Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
17. dec 2012

@simonk_a101 ak chces, kup si este Mamatest 10, to je ten najcitlivejsi test a keby si bola tehu, tak ten by ti to uz urcite ukazal 🙂 tak drzim palce, nech to dopadne tak, ako si prajes 🙂

ivanaliana
17. dec 2012

@lienka19881 tak to je super napad...aspon ukojis aj nasu zvedavost 🙂 ...som zvedava,ze ako to dopadne.Ja som dnes 21DC.Troska ma bolia prsia a pobolieva v podbrusku....ale to iste som mala aj pred mesiacom...tak tomu neprikladam daku dolezitost.Dako som teraz rozlietana...ani na to dako nemyslim.

ivanaliana
17. dec 2012

@mackad83 no to budeme asi musiet zmenit aj miestnost 😀DA inak sa ako mas...mas uz aj dake tehu priznaky?

ivanaliana
17. dec 2012

@beru3nek ...ani mi nevrav...som bola ako na trnoch bez netu ☹ ...to ako keby naschval...lebo som nemohla dockat do nedele,ze ako Lenka dopadne 😀

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek @mackad83 @lila69 tak babule, tot moj dnesny testik 🙂 uz len ostava dufat, ze sa nezopakuju udalosti z minuleho mesiaca 🙂

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : wau 🙂 potichoučku gratuluju, nejhezčí obrázek, co může být, co 😉 Tak ať čárky sílí a ty pěkně těhotníš 9 měsíců. Nejhezčí vánoční dáreček 😉 Vydržíš to neříct to příteli?
@ivanaliana : tak příznaky u tebe taky docele slibné, ne??? Mě včera bolel vaječník až do třísla, tak jsem asi nastydla. Dneska jsem se vzbudila a pěkně mě bolí v krku 😒
@simonk_a101: jestli máš takhle dlouhý cykly normálně tak mohla být ovu až třeba po 20 dni, tak bych si testla třeba zítra ráno ještě. V pá nejdýl budeš vědět

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek dakujem, no dufam ze tento mesiac sa uz fazulka udrzi 🙂 no pokusim sa mu to nepovedat, dufam ze do soboty vydrzim 🙂

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : určitě, je i pěkně vidět ta druhá čárka. Kdy půjdeš k dr?

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek asi az po novom roku, nech je tam uz aj nieco vidiet 🙂 ale asi nevydrzim a poviem mu to uz dnes 😀 😀 😀 uz mame stromcek, tak zabalim ten testik a polozim ho pod neho 😀 😀

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 super nápad, já bych taky asi nevydržela. Určitě by to na mě poznal, že se něco děje. Já jsem hrozná kecka, tak bych mu to hned asi řekla 😀 Jo jo, to je asi lepší, aby bylo už vidět srdíčko 😉

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek no ja v sebe tiez neudrzim taketo veci, najradsej by som mu uz teraz zavolala 😀 ale musim aspon do vecera vydrzat 😀 😀

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : tak to pak napiš 😉 kdy to řeknete vašim? Na vánoce nebo radši dýl? Tchýně to na švagrový poznala ještě dřív než to věděla ona sama, prý ty jsi těhotná. Ona, neeee. A byla 😀

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek joooj to az potom neskor im to povieme, ked to uz bude aj od doktora potvrdene, momentalne je to aj tak este take neiste, ze kto vie ci sa nieco este nestane... tak to oznamime uz ked to bude jasne 🙂
jasne napisem ze ako zareagoval 😀 ako ho poznam tak najskor sa dostane uplne do stresu, a potom bude rad a zacne kupovat nejake rodinne auto 😀 a ty si ako na tom? nejake priznaky a tak? 🙂

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : no my na ty // čárky koukali oba dost vyděšeně, že jako už 😀. Rodinné auto, jo jo chlapi 😀. No já myslím, že u mě to fakt nebude. Jsem protivná neskutečně, asi PMS, mám to dostat za týden a navíc na mě něco leze 😝 Dítě po o nespalo a já tak chtěla, takže odpo se budeme nudou kopat do pr.. asi. Jak nespí po o, usnul by v autě a to já zase nechci, chjo. Jo, to je lepší vydržet říct to dýl. Třeba po tom screeningu ve 12 tt, ale na vánoce je to horší utajit, když člověk nepije 😀

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek ved toto, este si musim vymysliet, ze co poviem, preco nechcem ani pripitok...a hlavne na novy rok 😀 ale inak protivna som aj ja, uz treti den a strasne nervozna zo vsetkeho 😀 uvidis, nadej umiera posledna, dokym nepride ms, nic nie je iste 🙂

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : no právě, já když čekala Adámka, tak měl tchán narozky a tak se to dověděli... Teď bych chtěla něco vymyslet, jestli se zadaří. Myslím, že jsem říkala že beru ATB, ale stejně se to profáklo. No já právě nemám ani žádný příznaky, ani ta prsa, nic. Jo, to jo dokud nepřijde, šance je vždy, že 🙂 A co ty, prsa a jinak dobrý? Šoufl ti není?

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek no dnes som bola na obede, a ako menu v restauracii davali rezen v takom pivovom cesticku s opekanymi zemiakmi... ani normalne to jedlo velmi nemusim, ale zjem ho... no dnes som si dala dva kusky a spravilo sa mi uplne zle, som to tazko predychavala... tak som to dala zabalit, sak priatel zje 😀 no a dnes ma cely den boli hlava, ale to moze byt tym ze uz o 5 rano som bola hore, lebo som nemohla spat, stale som premyslala o tom teste 😀

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : Kamarádku bolela hlava snad první tři měsíce. Já na to taky nezapomenu, jak jsem byla těhu a donesli mě jiný jídlo než jsem objednala, normálně bych si to snad nechala ale já to viděla a natahovalo mě to uplně. Tak pak mi došlo, že se asi něco děje 😀. To se ti nedivím, že jsi byla tak brzo hore a v kolik jsi testila? 🙂

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek asi o 7 🙂 dve hodiny som lezala v posteli a premyslala, ze ci to bude pozitivne alebo nie 😀 inak ako to je teraz so sexom? radsej nie? vy ste sexikovali normalne?

lila69
18. dec 2012

@lienka19881 no perfektneeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 Tesim sa velmi . Len dufam ze to bude takto pozitivne aj pokracovat, ale urcite ano !!! Tak mas najkrajsi vianocny darcek 😀

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : já se dověděla o těhu asi v 7 tt až 😀, do tý doby normoš. Pak jsem začla špinit, tak nic nebylo. Myslím, že když budete opatrnější než dřív, není problém. Těhu není nemoc a tím je nejlepší se řídit 😉 Jen si přečti, co by se nemělo. Třeba ne moc skořice, bazalka myslím, kafe, tonic a tak. Sýry jako hemouš a niva ,už si to moc nepamatuju. Jo a tataráček neee. Horká vana taky ne

lienka19881
18. dec 2012

@lila69 dakujeeeeem 🙂 🙂 jasnee, aj vy ste co nevidiet tehule 🙂 🙂 no veru, ine darceky uz ani nepotrebujem 🙂

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek no musim si to vsetko nastudovat 🙂 ale skoda toho tataracku, ten milujem 😀
a co tvoj drobec sa uz tesi na vianoce? 🙂

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : ten mě taky moc chyběl, ani při kojení se nesmí. Tak jsem si ho dala až po skoro 2 letech. Mňam. Co bychom pro miminko neudělali, že 🙂 Můj miláček chce od ježíška párek, čokoládku a mašíčko. Prča, pak hasiče, který miluje a má už dvoje. trubíček. No nakonec pojedeme na nákup a budu zlá matka a před obchoďákem ho vzbudím 😒 Má být prý nějáká akce před hypermarketem, skřítci a vánoční kamion s colou. Tak to by se mu mohlo líbit 😉

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek tak to sa mu bude urcite pacit 🙂 len skoda ze to pocasie nevyzera velmi vianocne... aj u vas je tak skaredo?

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 si tady dopisujem jen my dvě, co 😀 Tak jak dopadnul dáreček???? Líbilo se nám to všem, ještě s kámoškou jsme byli. I skřítci tam byli, fakt hezký. Mě tyhle věcí dojímají, jsem praštěná. Asi si dám medvědí mlíko a zakutám se do pelechu, není mi něják dobře 😒 To na sebe pořád prskáme, hrůza.

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 u nás taky počasí hnus, 6 stupnů, sníh nikde prostě nic moc 😒

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek no tiez mam taky pocit ze toto je nase sukromne forum 😀 no bol velmi prekvapeny ked si rozbalil prvy darcek, nevedel co ma povedat, tak mi dal pusu a potom povedal ze musi kupit VW tuarega (to je nejake rodinne auto 😀 ) a teraz odisiel na trening, tak som tu sama 🙂 tak to ste dnes mali pekny den 🙂 a mozno ta uz chytaju prve priznaky nie? 🙂 unava, zle sa citis... 🙂

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 Leniiiiiiiiii...to je uplne,ze super :-*******Ja normalne,ze nemam slov...Bozeeee...to je neskutocneeee...uzasneeee....aaaach GRATULUJEM moja z celeho srdiecka :-* :-* :-*

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana dakujeeeeeeeeeem milacik :******** stale to ale beriem tak s rezervou, bojim sa ci sa nezopakuje minuly mesiac.... No dufam ze ma s barkou budete nasledovat! 🙂🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre