Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@kikaneu som rada, že sa máte ok, som 12dpo a takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
@fifitko25 budeš chcieť veideť, čo to je na sone?...inak pekný slnečný dník...my rozmýšľame ísť do zoo 😉
@moni1007 ajoj.....aj u vás je tak pekne?...tu sa trošku mračí..ale snáď počasie dnes vyjde....
@melisaaa to si mala dnes mamatest???či iný?...uvidíš zajtrajšiu teplotku 🙂
@mattuliatko30 ahojcek. no u nas tak kadejako. vyzera, ze je pekne a o chvilu sa zbehnu oblaky a je tak zatiahnute. tak uvidime co sa z toho vyvinie. vcera bolo nadherne a ked sme prisli s mm domov, tak taky lejak sa spustil 😀
@moni1007 u nás nepršalo... 🙂))) bolo pekne..ale sa mračilo...len trošku sprchlo..inak nič také..obišlo nás to 🙂))
@mistisa tak zajtra deň D..kedy ideš ku doktorovi???..budem v práci zapnutá..tak dúfam,že čím skôr napíšeš...som taká zvedaváááá 🙂 a čo tie príznaky?...
@mattuliatko30 no pojdem asi okolo 9:00 nech ma co najskor vybavi 🙂 no uvidime no som nedockava 🙂 nech uz aspon viem na com som 🙂 urcite dam vediet mojka.no podbrusko ma boli dnes a tta hnusna choroba ma nici ☹ ale uz aspon tak nekycham.mam len riadny kasel a nadchu trochu ☹no a cici 🙂 tie mam citlive ☹
@mattuliatko30 testovala som mamatestom, už počkám na mrchu a sa s ňou pekne rozlúčim, ako radí mistisa 😀 😀 😀
@adriana_13 ešte je podľa mňa skoro.....máš čas, neboj....mojej kamoške vykuklo bruško až niekedy v 5-6 mesiaci.....a mne tiež ešte nenarástlo, trošku zmenilo tvar, ale inak je rovnako veľké 😉
@kikaneu tiež som v 9tt a niektore kočky už si tu fotia buška v 8tt a tak a maju aspon náznak 🙂 no uvidíme snad sa rozhýbe aj to moje 😀
@adriana_13 aj ja som už urobila fotku do nášho budúceho albumu, ale ani ju nikomu neukazujem, nič na nej nevidno, len neporiadok v izbe 😀 ale zas, aby som potom vedela, aké bolo bruško na začiatku celej tej krásnej cesty 😉

@moni1007 no veru hej, fajn sa cítim 🙂 Lucka sa má celkom fajn (môžeš jej IP napísať) do diskusie už nechodí, nerobí jej to dobre 😉 na 13? nooo, to by šlo....tak len meraj ďalej a uvidíme 🙂