Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
kocky dakde som citala, ze v prvych dnoch po ovu by sa nemalo keksikovat.. je to pravda????
dakujem ;) no ved uvidime, velmi si to prajem, ale snazim sa ostat pri zemi, kedze len prvy mesiac.. ale ja som veeeelmi pozitivny clovek a co si zaumienim, vacsinou vyjde 😀... musim sa nejako zamestat, nech preckam tie nekonecne dni :DD... moj mm sa boji, ze sa zacnem testovat uz zajtra.. ale tak az taka vysinuta nie som ;)
@iwi9 noo mojka aka som rada ale netesim sa moc.ale je mi zle strasne aj od zaludka podbrusko ma boli a chce sa mi spat. ☹ uplne mrchovsky ale tak ked vystupila asi tazko mrcha co? jej mojka budeme spolu tehulkovat? 🙂 tebe uz mrcha nedojde 🙂 ak si sa s nou teda poriadne rozlucila. 🙂 teda u mna t nie je este take iste ale dufam ze nedojde 🙂
@mattuliatko30 no mojka tak sa za to modlim joj 🙂 bodaj by veru joj 🙂 no pekne to je ako mojej sestre napriklad testy dva ukazali negativne a treti jej ukazal pozitivne a isla hned na druhy den na gyndu a zacinala treti mesiac 🙂 tak si predstav ze jej test ukazal az v 9 tt 🙂 no uvidime 🙂 je mi dnes hrozne uplne strasne zle ☹ aj podbrusko ma boli ako na mrchu a od zaludka fuj ☹
@mistisa neboj..mrcha dnes isto nepríde..a ani potom......mne po vyvolávačke prišla až na 6 deň...ale tak to som nemerala..takže neviem.. ako som mávala teplotu...
no sú všelijaké....možné tehu...niekto to vidí hneď...iný neskôr....niekomu test ukáže..,inej..až po dvoch týždňoch...sme všelijaké 🙂 🙂 tak uvidíš...budem moooc drtať plačeky
@mattuliatko30 no uvidime inak vidis to by bolo dobre porovnat keby niekto meral po vyvolavacke ze ci mava vyssiu teplotku ako normalne.hm.to ma nenapadlo.ale tak nebudem sa nervovat 🙂
@iwi9 no musim veru opatrno najradsej by som ostala doma 🙂 joj mojka no pekne 🙂 ja pijem stale kavu ale uplne slabulinku pijavala som dve lyzicky a teraz davam pol jednej lyzicky 🙂 a viac mlieka ako vody 🙂 a straaasne mi chuti mlieko ja denne vypijem pol litra mlieka ked nemam mlieko som hotova 🙂 sranda chacha 🙂 tak si kup nieco ine mne sestra urobila minule nejaku taku kavu dobru cokoladkovu bez kofeinu 🙂 alebo si kup bezkofeinovu ja som ju pila a ziadny rozdiel chutovy som necitila 🙂 😉 😉 a psychycka sa oklames ze si si kavu dala a bude dobre uvidis 🙂
@mistisa jasne...nenervuj sa...bude ako bude..možno sa prekvapíš..a doktorka tiež 😀 že nič nevidela...haha...a zrazu tam bude drobček so srdiečkom....a dobre ťa pozerala?..nevidela ani vačok?...alebo niečo?
@iwi9
@mattuliatko30 no pokusim sa koceny su to nervy aj ked si hovorim ze co tak ked pride msina pride pojdeme na IUI ale aj tak hm.no uvidime 🙂 no mala aj fotku vytlacenu a nic tam nebolo aj my to ukazovala hm. no uvidime aj brat mi povedal zo svagrinkou ze neni sanca aby nieco videla 🙂 😉 😉 😉 😉 a co mi porabkate koceny? 🙂
Ahojte
@mistisa
@mattuliatko30 @azzura @vardzikova @gelinka75 @kikaneu @lucecita a spol. Dik za rady 😉
@chorucka okii 🙂 no ja som na tom asi takto hm 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... tak uvidime a na testiku malický dúšik len ci to nemohol sposobit agolutin ale baby pisu ze urcite nie lebo to neobsahuje ziadny tehotensky hormon 🙂
@iwi9 nevadi. zatial este o nic nejde.
ozaj. aky mate nazor na dedicnost co sa tyka rychlosti oplodnenia? moja mamina sa totiz smeje ze ak budem po nej tak staci ze sa priatel na mna pozrie a budem v tom.... no tak uvidime... je pravda ze posledny mesiac sme sa moc nemilovali ale tak to bol len taky zabehavacii. teraz sa na mna bude musiet viac "pozriet" 😀 😀 😀
do prdele ja mam pocit ze len sádlo priberam a tehu busko nikde,,iba špeky tušim,, ☹

😀 @mistisa tak super...pekný výstup...dúfam,že sa už udržíš....a mrchaňa nepríde.....a doky tam už čosi uvidí...náhodou u mojej maminy..tehu nevidel až do začiatku 4 mesiaca 😀 keď bola so mňou tehu.....a keď mu stále tvrdila..že ms nemá..a býva jej zle..tak až potom ma tam zbadal 🙂