Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
13. júl 2009

martinka:jojo jsem přesvědčená 🙂 mě se taky moc líbí...a malý se už moc těší.a ty teda pujdeš kdy k dr? 😉

martinka2000
13. júl 2009

jeste nevim jeste pockam mam to dostat teprve zitra tak snad to neprijde jeste radeji vyckam kdyby preci nahodou ms prisla abych neplasila nadarmo asi pristi tyden ted to jeste nema cenu si myslim stejne tam nic videt nebude i kdyz to tuhu bude
ja myslim ze malej se zabavi taky bude to zase neco jineho a bude rad ze ma kamose ja zvirratka miluju takze jsem pro 😀 i kdyz nez to vyroste je to des ale az to vyroste je to vdecny zviratko

mscat
13. júl 2009

martinka:jo tak to ještě počkej. 😉
určitě no fakt už se těšíme,malý taky říká že bude dělat malá a dávat mu papat.je pořád sám jen se mnou tak budem s pejskem chodit na procházky bude to supr 🙂 .mě tu právě taky chybí pejsek vždycky jsme měli u mamky pejska a ne jednoho🙂první když byl malý menší nechtěla jsem do toho jít ale ted už ano když vidím jak si každého pejska chce hladit a tak.tak bude mít svého mazlíka 😀 a co jsi teda nakoupila pěkného 😉

mscat
13. júl 2009

jaj a co ta monika... ☹ 😒

monika0001
13. júl 2009

DAKUJEM VELMI PEKNE VŠETKÝM, KTORÉ VERILI, ale tak snáď nabudúce to vyjde... ☹
Idem si dať vínko s mužom.. mám neskutočnú chuť naň už týždeň...

mscat
13. júl 2009

moni:to mě mrzí ale užij si ted vínečko s mužem a brzy se zadaří 🙂

monika0001
13. júl 2009

no ked skončia krámy, ktoré sa mi teda asi rozbiehajú...
a neviem č si môžem dať víno po 8 tabletách duphastonu..... aby som nakoniec neskončila na pohotovosti 😀

mscat
13. júl 2009

no to je fakt..tak si zadej na netu duphaston a alkohol nebo víno... 🙂

vanesska
13. júl 2009

caute babule,
chcem sa s vami poradit...
som dnes 17DC ovu bola na 12DC no ale uz asi 2 dni ma boli podbrusko a celkom intenzivne pocitujem pichanie v pravom vajecniku teda v tom z ktoreho bola ovu... sem tam ma picha aj druhy ale intenzivnejsie ten ovulkovy... no a dnes co je 5 DPO aj nejake spinenie... o baby sa snazime uz nejaky ten cas takze mam nejake veci odpozorovane ale toto pichanie a spinenie som este nemala... bojim sa ci to nemoze byt cysta ale zasa ked ma pobolievaju obidva vajecniky tak si myslim ze cysta asi nie... no ale na pripadne priznaky sa mi to zasa zda az prilis skoro... hm... tak ja len ci nemate niektora podobnu skusenost... 😕

mscat
13. júl 2009

vanesska:ahoj ..víš jistě že 12DC byla ovulka?přesně se v tomto nevyznám takže ti moc neporadím...ale takhle holky něky popisují i ovulaci.ale když říkáš že už byla...

mscat
13. júl 2009

ale už jsem nervozní...Monička se celý den neozvala a dnes měla jít k tomu dr.!Moni kdepak jsi snad se nestalo něco špatného! 😒

bejkam
13. júl 2009

Ahojky,pre snazilky,co su tu dlhsie,len som sa chcela pochvalit,ze mam 7dnoveho Sebastianka a je krasny 😀 .Vsetkym Vam moc drzim palce,aby ste tiez mohli sdielat taku radost 😉 uspesne snazilkovanie.

michalag
13. júl 2009

bejkam, srdecne blahozelaaaame k Sebastiankovi 😵 😵 😵 , hlavne aby ste boli obidvaja zdravi, ty si mala vela mliecka pre drobceka a aby si sa rychlo zotavila po porode 😉 🙂

martinka2000
13. júl 2009

moni to me moc moc mrzi opravdu ☹
bejkam moc gratuluji k mimi a preji at je zdravoucky krasnoucky a hodnoucky 😉

flyangel
13. júl 2009

Bejkam ahoooj 😀 blahozelam ku malemu...je fakt nadherny

martinka2000
13. júl 2009

holky mam asi blbou otazku ale jaka je sance ze ms nedostanu kdyz mi vysel pozitivni test ale neni ta druha carka takova jako ta kontrolni znamena to ze kdyz neni takova jako ta kontrolni ze to muzu jeste dostat?nebo by musela byt neviditelna aby ms prisla?

mscat
13. júl 2009

bejkam:gratuluji ke krásnému chlapečkovi at je stále zdraví a dělá vám jen samou radost.

monika0001
13. júl 2009

martinka no ja ti po troch pozitívnych testoch a negatívnom tehotenstve asi moc neporadím 😉
Ale aj keď nič nebude teš sa! Máš krásne dve detičky, o ktorých mnohé ženy môžu len celý život len snívať... Teľať sa Maťka a kašli na testy.. užívaj si život a ono to príde.. Ak si porodila krásne, zdravé dve deti, neboj bude aj tretie... Len treba stále veriť! Ja aj napriek dvom potatom a trom falošným testom stále verím.. a nikdy neprestanem veriť tomu, že budeme mať svoje krásne bábätko....
Posielam cmuk!

mscat
13. júl 2009

martinka:to víš že máš hloupou otázku 😉 😉 😵 myslím si,že by bylo lepší to neřešit a nemyslet na to..vůbec vůbec 😉 pozitivní test ti vyšel ms může klidně dorazit ,ale třeba jen slabá víš..... 😉

flyangel
13. júl 2009

martinka aj ked nemas silnu ciarku ms moze a nemusi ms prist...niektore zeny aj mesiace pocas tehu maju mrchu a babenku sa nic nestane..

martinka2000
13. júl 2009

moni a muzu se zepatat jak moc pozitivni test jsi mela?a ms ti meskala?a kolik si mela hcg v krvi nebo jsi nemela zadne?nechapu to jak si mohla it pozitivni testy a nikde nic co to bylo za testy?nemohlo to spis odejit s ms?promin nechci se dotoho rypat ale zajima me to nemela by jsi jit na nejake vysetreni?
holky diky jen zmatkuju uz s toho blbnu

martinka2000
13. júl 2009

no ja spis myslela jestli kdyz uz se ukaze ze je test pozitivni tak to znamena ze uz se to zahnizdilo a ms by to odpalvit nemela jasne ze se to stava ale pravdepodobnost neni tak velika nebo je?

monika0001
13. júl 2009

uz som raz nieco podobne zazila a keby tam nieco bolo a odislo to s ms myslim ze hcg by este nejake bolo no nebolo nic...
jeden test mam v albume a druhe dva boli o troska slabsie... ale ko sa vola ten čo je v albme ti nepoviem bo od nervom som ich dala vyhodit.. druhy tiez neviem ako sa volal a treti bol pepino... vcera som to niekde pisala ake testy som robila ale neviem kde...
ms mi meskala 5 dní ale vyzera ze uz dochadza.. no ja sa nemozem spoliehat na meskanie ms, lbo mne stale meskava.. toto nie je pre mna varovny signal... 😉

mscat
13. júl 2009

martinka:dnes jsi psala,že jsi ráda,že sis pročistila hlavu a nic neřešila,ale ted už chudato z toho blázníš 🙂 😕 uděláš si zítra další testík ne? ☹

martinka2000
13. júl 2009

to je divne tak to nechapu a jeste ted ti to konci to je fakt zvlastni nechapu

martinka2000
13. júl 2009

mscat mas pravdu uz mi s toho hrabe zacnu se vrtat v netu a je to ctu a ctu a pak blaznim jo jo udelam rano dalsi jasne ze jo to si nenecham ujit ja delala dnes jeden rano jeden k veceru jestli tam porad je jestli se mi to jen nezdalo 🙂

flyangel
13. júl 2009

martinka a k dr kedy pojdes?

mscat
13. júl 2009

holky ale opravdu..monika se vubec neozvala co? 😕

martinka2000
13. júl 2009

flyangel no ja to mam dostat spravne az zitra ale uz vcera jsem testla a byla tam tak si myslim ze je brzy jit na gyndu stejne mi tam jeste nic nenajde jen mi je nejak divne bricho teda boli jako kdyz to mam dostat a jeste jsem dostala sileny prujem nevim ale musim tam jit nejpozdeji pristi tyden kvuli tem lekum ktere beru aby mi kdyztak dali jine jestli jsem teda tehotna a zacinaji me bolet hrozne prsa tak uvidim snad to jeste nakonec nedostanu jeste pockam a pristi pondeli tam rovnou zajdu

martinka2000
13. júl 2009

a ona dnes mela jit na gyndu?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre