• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
juj idem si sa troška k môjmu miláčikovi pritúliť už keď snažilkovať nemôžme.... :angry:
Tak s aspoň pomojkáme a troška si pospinkáme....
Majte sa zatiaľ krásnučko.....
Papapa
18. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my asi nebudem uklizet me se neeejak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: asi zas žehlit :unamused: :slight_smile: chystáme se potom upravit malému pokojik...aj sem mu objednala látkový domeček..teda spíš jsout to hasiči: :slight_smile: http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=912420
tak musíme povyházet přebytečné hračky nemá v tom vubec přehled a je tam borčus pořád :slight_smile: :confounded: trošku mu to zútulnit :wink:
18. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:jéé tak se pěkně pomuchlinkujte :wink: a odpočívej..zatím papa :dizzy_face:
18. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čtu na netu že bolest v podbřišku může být při ovulaci i silnější bolest,plus i to špinění ale ne krvácení,já teda nekrvácím ale při styku ano.malinko .četla jsem že je to smíchání hlenu plus krve,proto to špinění při ovulce.že i můžou být takové bolesti při ovu,že to vyžaduje hospitalizaci..zajímavé to jsem vubec netušila.
18. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak dufam, že to nebude nič vážne...

a drzim palceky aby pokojíček vyzeral čo najútulnejšie.. :wink:
18. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: :wink:
ne já takové bolesti nemám :wink: jen že se může stát že i žena kvuli tomu skončí v nemocnici což sme nevěděli že? :slight_smile: :confused:
18. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo.. nevedeli.. pekne,.... :angry:
18. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som nemala menzes taký silný tak si myslím že som tehu...zajedala som syrový pagáč melónom a teraz tlačím sójovú tyčinku... :grinning:
18. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni:tak já jsem taky tak rozež.aná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já zase pro změnu u časopisu tlačila kvašáky mnam :grinning: ,pak párky,lentilky,korbáčky,celů ořechovů čokoládu,sýrové sušenky,joo a ješte tousty... :grinning: :grinning: :grinning: takže na mou hnusnou rozežranost nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: a pak se můžu na sebe podívat do zrcadla a zkuhrám jak vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
jo a jinak já se opět rozkrvácela takže ovulka se opět nekoná a to už je během měsíce třetí menstruace! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaahooojteeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
18. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čau miška..tak jak bylo:?
18. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, perfektne :dizzy_face: , cely den sme niekde boli, vo stvrtok sme isli poobede do mesta, vcera doobeda na zahrade poobede sme isli na salas a dnes sme sa doobeda vybrali na plavaren a poobede sme isli domov :slight_smile: ... takze sme sa nenudili, ale straaasne rychlo to ubehlo :frowning2:
18. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška:tak to jo to je super :wink: tak to na mě ted dolehla parádní depka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: můj mi to nevěřil,protože jsem tu první létala po baráku jak divá zvěř v kleci,ale smála se,jen funěla jak tygr :slight_smile: ale já to myslela vážně..po třetí do měsíce krvácím a já se tak těšila na naše snažilkování! :frowning2: :unamused: fakt jsem si dělala náděj že už už se něco bude dít a muj je zrovna delší dobu doma...a ono zase nic a já opět krvácím po 14ti dnech :angry: tak už to ted na mě dopadlo bohužel!do toho se přežírám a nic nedělám :angry: :frowning2:
18. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se nakonec stejně svalila do postele a brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
18. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aby to nevypadalo že jsem taková cíta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to nee...ale jsem naštvaná na sebe za tu injekci že jsem si ju kdy nechala dát,potom že nejsem v pořádku,když už mám přítele se kterým si přeji miminko a pro adrianka sourozence tak je zas pro změnu všechno v prčicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: jen díky mé hlouposti.. :angry: :unamused:
18. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes sme sa asi druhý krát narodili...
18. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, precooo :confused: ?
18. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme sa mali vrátiť z dovolenky z talianska (na ktorú sme nešli, lebo môj manžel havaroval a krstný syn ochorel) a keby sme boli šli, tak už sa domov nevrátime...
18. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jakto?
18. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
msact chod kuk do temy Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť... tam je to rozpísané... :frowning2:
18. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Moni, četla jsem to, fakt jste měli štěstí :dizzy_face: Ještě, že jste nejeli :slight_smile:
mscat, neboj určitě se vše dá brzy dopořádku a zadaří se i miminko. Každý si nějak musí vytrpět a pak se to zase v dobré obrátí :wink: Zajdi si k dr., že pořád krvácíš.
18. júl 2009 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MONIKA _ konečne... ako moja krásna?
18. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák moc na Teba myslím!!!!
aj Mirka aj všetky...
18. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já zatím v pohodě, musím zaklepat, ale ten strach je a bude než ten hematon zmizí, jestli vůbec :angry: :wink:
Snažím se být hodně v klidu :unamused:
A co vy? Co ty Moňa? Jak se daří?
18. júl 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja normalne rozmyslam ze zajtra skusim jeden testik :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús... a potom aj tak k lekárovi...
aojte :grinning:
Moni - taký meznes mám jak sviňa...musim to tak napísať...
18. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ahoj :slight_smile: :wink:
18. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no čauvec tak jak?? :dizzy_face: jak se máš co nové?vše ok?? :slight_smile: určitě zmizí sivucha jedna neboj se nic :wink: :wink: myslíme na tebe takže to jinak než dobré být nemůže :wink:
18. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok