Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mackad83
7. jan 2013

@lienka19881 tak to je super správa tak naše babule budú levice je medzi nimi rozdiel 2 týždne som strašne rada že je všetko v poriadku super super strašne moc sa teším 🙂 🙂 🙂

lienka19881
7. jan 2013

@ivanaliana aj ty mas naopak otocenu maternicu? 🙂 najblizsie idem 29.1. na krv, a potom o tyzden na to na prvu poradnu, kde dostanem tehotensku knizku 🙂 robil mi len vaginalne sono 🙂 no esteze si to predychala, bo ozaj neviem kam by si to dala 😀 😀 😀

lienka19881
7. jan 2013

@mackad83 dakujeeeem moja, aj ja sa tesim velmi 🙂 je to neskutocny pocit vidiet tu fazulku na monitore 🙂

ivanaliana
7. jan 2013

@lienka19881 Preklopenu do zadu.Preto ma bolia krize pri MS.Aj Beru pisala,ze ma nieco podobne.Inak ta sestricka mi nevolala...tak si pockam do zajtra.Takze ani tehu nemam este potvrdene ☹ Sa asi este nacaka kym sa dostanem na sono ☹

lienka19881
7. jan 2013

@ivanaliana tehu urcite si, to sa bat nemusis 🙂 no a to sono ma mrzi... ☹ ale vyhoda je ta, ze ked tam pojdes, tak uz urcite aj srdiecko bude a fazulka uz bude poriadne velka 🙂

beru3nek
7. jan 2013

ahoj,

@lienka19881 : gratuluji k srdíčku. Jo jo, taky mám otočenou dělohu, to je dobrá náhoda. Bolestivou MS jsem taky měla.
@ivanaliana : tak ať zítra je krev o.k. a brzo se dočkáš vyšetření.
Holky u nás děs. Odpo jsme volali rychlou, malej 40 horečky, byl bez sebe, ruce se mu třásly. Jeli jsme sanitou na jipce je, zatím se moc neví. Asi nějáká viroza a musí se vyšetřit, zda nemá epylepsii. Je tam ke všemu sám přes noc, no jsem na prášky. Na jipu nesmí být maminky, no ať je zítra

lienka19881
7. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, ja som aj mala take nejake zle tusenie, ze ci sa nieco nestalo ked si sa tu az doteraz neukazala... ☹ tak to si ani nechcem predstavit ako si sa citila... ☹ maly bude urcite v poriadku, verim tomu... Hlavne bud silna, zajtra daj urcite vediet ako mu je... Vela sil prajem a drzim palceky... Budem na teba mysliet

beru3nek
7. jan 2013

@lienka19881 : díky, kdybychom zůstali ve špitálu, tak budu bez netu. Snad ho pustěj broučka

lienka19881
7. jan 2013

@beru3nek verim tomu ze ano... Snad mu uz bude zajtra lepsie...

ivanaliana
8. jan 2013

@beru3nek och moja...tak drzim palce aby to dobre dopadlo.Aj som sa cudovala,ze ta tu dako niet ☹ Neboj...urcite vsetko dobre dopadne :-*Verim tomu...a urcfite daj vediet,ze ako to dopadlo.

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek no mne zatial este stale novalala ☹ Vcera som mala strasnu noc...stravila som ju nad zachodovou .Este bstale mi nie je dobre...toci sa mi hlava a zaludok mam na opak ☹ Ja som sa dako spoliehala,ze sa mna tie nevolnosti nebudu tykat...a uz je to tu.Dnes som sa rozhodla zrusit vianocnu vyzdobu...ale taka som hotova,ze mi to bude trvat aj cely den.A vy ako babule...vam nic nie je?

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana ahoj moja, tak na teba to uz prislo? aspon mas urcite potvdene ze si tehu... 🙂 aj ked viem ze to urcite nie je velmi prijemne... mne nie je nic, len ma tak cudne dneska stucha na lavej strane bruska, take ako by mi v nom tak trhalo.. nie je to bolest, tak neviem ze co to moze byt... mozno nejaky zabludeny nerv 😀 no a nejdes tej sestricke zavolat?

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 no prave som dovolala...mam to teda potvrdene.HCG je vysoke.Ak by som zacala krvacat,tak mam dojst kedykolvek.Inak ma objednala rovno na poradnu 11.2.Vraj skor netreba.Tak sa teda tesim...aj ked som fazulku este nevidela 🙂 Moze byt nerv...alebo mozno ako rastie ta maternica.Mna tiez sem tam pobolieva🙂

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana no vidiiis cicus, tak to som rada, vravela som ti to 🙂 ja tiez idem najblizsie az 29.1. na krv a potom tyzden na to na poradnu, takze tiez niekedy zaciatkom februara, niekedy medzi 2.-4.2 . samozrejme ze keby bol nejaky problem tak aj skor, ale dufam ze nic nebude... 🙂

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 no tak teda kam sa ideme presupnut?...ked ty si august a ja uz september ☹ ...nasla som tu taku aj taku

simkarobkova
8. jan 2013

Ahojte baby emoticon Takže, prvého som mala dosať mrchu... došla tretieho, trvala asi polhodinku, nebola to ani normálna mrcha..len taká.. "pink" emoticon Odvtedy nič... dnes máme 8.1.2013, prsia mám stále naliate a stráášne citlivé..čo myslíte??? Je čas na test? emoticon

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana ja pojdem tam kam pojdes ty 🙂 mozeme ist kludne aj do septembra, ved mne to podla kalkulacky vychadza na 29.8., co uz je skoro september 🙂 tak sa tam mozme presunut 🙂

ivanaliana
8. jan 2013

@simkarobkova urcite ano 😉 ...tak sup,sup do toho

simkarobkova
8. jan 2013

@ivanaliana myslíš, že môžem byť? 🙂

ivanaliana
8. jan 2013

@simkarobkova mned sa to zda dost pravdepodobne 🙂 ...tak drzim palce 😉

simkarobkova
8. jan 2013

dakujem , potom sa tu ukážem 😉

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 Ok...ved aj Beru je septembrova 🙂 Zrazu tu temo nermozem najst 😀

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 zatial som nasla toto https://www.modrykonik.sk/skupina/467/...vlastne sa mi to ukazalo samo...ked som si dala datum porodu 🙂

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana moja posli mi ten link este raz, lebo ked nan kliknem, tak mi napise ze taka stranka neexistuje, lebo tam je do toho aj to vlastne zahrnute... a ked som to dala bez toho, tak mi tiez napisalo ze neexistuje...

beru3nek
8. jan 2013

ahoj holky,
hlásím, že jsem doma 🙂 Jsem šťastná jak blecha. Měl v noci ještě 39, ráno 38, zvracel, průjem i s krví ale na infekci bylo plno, tak jsme doma. Jak jsme přijeli domů, řádí jak černá ruka, ani nespal po obědě. Tak zítra jdeme k dětský na kontrolu a koncem ledna, na eeg snad se nepotvrdí epylepsie, ale měl to určitě z vysoký horečky. Holky, ať máme hlavně zdravé děti, to co jsem tam viděla, byl masakr

@ivanaliana : gratuluju k potvrzení a ty nevolnosti teda nezávidím. Mě je dneska taky blbě, snad jsem to nechytla od malýho. Na zvracení, chuť nula, tak snad je to jen těhu nevolnost

beru3nek
8. jan 2013

@ivanaliana : mě to taky neexistuje

@simkarobkova: já myslím, že budeš těhu 🙂

ivanaliana
8. jan 2013

@beru3nek tak to je super,ze ste uz domka 🙂 Prajem teda skore uzdravenie a aby to nebola ta epylepsia.Veru,veru...aby bolo hlavne zdrave...sem-tam ma napadne,ze co ak?...clovek nikdy nevie....Treba len dufat,ze vsetko bude tak ako ma.Tak a ty si sa kedy rozhodla,ze pojdes na vysetrenie?
@lienka19881 neviem veru,ze preco to nezobrazuje...je tam tento link.Inak mne sa to objavilo v lavom rohu ked si kliknem na fotoblogy.Objavilo sa mi to hned potom...ako som si dala datum porodu.Ty to tam asi budes tiez mat...len tam bude august

beru3nek
8. jan 2013

@ivanaliana : no lítá tady jak čamrdka. Vypadá úplně zdravě, tak snad to vydrží 😉 Chtěla jsem jít zítra ráno, ale to musíme k dětský. Tak v pátek ráno. To budu 6+1, ale na srdíčko bude asi brzo

ivanaliana
8. jan 2013

@beru3nek tak to je super 😀 😀 😀 Ja ani neviem,ze ci uz je srdiecko ☹ Ja som dnes 6+1 🙂 Tak chod teda...aspon budes spokojnejsia 😉

lienka19881
8. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, som rada ze je uz drobec v poriadku 🙂 no ja si tiez hovorim, ze mi je uplne jedno ci je to chlapec alebo dievcatko, hlavne nech je to zdrave, to je to najdolezitejsie...
@ivanaliana skusim to pozriet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre