Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

sara32
20. nov 2013

@rybkaa nebojkaj, to som mala aj ja, ale bolo to tam neskor vidiet 🙂 a neriad sa podla MS, ja mavam ovulku nie podla cyklu ,,,,vzdy az na 24den !!!!! cize sa ti len ovulka posunula, a o 2tyzdne to uz bude pekne vidiet, ver mi !! 🙂 Vela stastia 😅

sara32
20. nov 2013

😅 pridavam sa aj ja ku vam snazilkam ''novembrovym'' my skusame treti mesiac 🙂))teda druhy, lebo v prvy mesiac tu nebol moj drahy ......a v druhy mes sme sa tutu mutu 3dni pred ovu az, lebo ma to cez ovu boli;(( ale tento mes si cakam na pozitivny ovu testik a v ted den a dva po nom musime ''trafit'' drzim vam palce vsetkym, co tak moc tuzite po babätku ako aj ja ♥ prajem si to oznamit mojej milovanej maminke na Vianoce .-))))) tak pevne verim, ze sa teraz ''zadari'' tak velmi tuzim 😅 mam 32r, a este nemam babätko, prisla som o dvojicky, lenze to spochybili lekari ;((((( tak dufam, este budem pisat o par dni, alebo sa chvalit testikom, ze sa zadarilo♥ budem vas ´citat 🙂))))) 😵

rybkaa
20. nov 2013

@sara32 ďakujem veľmi pekne, si zlatá 🙂 verím že to tak bude 🙂

tamtadam
20. nov 2013

@rybkaa hlavne kľud a riť len pekne zďaleka obchádzaj ! musí to byť dobré ... keď budeš veriť a budeš o tom presvedčená tak to tak bude .... a o dva týždne dostaneš krásny skoromikulášsky dáreček 🙂

rybkaa
20. nov 2013

@tamtadam máš pravdu, už som to predýchala a verím, že to bude ok, že sa tam malé ňuňu vyvinie a budeme sa tešiť, nádej umiera posledná a ja silno verím, že to bude dobre, musí 🙂

tamtadam
20. nov 2013

@rybkaa veru múdro píšeš ! 🙂 a dúfam že ťa my všetky matky-čakateľky budeme úspešne nasledovať 😀

aluska11
20. nov 2013

@nikolet_89 1. Balenie ma vydrží asi 2 mesiace pri davkovani 2*7 kvapiek

aluska11
20. nov 2013

@miriam24 ja ho beriem 2 krát denne po 7 kvapiek od 1dc po dobu 3 týždne a potom týždeň pauza...zatiaľ mámza sebou 1 cyklus s ním a čakám na ms

miriam24
20. nov 2013

@aluska11 .. dik za info .. tak dufam ze sa tej ms uz ani nedockas ;)

miriam24
20. nov 2013

@rybkaa ... podla mna to bude oka, presne ako vravi lekar, pokial si mala ovu neskor tak si uber cca 2 tyzdne a v 4-5 toho este vela nevidno .. moja sestra tak bola na vysetreni, Dr jej vravela ze sa ma setrit a ze uvidia co bude o mesiac ... vcera bola na dalsej prehliadke a Dr jej nevedela spravit poriadne fotku z ultrazvuku co sa tam ta mala fazulka Tolko hmirila 😀, sdriecko krasne bije a vsetko je oka ;)

a mimochodom ja som podla tehotenskej kalkulacky a poslednej MS uz v druhom tyzdni tehotenstva .. a to som este ani ovulku nemala 😀 takze podla poslednej MS sa to fakt neda brat ..

rybkaa
20. nov 2013

@miriam24 presne takto sa snažím aj ja upokojiť, že sa to posunulo a MUSÍ to byť dobre 🙂 vďaka 🙂

nair
20. nov 2013

@rybkaa Ahoj, pridávam sa, držím prsty! Treba veriť že je všetko ok a hlavne no stress, pre toho drobca v brušku je to dôležité 🙂

rybkaa
20. nov 2013

@nair Ďakujem 🙂 ano treba verit a ja verim 🙂

rusinka1989
21. nov 2013

ja mam tiez mat kramy za par dni ale uz ma bolia boky takze tehu nebudem ☹ dva roky v prdeli snazenia sa minule sme sa uz s manzelom tesili aj sem tam sme kúpili nejakú tu vecičku maličkú ale mrcha došla no čo už

tamtadam
21. nov 2013

@rusinka1989 máte nejaký zdravotný problém pre čo sa nedarí ?

miriam24
21. nov 2013

poraziiii ma .. teraz som si robila ovu test, testovacia je len o trosku slabsia ako kontrolna .. takze predpokladam ze zajtra mi vyjde pozitivny ovu test a to zrovna nebudem spat doma .. myslite ze ak stihnem muzicka az v sobotu poobede tak z toho este nieco moze byt? vcera jak na potvoru zaspal 😠 a naposledy sme boli spolu v pondelok 😒 ... kks sa testujem jak blba od 7DC kedze mam velmi nepravidleny cyklus a jak na potvrou to vyde asi teraz ked nebudem doma

miriam24
21. nov 2013

prikladam aj dnesny Ovu test .. myslite ze toto uz moze byt pozitivny?

rusinka1989
21. nov 2013

@tamtadam vsetko je v poriadku sme zdravi ale nevieme ci to robime v nespravne dni mam dost nepravidelny cyklus

miriam24
21. nov 2013

@rusinka1989 .. ja som si koli tomu zacala tento cyklus robit ovu testy, tiez nikdy neviem kedy je ten `spravny cas` .. ja mam MS na 24. az 31.den, dnes som prave 16DC a podla toho testu co som dala hore predpokladam ze ovu bude tak na 17,18 moozno 19DC

aluska11
21. nov 2013

@miriam24 by som povedala ze tomu testu ešte chýba..

miriam24
21. nov 2013

@aluska11 dik .. no mohlo by .. som zvedava co to bude zajtra, len doteraz som tu testovaciu mala uplne minimalne viditelnu tak preto je tato pre mna uplne mega silna 😀, uz prehovaram vajco nech tam aspon do soboty rana vydrzi, nerada by som prepasla sancu tento mesiac 🙂

aluska11
22. nov 2013

Tak dnes som to už nevydržala a testla..13 Dpo a snehobiely...nálada pod psa...už ma nebaví samu seba presviedčať že to tak má byt

tamtadam
22. nov 2013

@rusinka1989 fuuuha - ja tu stresujem po dvoch mesiacoch snaženia - dva roky si neviem predstaviť :-O fuuuu to by som otravovala asi nonstop doktorku nech so mnou už dačo robí :-O

rybkaa
22. nov 2013

@miriam24 myslím, že ani v sobotu to ešte nemusí byť stratené 🙂 takže skúste, za to nič nedáte a potom silno verte, že to vyšlo 🙂

rusinka1989
22. nov 2013

@tamtadam no my sme boli aj u lekarky a ona na to ze to priroda zariadi sama 😀

nair
22. nov 2013

@rusinka1989 no tak to teda poteší.. 🙂 ale keď je všetko ok, tak potom to asi naozaj chce iba čas a trpezlivosť.. tej budeme ešte ako mamy potrebovať kopu 😀

rusinka1989
22. nov 2013

@nair drrrržíííím paaalceeee 😎

aluska11
24. nov 2013

1 DC...zas...vianočné prekvapko sa nekoná...idem dnes radsej nakúpiť darčeky

mishuu
24. nov 2013

@rybkaa Ahoj, nepoznáme sa, ale veľmi ti držím palce, aby to s bábätkom vyšlo 🙂 bude to prvé?

rybkaa
24. nov 2013

@mishuu ahoj, dakujem pekne za povzbudenie, velmi si to cenim 🙂 ano, bude nase prve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre