• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
aspon bych to nemela daleko kdyby jsete se prijely podivat na prahu :grinning:
17. júl 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že? :wink: taky si myslím že je supr
17. júl 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bys měla veelmi blízko k nám :grinning: třeba si uděláme taky výlet to by bylo fajnééé :slight_smile: ale na jeden den..hmm to se nevyplatí to byjsme celý den jen cestovali :slight_smile: :unamused:
17. júl 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za bacily :dizzy_face:
17. júl 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá tak už sem tě i já tam objevila :grinning:
17. júl 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by už i na mě padl spánek..tak jo mizím papapadobrou nocinku
17. júl 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jedna :grinning: poslala jsem ti taky mailiky jdu spinkat zitra pisnu prijel mi starej domu bude chtit zase jidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. júl 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holky :wink:
17. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka:Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku :dizzy_face: :wink:
17. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde jste děvčata? :frowning2: tak my už budem snažilkovat dnes :dizzy_face: :dizzy_face: já zatím takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
tak jsem zvědavá co bude dál :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirko diky moc za pranicko tak drzim palecky aby snazilkovani vyslo i kdyz v tomhle horku se hybat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: holky loucim se s vami a v pondelikouknu co je noveho jedeme na vikend slavit maminky narozeniny mej te se krasne a krasny vikend :wink:
17. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš zač :wink: a díky...ale máš pravdu v tomhle horku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak budem to muset zvládnout :grinning: tak si to pěkně užijte papa
17. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ponocovali ešte bezo mna... pekne...
ako ste sa vyspinkali dnes? ja super... jak som v noci zaľahla tak som sa ráno vzbudila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika:ahojky.já dobre kupodivu taky,jak sem zalehla tak jsem se v osum rano vzbudila:slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne si sa vyspala.. :wink:
a ďakujem za maily... dobreee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky
monika:ale zase dnes jsems se nevyspala :grinning: :dizzy_face:
dobré že? :wink:ještě nějaké pošlu až zas bude čas mám jich tam nepřečtených asi 500 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě bolí od včerejška podbřišek a dnes jsem ráno trošku zašpinila..tak zas nechápu..a vypaadá to u mě takto..http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
18. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...mscat a kt. si dc?
18. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly :slight_smile: jak se daří?nekukalas na muj graf?jsem 14DC
18. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera teda mě to vystřelovalo až do kříží.plus ten podbřišek..večer byl sexík :wink: teda spíš až po půlnoci takže dnes :grinning: a ráno jsem trošku zašpinila to je všechno zatím :confused: ale podbřišek mě pořád děsně bolí zas jak na ms...už mě to štve dyt nedávno mi skončila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat...nuz ja skor sa vyznam v grafoch na wunsckinder-tam mi to pripada prehladnejsie...ale je mozne ze si mala ovulku..videla som v grafe pokles teploty a potom zas vyssiu teplotu???ak ano je to pravdepodobne po ovulke...aj spinenie a pocit na ms je priznakom ovulky...ja to tiez mavam... :slight_smile: inac sa mam ok.
18. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..tak takto::http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70756/nummer=3
18. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:taky se mi to líbí víc na WK :slight_smile: jojo špinění bylo jen ráno po tom sexíku :slight_smile: a ted mě bolí podbřišek už od rána... :stuck_out_tongue_closed_eyes: graf mi ješte ovulku neukázal..myslím že jestli bude tak možná dnes nebo zítra :slight_smile: nevím nevím :slight_smile: to je dobře že se máš ok.zdravá jsi?už konečně žádné problémy..
18. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat tak sa zda ze ovu asi bude dnes-sudim podla spinenia a bolesti..na grafe este nic vynimocne nevidim...nuz zatial som v pohode...dufam ze to vydrzi este chvilku a nic sa neobjavi.. :wink: a vy ako?
18. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau moni :wink: tak co copak děláte? :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm spal (zobudil ho telefon) a ja bludim po nette a pozeram co budem robit...
a ty?
18. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:no jsem zvědavá..ted jsme pro jistotu šupli ještě keksík jeden :wink: když malý spal..to ale u nás není zvykem,já radši večer ale tak snaha musí být :sunglasses: jenže jaksik špinění se přehouplo v trošku krve a podbřišek pořád bolí.i tak myslíš že by to mohla být ovu..já si zas myslím že se mi opět rozjíždí ms i když by vubec neměla :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím
18. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:to je dobře že jsi konečně zdravá jen at to vydrží :wink: my dobré :slight_smile:

monika:aha..je takové spavé počasí ted že?teda jestli u vás taky prší..tu se to nejak bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: no já před chvílí snažilkovala :sunglasses: a jinak malý se taky ted vzbudil a já jim pujdu udělat cuketu dřív jsem se k tomu nedostala :sweat_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi trochu pouklízet nebo nedělat niíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj aj tu prsi.. co prsi, leje...
my budeme upratovat az zajtra sme sa rozhodli...
18. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok