Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

mycuskaa
25. nov 2013

Baby tak už aj ja sa pridávam do skupiny snažiliek 🙂 konečne prišla ovulácia tak už nech som z práce doma :D aj keď tomu neverím že na prvý krát to výde 🙂

neila
25. nov 2013

@mycuskaa hlavne pozitívne mysli... 🙂) ja som si tiež myslela, že to na prvý krát nedáme a nedali sme 😀

neila
25. nov 2013

@rybkaa tiež pevne verím, že bude fazuľka v poriadku a mala si posunutú ovulku....moc ti to prajem...

rybkaa
25. nov 2013

@neila ďakujem veľmi pekne, veríme veríme 🙂

neila
25. nov 2013

@rybkaa presne tak...veriť musíme všetky....dodáva nám to silu!!
ja som 32dc, už viac ako 10 dní tvrdí, že tento mesiac zase nič, ale uvidíme.... jedeň deň som mala špinenie 27DC, ale prestalo to, tak teraz neviem na čom som....myslím si, že ak mám mať mrchu, tak sa ešte spustí, čiže tento týždeň ešte čakám...

rybkaa
25. nov 2013

@neila test si si ešte nerobila? ja by som už nevydržala 🙂

jarus8
25. nov 2013

Ahojte, aj ja sa pridávam k snažilkám, aj keď som sem nikdy nezavítala. Syna máme ani nevieme ako po 3,5 roku snaženia 😀 , o druhé sme sa snažili pred rokom a vyšlo to na druhý krát, len od nás odišlo a teraz v novembri sme začali opäť. Tak som zvedavá, kedy sa zadarí. Rada by som hneď, nech mám čo dať mm pod stromček, minulý rok som mu dala prepúšťaciu správu z nemocky, keďže sme o bábo prišli 23.12. 😒

miriam24
26. nov 2013

@jarus8 tak ti prajem aby to vyslo. Tiez by sme chceli druhe mimi ale tento mesiac to ztejme nevyslo som sice len 4-5 dpo ale nemam ten pocit zeby sa zadarilo len ma trosku pobolieva v podbrusku ale to vraj nic neznamena ... uvidime ci koncom buduceho tyzdna ci ms dorazi

milotka1
28. nov 2013

Caute snazilky, takze o zajtra nasadeny clostilbegyt...som zvedava ako to na mna zaposobi 😉

maarlie
28. nov 2013

mrchá mešká....ako ale poznám, ak si ráno spravím test do večera príde :D 😠

borkavan
29. nov 2013

tak ja sa pridávam k snažilkám, ovu už bola, tak uvidíme. Ale nemám žiadne príznaky, takže skôr nie ako áno. toto je druhý mesiac, čo sa sledujem, ale keby sa teraz nezadarilo, tak od budúceho cyklu sa už nesledujem. Lebo už teraz jak blbá čakám na tehu príznaky. Už som bola teho, viem ako to prebiehalo, len som musela na potrat.

mycuskaa
29. nov 2013

@borkavan Aj ja si to hvorím keď tento rok nič tak už nesledujem.. nechám na náhodu 🙂

maarlie
29. nov 2013

@borkavan zbytočný stres :D ja som to tiež po 2. mesiaci sledovania vzdala, každý tretí deň som si zabudla na meranie teploty, keď som si urobila ovulačný test, tak sa nepodarilo kvôli práci tie dni miminko vyrábať...

23petka
29. nov 2013

Ahojte,tak dnes mi ma prist ms,ale vacsinou ju mam az tak 30DC,takze musim cakat,ale som strasne zvedava...skusali sme to v plodne dni,neplodne,normalne,tak dufam ze sa to podarilo..

borkavan
29. nov 2013

@23petka aj máš nejaké príznaky?

23petka
29. nov 2013

@borkavan neviem ti povedat ci mam nejake priznaky,lebo zaludok nemam v poriadku,takze zle mi je hocikedy,prsia ma bolia,ale tie bolia aj pred ms,takze neviem...

miriam24
29. nov 2013

caute .. ja mam cca 6-7 DPO a dnes na xc-ku som si vsimla mini slabuliny naznak cervenej. myslite ze tak skoro mi moze zacat ms? cyklus mam nepravidelny 24-31 a dnes je ten 24. ... len podla ovlulky som pocitala ze ms dorazi az koncom buduceho tyzdna .. inak tiez sleujem len tento mesiac a potom polavim .. zacina mi to prerastat cez hlavu cele to sledovanie .. a to urcite nechcem

borkavan
29. nov 2013

@miriam24 no ja som mala taký minulý cyklus, podľa mňa som bola teho, ale sa neuchytilo a na 24 DC som začala mať výtok raz za deň a potom sa mi to spustilo presne na 28 DC. Alebo to máš uhniezdovanie, čo je docela možné

miriam24
30. nov 2013

@borkavan .. no necham sa prekvapit .. aj tak mi nic ine neostava 😝

maarlie
30. nov 2013

sú 2! sú 2! sú 2! 😀

borkavan
30. nov 2013

@maarlie jeeeejko gratulujem

miriam24
30. nov 2013

@maarlie .. gratulka najvacsia .. prve baby?

maarlie
30. nov 2013

prvé aj keď druhé tehotenstvo 😢

maarlie
30. nov 2013

@miriam24 prvé aj keď druhé tehotenstvo 😢

miriam24
30. nov 2013

@maarlie ... tak ti prajem aby si pisala prispevky uz len s pozitivnymi smajlami 🙂 😉 😎 😀 😝 😅 😵 .. a nech mas bezproblemove tehulkovenie a buduci rok krasne zdrave babatko 🙂

maarlie
30. nov 2013

@miriam24 ďakujem, snažíme sa 😉

elfi1
30. nov 2013

Ahojte, my sme sa tiez rozhodli,ze by bol cas na druhe.prvo bolo hned,ani sme sa poriadne snazit nezacali. Tak uvidimeaki rychlo to pojde teraz. MS mam mat az koncom buduceho tyzdna,takze na testovanie este skoro

Drzim vam vsetky palce

borkavan
30. nov 2013

@elfi1 aj ja mám mať MS až koncom týždňa a už máš nejaké príznaky? Ja neviem, či som teho, lebo príznaky žiadne ☹

ivec16
30. nov 2013

@rybkaa ako to je s tebou? kedy ides na kontrolu?

elfi1
30. nov 2013

@borkavan nemam ziadne. Akurat jedno prso mam citlive,druhe vobec 😲. Ani pri malom som tak skoro nemala priznaky az tusim tesne pred ms som chodila curat stale a prve mesiace som mala citlie prsia.mne ani zle nebyvalo vobec.takze priznakmi sa nemozem riadit. Len pockat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre