsem to obulela .............A kdybych si vše měřila a hlídala nemuselo se třeba tohle sát ......protože bych byla opatrnější 😕 😕 😕 Ale co nadělám teď už nic jen te´d už to raději dělám už kůli sobě a hlavně ze zamlklého potratu je krok k samovolnému potratu a to já fakt nemám zapotřebý protože to bych fakt blbě nesla a není mi havně 20cet 😠 😠 😠

sonicata
7. dec 2011

Tak holky hoďte do palcu něco pozitvivního mě začíná s... tchýně zase ........proč existují takovýhle lidi .......ještě jestli jsem těhu kůli ní oto přijdu 😠 😠 😠 😠

sussi29
7. dec 2011

miriamm11: vieš, koľko bocianov som videla v lete?? a žiadny k nám zatiaľ nezaletel 😒 ale snáď raz nájde cestu 😉

tannia87
7. dec 2011

@nativanativa jeej krasne no my sme sa smiali ze nam ho priniesol mikulasko dnesny test ma potesil fotku hodim vecer j ekrasna kolajnicka 🙂 ked citis prsia to je super ja zas tie az tak moc nie ale som dost unavena a je mit rochu ze dnes

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa akoze nejake extra priznaky nemam, brucho ma inokedy uz pobolieva tak cca tyzden pred ms a teraz nic....nafucana som jak balon 😀 😀

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 ved uvidis neskor ....
mna iba prsia bolia , krce nemam vobec ...zatial , furt som hladna aj ja inak 😝 😝 😝 divneeee veru , a ani nafucana nie som

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa ked do nedele nedostanes sa testujes?

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 no uvidim .... , neviem , na ff mi tam vysiel datum testovania sa buduci utorok , ja neviem , kedy , ale asi to ani nebude potrebne ... 😔 😔 😔

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa no tak ked do utorka nedostanes tak to uz bude potrebne otestovat 😀 ....inac ja som dnes klesla na grafe o stupen, a som bola taka nahnevana ked som videla kolko teplomer nameral, som ho skoro rozbila...preto som sa aj otestovala, som myslela ze bude negativny a ze aspon si dam poriadne lieky na tu moju nadchu....ale vsetko bolo zrazu inac 😉 😉

lucinka1104
7. dec 2011

@miriamm11 krásny test tak ja som mala pred 4 dnami ešťe silnejší a od vtedy 4 negatívne vôbec mechápem

havana21
8. dec 2011

@sonicata celkom chápem - si staršia a dávaš si pozor, si poučená. Aj keď to nie je práve najlepší druh náuky. Ja ti len držím veľmi veľmi veľmi palce aby sa ti splnilo to po čom túžiš 😉 A budeš mať krásne // . Ja som si nikdy nemyslela, že budem riešiť tehotenstvo takto "skoro". Ale už asi dva roky ho riešim 😀 Pre niekoho skoro, pre niekoho akurát - každý inak 🙂 Tak ešte raz držííííííííííííííííííííím palceeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

havana21
8. dec 2011

Tak žienky - aby toho nebolo málo dnes aj podbruško pobolieva ako keď mám dostať mrchu.... 😕

sonicata
8. dec 2011

@havana21 jojo to já mám nejvíc to cítím když jdu na velkou sem tam mě pobolívá a včera mě dvakrát rejplo celkem bolestivě ! Už mi taky zlobí nespavost večre usnu celkem hned ale tak kolem 5 se vzbudím a začnu mít lehounkej spánek a pak jsem vzhůru každejch půl hodiny a nejvíc bych spala když mám vstát ! A co teda je mi zle probouzí mě pocit na zvracení a divná chuť v puse kterou teda mám už od víkendu ! A co teda jsem včera se málem pozvracela v praze je fabrika na psí granule a bylo to cejtit teda já to cítila přítel říká , že nic necítí 😀 ale já fakt nemohla fest mě to kopalo . A taky jak sním ostré jídlo do hodiny mě to vyžene na záchod a je mi neuvěřitelně zle ,ale pak jako když utne jak to ze sebe dostanu je fajn 😅 ! Fakt mě moje tělo dost zaráží !

havana21
8. dec 2011

@sonicata Noooooooo - myslím, že ti tvoje telo dáva pomaly poznať, že sa "niečo" deje 😉 uvidíš - také // budeš mať silné obrovské 🙂 ja sa normálne teším s tebou..... 🙂

sonicata
8. dec 2011

@havana21 No uvidím hale je teda fakt , že jsem úplně jiná i přítel si toho všiml říkal že tak přecitlivělá jsem nikdy nebyla a tak výbušná , že to je dost divný ! Denně mě budí a říká mi šup je půl osmý honem si změř tu "BAZALKOVOU TEPLOTU"😀(Bazální teplotu) on tomu říká bazalková 😀 prej to zní líp ! Teď jak už jsem dýl vzhůru je mi fajn zkouším si čuchnout ke kafy a fakt mi smrdí ☹ a to jsem ho tak milovala to samé i banány ..........no prostě uvidím ale test si udělám nejdříve 28DC dnes jsem 16DC tak musím počkat 12dní no ! Nedělá mi to radost ,ale co nadělám měla jsem nasjednáno spoustu věcí co teď nemůžu přestala jsem chodit na florball a asi nepůjdu ani na koně jezdit a to nemluvým o kryptolýze co jsem měla domluvenou na bříško a ruce ruce si asi nechám udělat ale to břicho jednoznačně odmýtnu .........pro jistotu nerada bych jestli tam nějaká ta fazolka dříme jí ubížila 🙂

havana21
8. dec 2011

@sonicata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bazalková 😀 😀 😀 😀 ja mám dosť!!! 😀 no ja som 18DC a je to fakt skoro. Ale všetko to čo hovoríš, z toho jednoznačne vychádza, že nejaká fazuľka tam predsa len bude. Je to strašné - to čakanie. To je na tom asi to najhoršie.... pretožee - ja som strááášne nedočkavá a netrpezlivá.... 😀

sonicata
8. dec 2011

@havana21 já teda taky nerada čekám taky už bych raději věděla na čem jsem no nejlepší je že mrcha se má ukázat 23.12 den před vánocem to bude 31DC ale já se zkusím otestovat ten 28 DC jestli mě tělo neklame mělo by to být už vidět a tím pádem by to byl dárek zatím jen pro přítele ostatním bych to řekla až bych věděla , že je mimi tam kde má být a roste 🙂

havana21
8. dec 2011

@sonicata daj potom vedieť - som zvedavá 😉

sonicata
8. dec 2011

@havana21 tak jsem se dozvěděla že jsem Min 12dní po oplodnění to znamená možná že by to bylo vidět vydrž oni mi napíšou zkušenější 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre