• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snaha o dieťatko vs. domáci miláčik

22. júna 2008 
dakujem za rady... :slight_smile: no dam potom vediet ako to zvladame.. havinko je fit, takze este urcite bude so mnou kocikovat. :sweat_smile:
15. máj 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby na tu toxo my urobi vysetrernie aj vseobecny lekar? ci gyndosa treba poziadat?? :confused:
15. máj 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meusicka, vysetrenie ti spravia ked budes tehu automaticky :wink:
15. máj 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevesta... aha dakujem, tak dufam ze budem tehu coskoro :grinning:
15. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meusi ja som sa bola pytat u svojej vseobecnej na test na toxo a ona ze je to v podstate zbytocne, pretoze tieto testy sa robia ked otehotnies. toxo si uz mohla prekonat, co sa prejavuje nejakym akoby slabym prechladnutim, ale telo sa s nou dokaze vysporiadat samo. nebezpecne je to ked ju prekonavas v tehotenstve, v prvych troch mesiacoch je riziko potratu. preto robi testy az gynekolog.
15. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to vysetrenie robi automaticky ked si tehu, ale kym do vysetrenia potratis, tak ti to ani nespravia... a toxo moze byt dvovodom potratu....

lauritka - ked nasa Cat (akoze pudliska) odisla, ja som chcela tiez psa, ale zrovna sme sa stahovali a prisla som na to, ze psik by musel byt dost dlho sam v byte a to by som nezniesla...
15. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ak zistia ta potom co? nasadia lieky aj napriek tehu ??? :confused: vierka..je to ako ked odide pribuzny.. :pensive:
viem, ze ten den pride..ale nech pride co najneskor :zipper_mouth:
15. máj 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, nasadia lieky aj ked si tehu. :unamused:
15. máj 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka - neviem ako to potom riesia v tehu...
hej, je to presne take - sak ja som preplakala kopu casu a este aj teraz ked vidim jej fotku tak je mi do placu.. a skoda ze nemozem mat dalsieho psika, ja ich priam milujem.. a teraz zijem bez nich - este ze aspon suseda ma psika a toho hned mojenkam ked ho vidim a cochrem :slight_smile:)))
15. máj 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevesta... to to su super odkazy, som zacala citat hned ten prvy a taketo pribehy co tam baby spominuju, to by som mohla asi cely den :slight_smile:
15. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tigi..tak u mna skor zistoia ze som uz toxo mala. cudovala by som sa opaku, kedze som vyrastala na dedine. :grinning: manzelik mi vlastne aj toho kocurika mojho odsuhlasil preto, lebo videl ze nemozem existovat bez zvieratiek
15. máj 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka :pensive: ja na to radsej teraz ani nemyslim... ale aspon ked bude miminko, tak to bude pre mna lahsie..ako keby odisiel teraz..ostalo by prazdno..
15. máj 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri... inac som pocula ze psiky su mimoriadne citlive a mozno ten tvoj Edulo ti potom bude zohrievat brusko ked ho budes mat vacsie. ja som mala macicku, kotra ked mi bolo zle pocas mrchy stale ku mne prisla a ako som lezala, tak mi lahla na brusko a zohrievala mi ho. inac to nikdy nerobila. :slight_smile:
15. máj 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauritka... nemysli na to, ak je tvoj psik este ciperny stary pan, tak urcite si da tu namahu a pocka na tvojho potomka :wink:
15. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka,možno budeš mať šťastie a Edko sa na tomto svete ešte dlho zdrží :grinning: Veď už teraz má krásny vek.Môj prvý havo mal 10 rokov aj kúsok,keď sme ho pre chorobu museli nechať ísť...bola som pri ňom do poslednej chvíle...je to už 8 rokov,ale aj teraz sa mi o tom niekedy sníva a aj si poplačem...No,ale nebudem ťa tu zaťažovať takýmito vecami,teraz sa nemáš stresovať a treba sa tešiť-čakáš bábo,máš hava,je ti fajn :grinning:
15. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rusovcanka... to si pekne napisala pre lauritku :slight_smile:...... čakáš bábo,máš hava,je ti fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujem babulky. je mi fajn to je pravda ;) xoxoxoxoxox muesicka ja ho niekedy prezyvam macicka, lebo je taky pritulny :slight_smile:
15. máj 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka - inka pudliky su zname dlhovekostou :wink: :grinning:
15. máj 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laurit...este stastie ze sa neuraza preto :grinning: ja som sa akurat vcera pytala, ze kedy si uz ozem maciatko zobrat k sebe, tak vraj este aspon tyzden by som ho mala nechat. uz sa ale neviem dockat :sweat_smile: :dizzy_face:
15. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: inac male maciatka su rozkosne ..skoda ze potom vyrastu :slight_smile: vierka, ano citala som..ved moj ani nevyzera na svoj vek..ale tak na 8 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka - sak nasa ked isla na operaciu to mala 13 rokov a ked som sa doktora pytala ci moze byt operovana pri svojom veku tak ten len mavol rukou a povedal: pudlici maju tuhy korienok, takze nie je problem :grinning:
15. máj 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laurit... no ja mam velmi rada maciatka, ale aj psikov. o psa este musim bojovat :angry:
15. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka to ma tesi :slight_smile: muesicka vsetko raz pride...ked si to velmi prajeme :dizzy_face:
15. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vierka.. a mne pritom vzdy pri pohlade na pudlika pride, ze to su take psiky, na rozmaznavanie a tak. nad inymi 13r. uz davno mavnu rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meusi ja hovorim to iste, podla mna som ju tiez uz urcite prekonala, pretoze makosim vsetkymaciciky co k nam zabludia na dvor. ja nedokazem nepohladit zvieratko len z dovodu co ak ? od nas napriklad ziadna macicka neodide hladna, ci je nasa alebo sa u nas len zastavi. macicky su milacikovia a malusnave macicky by som mohla makosit aj cely den :grinning: teraz sa este krotim lebo mam len jednu, ale ked budem stara a deti uz budu mimo domu, budem mat urcite aspon tri. jednu ciernu, jednu rysavu a jednu sivu britku. :grinning:
15. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tigi... ty si moja krvna skupina :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ty moja meusi :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa vzdycky smejem jak sa dokazeme s kamoskou co ma macicku rozpravat a rozpravat o tom co vyviedla, ako sa zatvarila. teraz som si kupila taky krasny privesok na kluce s takou tlstuckou macickou a je tam napisane "i love my cat":slight_smile:)) ale to uz som trosku odbocila od temy, ale ked ja uz raz najdem nejaku spiaznenu zvieratkovsku a macickovsku dusu, tak som na nezastavenie :wink: :grinning:
15. máj 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tigi.. aj ja mam na mobile privesok s macickou :grinning:
15. máj 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeee :grinning: :grinning: :grinning: no hovorim, spriaznena macickovska dusa :wink: :grinning:
15. máj 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok