icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mattuliatko30
8. máj 2012

😀 @mistisa tak super...pekný výstup...dúfam,že sa už udržíš....a mrchaňa nepríde.....a doky tam už čosi uvidí...náhodou u mojej maminy..tehu nevidel až do začiatku 4 mesiaca 😀 keď bola so mňou tehu.....a keď mu stále tvrdila..že ms nemá..a býva jej zle..tak až potom ma tam zbadal 🙂

avatar
iwi9
8. máj 2012

kocky dakde som citala, ze v prvych dnoch po ovu by sa nemalo keksikovat.. je to pravda????

avatar
iwi9
8. máj 2012

dakujem ;) no ved uvidime, velmi si to prajem, ale snazim sa ostat pri zemi, kedze len prvy mesiac.. ale ja som veeeelmi pozitivny clovek a co si zaumienim, vacsinou vyjde 😀... musim sa nejako zamestat, nech preckam tie nekonecne dni :DD... moj mm sa boji, ze sa zacnem testovat uz zajtra.. ale tak az taka vysinuta nie som ;)

avatar
mistisa
8. máj 2012

@iwi9 noo mojka aka som rada ale netesim sa moc.ale je mi zle strasne aj od zaludka podbrusko ma boli a chce sa mi spat. ☹ uplne mrchovsky ale tak ked vystupila asi tazko mrcha co? jej mojka budeme spolu tehulkovat? 🙂 tebe uz mrcha nedojde 🙂 ak si sa s nou teda poriadne rozlucila. 🙂 teda u mna t nie je este take iste ale dufam ze nedojde 🙂

avatar
mistisa
8. máj 2012

@mattuliatko30 no mojka tak sa za to modlim joj 🙂 bodaj by veru joj 🙂 no pekne to je ako mojej sestre napriklad testy dva ukazali negativne a treti jej ukazal pozitivne a isla hned na druhy den na gyndu a zacinala treti mesiac 🙂 tak si predstav ze jej test ukazal az v 9 tt 🙂 no uvidime 🙂 je mi dnes hrozne uplne strasne zle ☹ aj podbrusko ma boli ako na mrchu a od zaludka fuj ☹

avatar
iwi9
8. máj 2012

@mistisa jej tak to by bolo super spolu tehulkovat ;) ved uvidime, ako obe dopadneme, ale ja si myslim, ze u teba to je na veeelmi dobrej ceste.. no a tie priznaky, ved to je snad uz iste 😀

avatar
iwi9
8. máj 2012

@mistisa no vidis, asi to bude v rodine, ze to tehu chce byt veeelmi tajne :DD

avatar
mistisa
8. máj 2012

@iwi9 no uvidime mojka 🙂 joj moc by sme sa s mm tesili 🙂 ani do roboty m anechce zajtra pustit ze ak by tam drobcvek bol aby som mu neublizila.mam dost narocnu robotu a dvihame 10-15 kg krabice tak sa boji 🙂 a inak sa mi mas ako mojka?

avatar
mattuliatko30
8. máj 2012

@mistisa neboj..mrcha dnes isto nepríde..a ani potom......mne po vyvolávačke prišla až na 6 deň...ale tak to som nemerala..takže neviem.. ako som mávala teplotu...
no sú všelijaké....možné tehu...niekto to vidí hneď...iný neskôr....niekomu test ukáže..,inej..až po dvoch týždňoch...sme všelijaké 🙂 🙂 tak uvidíš...budem moooc drtať plačeky

avatar
mistisa
8. máj 2012

@iwi9 chacah no veru asi ano 🙂 moj tatino zas hovori ze ja som odnosena iba 6 mesiacov lebo mu to mamina povedala aj v 3 mesiaci 😀

avatar
mistisa
8. máj 2012

@mattuliatko30 no uvidime inak vidis to by bolo dobre porovnat keby niekto meral po vyvolavacke ze ci mava vyssiu teplotku ako normalne.hm.to ma nenapadlo.ale tak nebudem sa nervovat 🙂

avatar
iwi9
8. máj 2012

@mistisa fuha, tak to si ozaj davaj pozor...ja som ok, len sem tam ma pobolieva hlava, lebo som prestala pit kavu 😖 😖 ... ale dnes je to lepsie ...

avatar
iwi9
8. máj 2012

@mistisa nenervuj sa bude tak ako ma byt, skus sa aj ty nejako zamestnat, nemysliet na to... verim ze je to tazke, ja netusim ako vydrzim 2 tyzdne netestovat, ale musime byt silne a vydrzat na to nemyslieeeeeet

avatar
mistisa
8. máj 2012

@iwi9 no musim veru opatrno najradsej by som ostala doma 🙂 joj mojka no pekne 🙂 ja pijem stale kavu ale uplne slabulinku pijavala som dve lyzicky a teraz davam pol jednej lyzicky 🙂 a viac mlieka ako vody 🙂 a straaasne mi chuti mlieko ja denne vypijem pol litra mlieka ked nemam mlieko som hotova 🙂 sranda chacha 🙂 tak si kup nieco ine mne sestra urobila minule nejaku taku kavu dobru cokoladkovu bez kofeinu 🙂 alebo si kup bezkofeinovu ja som ju pila a ziadny rozdiel chutovy som necitila 🙂 😉 😉 a psychycka sa oklames ze si si kavu dala a bude dobre uvidis 🙂

avatar
mattuliatko30
8. máj 2012

@mistisa jasne...nenervuj sa...bude ako bude..možno sa prekvapíš..a doktorka tiež 😀 že nič nevidela...haha...a zrazu tam bude drobček so srdiečkom....a dobre ťa pozerala?..nevidela ani vačok?...alebo niečo?

avatar
mistisa
8. máj 2012

@iwi9
@mattuliatko30 no pokusim sa koceny su to nervy aj ked si hovorim ze co tak ked pride msina pride pojdeme na IUI ale aj tak hm.no uvidime 🙂 no mala aj fotku vytlacenu a nic tam nebolo aj my to ukazovala hm. no uvidime aj brat mi povedal zo svagrinkou ze neni sanca aby nieco videla 🙂 😉 😉 😉 😉 a co mi porabkate koceny? 🙂

avatar
chorucka
8. máj 2012

Ahojte
@mistisa
@mattuliatko30 @azzura @vardzikova @gelinka75 @kikaneu @lucecita a spol. Dik za rady 😉

avatar
chorucka
8. máj 2012

@mistisa neskusala si tehu test?

avatar
delideli
8. máj 2012

@chorucka : ahoj 🙂 teba som tu uz dlho nevidela..aj ked mozno to je tym, ze uz prvosnazilky nestiham citat, ako sa baby rozsupli ,len tak sporadicky.. 🙂 ako sa mas?

avatar
mistisa
8. máj 2012

@chorucka ajoj zamalicko 🙂 no skusala vcera a to poobede kukni foto 🙂 mam v albume a budem skusat zajtra rano len dufam ze ta teplotka ostane aspon tak ako je dnes 🙂

avatar
chorucka
8. máj 2012

@delideli ahoj 🙂 Vsetko po starom len uz netestujem nemeram nesledujem nechala som to na nahodu 😉 A ty ako?

avatar
chorucka
8. máj 2012

@mistisa niekde som citala ze ak ma zena 18 dni zvysenu teplotu je predpoklad ze je tehu Omrknem kde to bolo poslem ti link 😉

avatar
mistisa
8. máj 2012

@chorucka okii 🙂 no ja som na tom asi takto hm 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... tak uvidime a na testiku malický dúšik len ci to nemohol sposobit agolutin ale baby pisu ze urcite nie lebo to neobsahuje ziadny tehotensky hormon 🙂

avatar
delideli
8. máj 2012

@chorucka : ja som po 3mesacne pauze,zaciname znovu,zatial sa snazim nestresovat...hlavne som sa snazila dat dokopy aj po fyzickej aj po psychickej stranke..dalej uvidime 🙂 drzim palceky..niekedy je naozaj lepsie trochu zvolnit,nestresovat,casto to potom ide lahsie 🙂

avatar
dany85
8. máj 2012

@ivnik ahoj 🙂 to som mávala aj ja, veľakrát som išla s obavami na WC-ko a zatiaľ ťahám úspešne 12tt 🙂 držím palce 😉

avatar
mistisa
8. máj 2012

@chorucka dakujeeeem citam .-) aha je to fakt hm 🙂

avatar
lagunasa
8. máj 2012

@iwi9 nevadi. zatial este o nic nejde.

ozaj. aky mate nazor na dedicnost co sa tyka rychlosti oplodnenia? moja mamina sa totiz smeje ze ak budem po nej tak staci ze sa priatel na mna pozrie a budem v tom.... no tak uvidime... je pravda ze posledny mesiac sme sa moc nemilovali ale tak to bol len taky zabehavacii. teraz sa na mna bude musiet viac "pozriet" 😀 😀 😀

avatar
adriana_13
8. máj 2012

do prdele ja mam pocit ze len sádlo priberam a tehu busko nikde,,iba špeky tušim,, ☹

avatar
mistisa
8. máj 2012

@mia117 ahojko no grafik mas krasny 🙂 je to strasne malinka fotka nedas do albumu? tam to vacsie ukaze hm? ale mam pocit ze nieco tam zacina 😀 jeee to by bolo krasne 🙂