• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
kam si balíš věci? Přijet sem a zajdem spolu na bazén, vykašli se na něj :grinning: :grinning: :wink: Bude to dobrý zase neboj
23. júl 2009 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ještě nevím kam si je balím! :slight_smile: :angry: řekl že pokud se mi nelíbí jaký je tak můžu jít no tak se chystám.on platí nájem.takže...
vedro mi je,.chtěla jsem udělat hezký den..no a vidíš..tupí chlapi už... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jen kdybys nebyla tak daleko tak bych ráda... :wink:
23. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevíš kam si je balíš jo? :grinning: Ty jsi jak já, jak sjme bydleli spolu, tak nejdřív jsem si je balila já, to mě omrzelo tak pak jemu :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Neboj to bude dobré, zase si je vybal a kašli na něj, no to je škoda. I z Té Prahy to budu mít k Tobě nebo ty daleko? Asi jo, že :confounded: To je na prd. :angry:
23. júl 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo já už sem balila 2x..teda ted je to podruhé...on ješte nebalil za to bývalý ten balil furt nakonec fakt šel to bylo jen dobře :grinning: jo já si je pak zas vybalím :slight_smile: a nebo se ted budu chystat na koupák seru na něj! :angry: :frowning2:
23. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo do prahy je to hooodně daleko.. :frowning2: :unamused:
23. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo běž, malý se aspon vyblbne a ty sním, uděláte si supér den, musí se toho počasí využít dokud je hezky :slight_smile:
23. júl 2009 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.Jo mscat mešká mě,jsem 34 DC
23. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm..zase sama :angry: na co toho chlapa mám..na hovno
venyska:tak to vypadá fakt nadějně.zkoušela jsi test? :slight_smile:
23. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat:ještě počkám,nechci být zklamaná
23. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatím je tam jen ten duch,možná je to brzy,jsem 11 DPO
23. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj někteří chlapy takový jsou :(
Veny, tak že by? Držím palečky, a ještě počkej 2 dny a potom zkus. :slight_smile:
23. júl 2009 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky,pochybuju že to vyjde :frowning2:
23. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venys:to je ještě brzo.tak držím pěstičky :slight_smile:
moni:noo..jako to říkám ve vzteku ale on jinak je supr,nejlepší chlap co mám :slight_smile: jinak si vubec nestěžuju..jen že někdy dokáže pěkně posrat den když já se těším že konečně vypadnu z domu,už mě to furt dokola nebaví,prát,prát,prát a zase prát..žehlit,dokola vytírat zametat :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hruuza.znáte to,.a on?místo aby řekl jo miláčku těším se pudem na koupák pujdem do letňáku na film,..nee to všechno musím vymyslet já... :frowning2: :angry: jeho nic nenapadne.chystám se na ten koupák...už mi začal vysvětlovat jak to myslel že to byla sranda a tak...pfff sranda která mě vytočí :unamused:
23. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:a vy kdy jdete na ten koupák až se malý vyspí?nebo naobědvá.já dnes nevařím at si vezmou co chcou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: malému koupím něco na smlsnutí v bv a hotovo pojedem už ted asi ve 12 nebo v jednu.
23. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj mscat taky tak nějak jedem. Kamarádka se zatím taky ještě chystá a pak vyrazíme :slight_smile:
Tak si užijte den ju? :wink:
23. júl 2009 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: hmm..děkuju :slight_smile: i vy.aspon máš tu kamošku..já tady vubec nikoho...na ty jakože kamošky jsem bohužel měla vždy smůlu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Venyska: když jsi 11 dpo, tak jak ti může mrcha meškat? Vždyť normálně je luteální fáze 12 dní, ne? :confused: Ale jinak samozřejmě držím palce, aby to bylo ONO :dizzy_face: .
23. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko venyska skus neskor testik...ved aj mne az neskor zacal ukazovat testik //..mozno si mala posunutu ovulku alebo vies presne kedy bola ovu?lebo ak si 34dc a 11dpo..tak si ovu musela mat az na 23dc??
23. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nevite dokedy sa povazuje dlzka LF za normalnu?
23. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag: jak to myslíš? Jak dlouhá má být? Nebo jak dlouhá už nemá být? K zahnízdění miminka prý má být aspoň 10 dní, průměrně trvá 14 dní, ale jak dlouho může trvat nejdýl, aby to bylo normálně, tak to nevím...
23. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michi to by aj mna zaujimalo. z čoho sa môže natiahnuť LF na 18 dni? mavala som 14 a teraz 16. ale mala som aj 18 :sweat_smile: ale dlhšia LF je myslím lepšia ako krátka kvôli uhniezdeniu
23. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebudu počítat každý den!Prostě buď to přijde nebo ne!!!
23. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 15 a jedna baba mi vravela ze to uz je dlha :sweat_smile: , ze najlepsie je ked je okolo 12-14

nelka 18 :confused: , tak to teda bola fakt dlha :sweat_smile:
23. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha: myslím, že 15 je absolutně v pořádku, aspoň nebude problém s uhnízděním, to já se svými 10 dni LF :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak myslím, že spíš, než že by se LF natáhla, tak je špatně vypočítaná ovulace... Což se stane relativně snadno, pokud ji neurčuje doktor ultrazvukem. :wink:
23. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :unamused:

No a dopadla som tak, že: môj dokino ide od pondelka na dovolenku na týždeň.. no a keďže ja mám akurát ovulku v tom čase musím počkať do budúceho mesiaca.... Ale doki a môj milovaný manžel veria, že to je len dobre a je to znamenie lebo sa nám to podarí zatiaľ prirodzene.. tak hádam majú pravdu...
O 14 dní od teraz idem na krv či som vlastne mala ovulku a keď hej tak hneď po menzese sa mám dostaviť...
Tak uvidíme čo bude...
No máme pred sebou 21 dní na snažilkovanie a snáď to bude O.K. Snáď sa to podarí.....
23. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky tak ked ste tak pisali o tej LF ako zistim ze aka je ta moja dlha?Ja som 20DC 6-7dni po ovu neviem to presne lebo na tom teste co som si robila bolo napisane ze mame snazilkovat nasledujuce dva dni po pozit teste, no a neviem ci sa zadarilo dakedy si myslim ze hej a potom ze si to namyslam :unamused: al tak dufam, boze preco ten mesiac musi byt taky dlhy :angry:
23. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo nikto tu nie je :frowning2:
23. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som.... :grinning:
23. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako inac aky si mala dnes dnik?
23. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok