• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
Tento aj vcerajsi poobede no neriesim to ako potesili by sme sa ze by mala dcerka surodenca ale ze by sme to az velmi chceli a sa sustredili len na toto tak to zas nie
26. feb o 17:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neriesim pockam do ms :joy::joy::joy:ale dakujem
26. feb o 17:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela skusim este jednu..ale ja nevidim nic
26. feb o 17:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka31111 ja tam aj nieco vidim, takeho ducha, ale nie je to takto uz na nic platne, pretoze vysledok sa ma odcitat do 3 ci 5 min. podla druhu testu. Treba si robit test az v den, resp. az ked vynecha mrcha. Ja som sa testovala v den ked mi mala prist, test bol negativny, potom som pockala 2 dni a test bol pozitivny ale velmi velmi slabucko. Vtedy som nabehla ku dr. ten mi vzal krv a zistil, ze mam v krvi malu hladinu hcg, ze ak som tehotna, pravdepodobne potratim, ze dostanem mrchu, mala som vyckat tyzden, potom mi znovu vzal krv a hcg som mala na hladine 2000. Drzim palce. Rozhodne, aj ked dostanes mrchu, chod ku lekarke a povedz, ake mas potiaze s prsnikmi a krizami, nech ta pozrie. Ak sa snazite o babatko, aby sa vylucili dake komplikacie, co by mohli ohrozit tehotenstvo. Ale to az tyzden po tom, co ti prejde mrcha. Ak ti bude meskat, netestuj viac, a rovno ku lekarke. Ona ta pozrie a budes na istom. Drzim palce.
26. feb o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karin363 dakujem pekne to tie krize a prsia uz zacali pred mrchov asi tyzden mrchu som dostala o va dni skor ale strastne cudne dokonca den pred mrchov som sa pozvracala s kavi a cigarety co u mna sa to nikdy ale naozaj nikdy nestalo kramy skoncili a bolesti mam stale podbrusko ma neboli ale sem tam za den ci dva mam take silne pichanie v podbrusku ale iba minutove to vtedy preklinam vsetkyh :joy::joy::joy:uvidime no ja aj tak mam ist na prehliadku ku gyndoske tak urcite jej poviem co sa deje dokonca sem tam zbadam zili modre na prsiach a kojit nekojim malu uz vysa 1.5r :joy::joy::joy:no ja tu stym nic nevyriesim ale moze to byt aj iny mozno zdravotny problem ale dakujem kazdej jednej aj za infosky a radu dik urcite napisem ak sa dozviem aj ja od profesionala :joy::joy:
26. feb o 18:10  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby dnes rano som si spravila ďalší test tiež je tam ciatocka ale dako nezpsilnela spodny je dnešný a vrchný je včerajší
27. feb o 05:52  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem, ak je to z ranného moču, tak je to jasné. Ja som to mala presne takto isto pozitívny test. Ono to bude už len silnieť. Tá čiaročka. Objednaj sa ku gynekologičke, na krv pre potvrdenie tehotenstva.
27. feb o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok