Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@l_e_n_o_c_k_a len si nechaj, aby si mala čo dať do novej knižnice 🙂 ja si asi kúpim čisté len tak v obchode a dám si niekde tu u nás potlačiť.....alebo pozisťujem čo vyjde lacnejšie 😉
@kikaneu to je tiez dobry napad, len ciste tehu tricka som nikde v kamenom obchode nevidela, teda aspon u nas ☹ s potlacou by nebol problem, sestra by mi zariadila
@l_e_n_o_c_k_a a nemáte obchod pre tehuľky? aj mne by ujo vedel zariadiť potlač 😉
@kikaneu vies ze ani nie, tak nase mesto je taka prdel... a ked si mam predstavit ze ma behat kade tade tak to radsej objednam z netu
@l_e_n_o_c_k_a to je pravda 🙂 u nás tiež asi nie je (aspoň o ňom neviem), ale chodíme dosť často do Prešova ku svokrovcom a tam máš čo len nechceš 🙂 takže pohoda a aj Poľsko máme blízko 😉 takže ja mám kde nakúpiť aj tehu veci 🙂
@kikaneu aj my chodime do polska, pojdeme tam po detsku izbu, kocik a aj oblecko, takze popri veciach pre mimi si mozno kupim nieco aj ja 😀
@l_e_n_o_c_k_a a kam presne chodíte? 🙂 lebo aj my tam pôjdeme na postieľku, kočík a nejaké vecičky pre bábo 🙂 ale to asi až koncom leta alebo začiatkom jesene 🙂
@kikaneu ja som rozmyslala ze niekedy v septembri skocime 🙂 chodime do Jablonky alebo do Targu
@kikaneu v targu je super obchod s detskymi vecami, od oblecka, kocikov po postielky...a je to len kusok od trhov
pozri si virtualnu prehliadku http://www.babyboo-nowytarg.pl/
ono to nieje na hlavnej ceste ako prichadzas , je to na bocnej ulici... neviem ako vyzera, ked pojdeme teraz niekedy na nakup, tak to tam pojdem omrknut 🙂
ahojte baby..co nove? pocujte,konecne som zohnala lanove semena,tak viem,ze ste si to pripravovali tak ako to je? 2lyzice zaliat 1dc vody? a nechat 2 hodiny postat? a potom sa z toho urobi taky sliz a to treba vypit alebo pochrumat?
@kikaneu aha takze tie mini zrnka treba pohryzt? bo ja obcas pohryziem,obcasprehltnem cele,preto sa pytam 🙂 mnamka? no vyzera to cudne..ako tie semena chutia,ale ten sliz nie je prave najlakavejsi..moja citam,ze vsetko ok,tak som rada..ale co som sa docitala o matke- babu nebije srdiecko? 😨
@fifitko25 ty si tiez prestala pit kavu vsak? ja som asi pred tyzdnom prestala, nech si odvyknem este pred tehu, no ale katastrofa... nonstop unava a este aj bolest hlavy :(( co mi pomoze? a to som pila len jednu slabu kavu denne ( 1lyzicka kavy+mlieko).. tabletky urcite nechcem a ku kave sa vratit tiez nechcem... co mi pomoze? pijem dost tekutin-zeleny cajik a vodu...
to je pravda... ale tej kamoske to pri porode velmi nepomohlo...tak asi len zle precitala niekde ;)

@kikaneu ze? velmi sa mi to lubi 🙂 ja asi neodolam a objednam 😀 tak ti poslem nase, bo uz nejakych 20 ks je len tak polzenych na stole 😀