Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vendy1407
8. jan 2013

Holky tak už třetí den //, není to sice ještě dálnice ale je tam nezmizela 🙂 . Jak dlouho ještě testovat a kdy zhruba hlásit Dr.?Podle kalkulačky by jsem měla teď být 5+0 .

ivanaliana
8. jan 2013

@vendy1407 tak gratulujem...to je super 🙂 Mne doktorka vravela,ze treba pockat minimalne 10 dni meskania menstruacie

vendy1407
8. jan 2013

@ivanaliana no jen doufám že když už tam je tak už nezmízí 🙂 . tak 10 dní to bude ve čtvrtek tak teda příští týden ji zavolám...

hannah7773
8. jan 2013

Zdravím, mám těhotenské nevolnosti, bolení podbříšku jako na ms. DNes jsem měla ms dostat, ale nedošla, udělala jsem si TT a je pozitivní....zašla jsem na krev, ale odpoledne mi sdělili, že je to negativní.
DNeska jsem 26 dc a mívám to 24-25 dc. Myslíte, že je ještě naděje, že můžu být těhotná...Mám jít do caru za týden, ale stalo se někomu, že bylo hcg z krve negativní a přesto jste těhotné a krev vám brali brzo?
Neměla jsem žádné léky na stimulaci, co by dělaly falešně pozitivní testy...tak jsem z toho jelen 😒 .
Moc děkuji.

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana tak podme tam 🙂

ivanaliana
8. jan 2013

@lienka19881 podme 😉

lienka19881
8. jan 2013

@ivanaliana tak tam idem napisat 🙂

beru3nek
8. jan 2013

mě začlo tak divně bolet břicho, tak si jdu radši lehnout. 😝

beru3nek
8. jan 2013

@vendy1407 : gratulace 😉
@hannah7773 : tak to nevím teda a na tom testu byly fakt jasný / / nebo jen duch? Zase je divný, že ta krev ukázala, že negativní. Tý bych věřila spíš
@ivanaliana : zítra mrknu, teď jdu do pelíšku

hannah7773
8. jan 2013

@beru3nek Ve skutečnosti je to vidětl lépe než na fotce... dneska jsem to měla dostat....zkusím ještě pozítří a uvidím....ale je mi prostě těhotně, tak jsem myslela, že bude třeba hcg už 30....třeba je to ještě hodně brzo a nebo už mám falešnou březost... 😝

ivanaliana
8. jan 2013

@beru3nek tak len si pekne chod lazkat 😉 ...zasluzis si:-*...Tak teda zajtra vies kde nas najdes 🙂

beru3nek
9. jan 2013

@hannah7773 : to mi přijde teda dost pozitivní, tak zkus za dva dny znova. Já myslím,že těhu jsi 😉

lienka19881
9. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, ako sa ma drobec? Dufam ze uz lepsie... Inak pod k nam do temy nadejne septebrovky, link je vyssie od ivky 🙂

beru3nek
10. jan 2013

@lienka19881 : ahojda, já jsem tam byla ale něják tam nikdo nereaguje tak nevím 😨 Díky za optání, včera byl v noci bez horečky, ted má zase zvýšenou, tka snad to bude o.k. co ty, jak je ? 😉

lienka19881
10. jan 2013

@beru3nek no uz sma zacali s ivkou cudovat, ze kde si ked sa tak dlho neozyvas... Ze ci sa nahodou nieco nestalo... Tak to je fajn ze je mu uz lepsie, aj ked ma dnes zvysenu... Verim ze uz to bude ok... Ja som od vcera slamena vdova, drahy uz odisiel, tak som doma sama... Zatial mi to vyhovuje, aspon trosku oddychnem, o par dni mi uz zacne byt smutno... Ale tak snad tri tyzdne ubehnu ako voda 🙂 to mi uz bude pomaly koncit prvy trimester a malo byt prist najkrajsie obdobie tehu 😀 a ty ako? Zajtra sa chystas k dr. ci kvoli choremu drobcovi nemozes?

sunny15
12. jan 2013

@lienka19881 ahooj pozeram ze si tehulka 😀 😀 blahoželam 😀 držim palce kočky ja som si to takto užívala pred rokom 😉 krasne obdobie 😀

lienka19881
12. jan 2013

@sunny15 dakujeeeem 😀 snad to dobojujeme az do uspesneho konca 🙂

beru3nek
12. jan 2013

@lienka19881 : tak užívej klídečku. Věřím, že první dny to bodne, pak ti bude asi smutno, ale až přijede tak si to vynahradíte. Bude koukat, jak se ti zvětšil pupíček. Mě ta nová diskuze něják neoslovila, tak se ozvu tady 😉

lienka19881
12. jan 2013

@beru3nek zatial som v pohode, uzivam si pokoj a nohy vylozene hore 😀 ale za par dni sa uz od nudy budem rozpravat asi sama so sebou 🙂 myslis ze nam za tri tyzdne nejako vyrazne narastie brusko? 🙂 mna to v tej novej diskusii tiez velmi nebavi, tak si mozeme pisat tu, tato tema je taka nasa 🙂 a ako sa mas? Maly uz je zdravy?

beru3nek
13. jan 2013

@lienka19881 : viď, taky mě to tam něják nesedlo. Já se jen nervím na ten pátek, ale říkám si, že snad to bude o.k. když mi je pořád tak divně od žaludku. Jen mi je divný proč mi bral krev, a bude ve čt znova. Malej už našt. o.k. Pěkně řádí a v noci předvedl pěkný divadlo. Jak jdeme koncem ledna do tý nemocnice, tak ho odnaučuju šťávu, jen aby měl vodu. V noci měl takový hysterák, že jí chce až se z toho poblil. Brrrr. Je to náš vyčůránek. No já myslím, že za 3 týdny už bříško trošku povyroste 😉 Minule jsem v 9 tt nemohla dopnout kaťata, to budeš v 11 tt tak uvidíš jak poroste. To ti uteče bez něj, můžeš krásně lenošit, s kámoškama na kafíčko. Něco hezkýho si koupit a být na netu ve spojení, my tě rozptýlíme 😀

lienka19881
13. jan 2013

@beru3nek neboooj, podla mna to bude urcite v poriadku, ale verim ti ze nervy to musia byt... No mozno si chce overit ze hcg rastie, alebo co... Ale urcite bude vsetko ok, citim to v kostiach 🙂 tak to je super ze maly je uz v poriadku 🙂 a to az taky hysterak z toho mal? Paani, no ja si este neviem velmi predstavit, ze co to vsetko obnasa mat dieta... Inak ja uz mam teraz pocit, ze ked sedim, tak si musim rozopinat gombik na rifliach, lebo ma tlacia 😀 no aspon ze tu mam na nete vas, vzdy ked sa nudim tak tu napisem a hned mi cas rychlejsie uteka 🙂

beru3nek
13. jan 2013

@lienka19881 : neboj ono to přijde samo, začátek byl u nás dost drsnej. Bylo to ale tím, že byl měsíc v nemocnici když se narodil, já pořád řvala, ty hormony v 6 nedělí jsou mazec. Pak už dobrý, jen mě štvala vojtovka, cvičili jsme 10 měsíců, ale moc mu pomohla. Já si taky nedokážu představit mít dvě děti 😀 Hlavně, když adámek v noci nebude spát a mimčo taky. No je to naše herečka, ale v tu chvíli to byla hrůza jak ječel. Muž ať mu dám na zadek, ale to si nepomůžu, že. Pak se poblil chudák a byl hned klid a usnul. Lumpík, si myslel že si to vyřve . Já mám rifle elastický naštěstí 😉

lienka19881
13. jan 2013

@beru3nek no tak to budes mat veru co robit, ked budu obidve deticky hore a kazde bude chciet tvoju pozornost... Ale urcite si v tom najdes nejaky system 🙂 no moje hormony uz teraz nicia niekedy, niekedy mam take dni, ze ma vsetko rozplace... Si len spomeniem na nejaku smutnu vec a uz placem... To ked drahy odchadzal, som revala ako male decko 😀 potom jak odisiel som vylozila nohy hore a uz bola pohodicka 🙂 inak ja tiez neviem ako by som sa zachovala, ci by som dala malemu na zadok, alebo by som ho nechala vyrevat alebo co s nim 😀

lienka19881
13. jan 2013

@ivanaliana ahoooj moja, co nove? My sme sa s beru rozhodli, ze si budeme pisavat tu, ta nova tema nas nejako neoslovila... Tato je taka nasa domaca 😀

beru3nek
13. jan 2013

@lienka19881 : já hormony zatím teda našt. v pohodě. Řvala jsem jen, kolem tý nemocnice, jinak se držím. No ono si totiž kolikrát člověk nepomůže, když mu dá na zadek. Já hlavně moc neplácám, mě se to nelíbí. Spíš vysvětlím, houknu a nebo s ním zatřesu ale plácla jsem ho asi jen 3x. Efekt nula a pak mají pocit, že plácat můžou taky když můžeme my. No to bych řvala taky, kdyby odjel muž. Co nevolnosti máš a břicho bolí? Mě totiž vůbec, to mi je divný 😒

lienka19881
13. jan 2013

@beru3nek ja tiez vobec, vsetko mi chuti, nevraciam, nic mi nesmrdi... Keby mi nemeskala ms ani neviem ze som tehu.., tiez mi to pride divne, ale tak nemusi sa to objavovat pri kazdom tehu... Mne mama aj svokra vraveli ze nevracali ani pri jednom tehu, a to maju kazda 3 deti... Pred tyznom bolo mimi na sone v pohode, dlzka normalna, srdiecko bilo... A ani vtedy mi nic nebolo... Takze si myslim ze je to ok🙂

vendy1407
14. jan 2013

Ahoj holky, tak dnes jsem připravená dát manželovi k půl ročnímu výročí svatby pozitivní testíky, jsem zvědavá co na to bude říkat 🙂 . Možná už ale něco tuší, o víkendu se mě ptal jestli mu něco netajím 😀 . Projistotu jsem si dnes udělala elektronický a vyšlo 3+ , podle kalkulačky jsem 5+6, takže dnes asi zavolám Dr. kdy mě bude chtít vidět 😉 . zatím mi to ale asi pořádně nedošlo že jsem těhu, nemám ani žádné pořádné příznaky...

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : mě je divně od žaludku, tak si říkám že to musí být o.k. Břicho mě nebolí vůbec, to mě u Adámka bolelo, jako na MS. Tak už ať je pátek

@vendy1407 : to jsi dobrá, že jsi to vydržela 😉 to bude muž koukat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre