Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
13. júl 2009

venyska:já s tím zkušenosti nemám,ale doufejme že se zadařilo 😉 my to máme ještě před sebou 😉 🙂těším se moc moc 🙂 😵

venyska
13. júl 2009

Přeju ti to,a hlavně ať tu ovu poznáš 🙂

mscat
13. júl 2009

děkuji...no já tu ovu asi nepoznám teda ješte nikdy jsem nic nepostřehla 🙂 😝 ale tak já si měřím tu BT.. 🙂 tak doufejme,že vubec nějaká ovu nastane...a jak se máte?co malá?

mscat
13. júl 2009

kukala ses?martinka má v albumu další testík daný z dneška... 🙂

mscat
13. júl 2009

i já jsem si dala do albumu pár nových foteček 🙂

mscat
13. júl 2009

tam jak mám segru 🙂

martinka2000
13. júl 2009

mscat krasny hafan co to je za rasu???vypada moc moc krasne venyska me obcas pri ovu boli podbrisek ale je to jen takove pichnuti ten den jinak ne cystu jsem mela lezla jsem po ctyrech nekolik dnu pak praskla a bylo po bolestech je mozne ze jsi treba jen nastydla na spodek to taky dost picha v podbrisku ale cystu by jsi poznala je to hrozna bolest

martinka2000
13. júl 2009

mas hezkou sestricku je hodna???ty jo ty kocarky jsou zvlastni vypadaji fakt pekne tak holky manza jde konecne dnes do prace tak vecer uklidim a zasednu k pc v patek zase odjizdim takhle me to bavi kdyz je co delat a nemusim porad sedet doma a koukat do blba ale kdyz muzu nekam jezdit a tak tak to jsem rada ted se namaluju obleknu a razim nakupovat kouknout po obchodakach kde co maji pak jeste napisu jsem rada ze jsem to vydrzela a cely mesic jsem nestudovala internet a nestresovala jsem se nejakyma testama a zkoumanim se je to lepsi jsem rada ze jsem si vycistila hlavicku mejte se holcicky krasne preji krasny slunecny a pohodovy den a budu se vecer tesit

mscat
13. júl 2009

martinka:děkuji..jsi snad první,kdo řekl,že je to krásný pes a né že jsem trefená! 🙂 😝 je moc krásný a hrozně se na ni těším..už má koupené hračky,misky,kokina 🙂 ted budu kupovat vodítko a obojek,víš at to nemám pak nárazově tolik peněz to by mě asi muj zabil,tak to kupuji postupně když se může něco utratit navíc 😀 jen ted sem nechala 500,ted dám tak 600 pak za psa 1000 plus potom granule a tak,doočkovat.. 🙂 ale ok. 🙂 je to křížené..pyrenejský horský pes+německý ovčák-labradorský retrívr 🙂 ,i jsem o té rase pročítala,samozřejěm bych nešla do něčeho co by ohrožovalo adriana,ale tento pes by měl být klidné povahy,mazlivý,a velmi vhodný prý k dětem,tak se tak nebojím.,nadruhou stranu je ostražitý vůči cizím lidem,a dobrý hlídač svých páníčků,nejvíc sbystří v noci,když už je tma 🙂 aspon se nebudu už tak bát.fakt se těším,vím že se budu muset hodně starat,ale tak nebude to horší jak s dítětem 🙂 a navíc mi to vubec nevadí.

mscat
13. júl 2009

martinka:Sabča?díky...hodná?no ani moc nee.jako zlá není ale dost drzá,protivná,neposlušná,oprsklá...celkem síla 🙂 vychytralé to je všechno ty děcka..už tak malé to je fakt děs 😝 🙂 ale když třeba huknu na malého a on brečí tak ho brání a nadává mi,to bych spleskala aj ju nejradši 🙂 včera jsem ju vzala na pohár a ona jen zobla,vylila ho a konec.tak 40kč v řitce bože bože. 🙂 😝
a co jsi manžu měla doma?že ty kočárky,ted mě nejvíc pochytil ten quinny buzz pro změnu. 🙂ale jsou aj drahé 😝a potom ten z ciziny stokke Xplory.ale to je téměř 30 tisíc takže to určitě nehrozí. 🙂
to se máš že někam jezdíš mě právě nebaví trčet doma,už jsem z toho otrávená a trckat se autobusem někde mě tuplem nebaví.v tom vedru.a tolik lidí jezdí otrava a sama bez přítele.to mě taky štve že nic spolu nepodnikáme. 😝 ☹ale od soboty jo to začneme...doufám že vyjde počasí,třeba na koupák,do lednice do parku a za adrianovou druhou babkou,jsem to slíbila.a pak pro pejska a na procházky..se fakt těším že bude doma 20dní.pak vám tu budu psát jak už by mohl vypadnout zpět do práce ne 😀 😀to známe.
tak si užij nákupy,taky jsem chtěla jet,ale nevím,musím žehlit a to horko mi vadí a nechce se mi ani ten ksichtík si namalovat 😝 🙂tak pak povíš co si pěkného koupila ju?papap

monika0001
13. júl 2009

jaajj uz nech volaju...

michalag
13. júl 2009

monika, oni ti maju zavolat?

pipussa
13. júl 2009

monika0001 nejdes volat ty ??? 😒 ....... ved co, prinajhorsom povedia, ze to este nieje........

monika0001
13. júl 2009

hej... okolo 15-tej.. no zatial nic....
uz som dva krat spala teraz.. taka som unavena.. neviem ci to z tych liekov (8 som ich mala dat do seba) a je mi dost zle... hm.. no som zvedava...

monika0001
13. júl 2009

sestricka je moja kamoska a viem ze oni mi zavolaju ked to bude.. iba by mi vynadala, ze zasa stresujem 😀

pipussa
13. júl 2009

vsetky to tu s tebou prezivame...... Musis nam dat hned vediet.... dobre aj zle.... A inak, ja by som volala sama......... ved urcite ma lekar na stole viac papierov...... Hmmmmmmmm.....Drzime palce

pipussa
13. júl 2009

aha, ked kamoska, tak bude na teba mysliet, to je ine.........
a ako ti je zle ? zaludok, hlava ? brucho

monika0001
13. júl 2009

nviem.. je mi divne... neviem ci z tych liekov ci z coho... neboli ma nic.. len mi je divne..

vzdy mi hned volaju... a teraz musia tym duplom ked mi dali aj lieky...
a slubujme, ze hned ako budem vediet pisem vam!

pipussa
13. júl 2009

no, mozno su to stresy, taka neuroza........co je normalne......... 🙂

michalag
13. júl 2009

monika 8 naraz 😨 😕

martinka2000
13. júl 2009

tak ja uz jsem doma musim uklizet a nechce se mi jsem nejaka divna mscat ten pejsek se mi moc libi a kdyz jsi presvedcena o tom ze ho chces tak proc ne tak jak moniko uz neco vis???

pipussa
13. júl 2009

a menzes sa ti spustil akoze uplne, alebo aj ten mas divny...... slabsi

monika0001
13. júl 2009

michalag - nie 8 naraz.. postupne za doobedie som ich mala uzit.. tak som po pol hodinke davala...
menzes sa mi práve ešte nespusitl.. mám len také divne špinenie..
martinka ešte stale cakam... 🙄

pipussa
13. júl 2009

no, moze sa ti brzdit aj tym duphastonom...... Jeeemine, cakame , cakame 🙂

monika0001
13. júl 2009

baby - velmi nerada vás v takuto chvilu opustam, ale moja svokra je taka nervozna z toho cakanie, ze si vymkla kluce od auta v aute.. tak jej ideme domov zobrat druhe a ideme za nou na zahradu.. hned ako pridem domov pisem horuce spravy... Zatial papapa a dakujem za podporu a cakanie so mnou 😝 😉

martinka2000
13. júl 2009

ja spinila taky na utz nic videt nebylo po utz jsem zacala krvacet rekli mi ze jsem mela mikropotrat a je s toho krasna holcicka takhle jsem spinila dva mesice

monika0001
13. júl 2009

oo martinka tak teraz uz verim na 1000 % !
DAKUJEM!!! 😀 😀 😀 😀

mabe
13. júl 2009

Ahoj holky, dneska 11DPO, jsem objevila na testu stinecek. Byla jsem u dr., delala UTZ - jeste samozrejme nebylo nic videt, akorat vysoka sliznice, delala jeste ster delozniho cipku a potom jsem zaspinila. Trosku s krvi, tedka je to zatim hnede. Myslite, ze je to z toho UTZ? Mam po dvou MA a uz se bojim vseho. Zitra jdu na HCG rano - na potvrzeni tehu.

flyangel
13. júl 2009

mabe neboj...kym nekrvacas intenzivne nemal by byt problem..drzim palce 😉

mscat
13. júl 2009

monika0001..tak napjatě čekáme všechny 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre